תאבד את הפסגה? רק 0:0 ביתי לאינטר מול רומאצמד ובישול לממפיס דפאי, 1:4 גדול לליון על ניםממשיכה לאכזב: 0:0 לאתלטיקו מדריד אצל ויאריאליורוליג: פנאתינייקוס ניצחה את אולימפיאקוס בדרביליגיונרים: 8 דקות לסולומון ב-0:3 של שחטאר בדרביאליפות אירופה: שיא נוסף ומקום 5 בגמר לטומרקיןכדוריד: חולון הודחה מהגביע, הפועל ראשל''צ הזיעהדוהרת לליגת העל: 2:4 ביתי למכבי פ''ת על כפר קאסםטניס: קרוליין ווזניאקי תפרוש אחרי אליפות אוסטרליהלידיעת ארסנל: רוג'רס האריך חוזה בלסטר עד 2025
המשלחת שיצאה (הוועד האולימפי בישראל)

משחקי אירופה: רוב המשלחת כבר נחתה במינסק

רביעי | | 23:09    מאת מערכת ישראל ספורט

23 ספורטאים ומאמנים בענפי האופניים, איגרוף, אופני כביש, אקרובטיקה, ג'ודו, התעמלות אמנותית קליעה וקשתות כבר הגיעו לכפר האולימפי בבלארוס לקראת פתיחת משחקי אירופה השניים בשישי

23 ספורטאים ומאמנים בענפי האופניים, איגרוף, אופני כביש, אקרובטיקה, ג'ודו, התעמלות אמנותית קליעה וקשתות הגיעו היום (רביעי) לפנות ערב לכפר האולימפי במינסק המארחת את משחקי אירופה 2 שיפתחו ביום ששי בהשתתפות 4000 ספורטאים מ-50 מדינות. בסה"כ נקלטו היום במינסק כ-2,000 ספורטאים.

משלחת ישראל כולה מונה  32 ספורטאים מהם 17 גברים ו-15 נשים. ספורטאי ישראל ישתתפו בעשרה ענפי ספורט. בענפי האיגרוף, הבדמינטון והג'ודו יתקיימו במסגרת משחקי אירופה, אליפויות אירופה. את דגל ישראל בטקס הפתיחה ישא שחקן הבדמינטון מישה זילברמן. מחר בבוקר יערכו הספורטאים אימונים ראשונים באולמות המקומיים. ראש המשלחת מנהל היחידה לספורט הישגי, דני אורן, שהגיע לכפר האולימפי במינסק לפני מספר ימים, ציין את הארגון הטוב של המארחים ואת התנאים הטובים בכפר. יניב אשכנזי הוא המנהל המקצועי של המשלחת.

נבחרת הג'ודו גברים (הוועד האולימפי בישראל)
הרשימה הסופית של הספורטאים והמאמנים שייצגו את ישראל

איגרוף: דוד אלברדיאן (49 ק"ג), אחמד שתיווי (64 ק"ג), מירוסלב קפולר (69 ק"ג). מאמנים: אולג אישצ'נקו ואריק דרוקמן.

אופני כביש: איתמר איינהורן (כביש ונגד השעון), רועי גולדשטיין (כביש), רותם גפינוביץ' (כביש) ועומר שפירא (כביש ונגד השעון). מאמנים: יובל בן מרדכי וניב ליבנר.

אקרובטיקה: אור ערמוני, צליל הורוביץ וירין עובדיה. מאמנת: שירן וקנין.

בדמינטון: מישה זילברמן (יחידים + זוגות מעורבים , קסניה פוליקרפוב (יחידות) וסבטלנה זילברמן (זוגות מעורבים). מאמנת: סבטלנה זילברמן.

ג'ודו: גברים: דניאל בן דוד (60 ק"ג),ירין מנגד (66 ק"ג) טוהר בוטבול (73 ק"ג),דין גמר (73 ק"ג) ולי קוכמן (90 ק"ג).מאמן: גיא פוגל. נשים: שירה ראשוני (48 ק"ג), תמנע נלסון לוי (57 ק"ג), גילי שריר (63 ק"ג), ענבל שמש (63 ק"ג) וירדן מאירסון (70 ק"ג). מאמנים: שני הרשקו, מיקי טנאקה.

מירוסלב קפולר דוד אלברדדיאן ואחמד שתווי (הוועד האולימפי בישראל)
היאבקות: אורי קלשניקוב (86 ק"ג). מאמן: מגומד זובאירוב.

התעמלות אמנותית: לינוי אשרם. מאמנות: איילת זוסמן ולנה קופילנקו.

התעמלות מכשירים: גברים: ארטיום דולגופיאט, אנדרי מדבדב ואלכס שטילוב. מאמן: סרגיי וייסבורג; נשים: אופיר נצר. מאמנת: יולנדה לומפארט.

קליעה, רובה אוויר: גברים: סרגיי ריכטר (יחידים 10 מ' וזוגות מעורבים ב 10 מ'). נשים: טל אנגלר (יחידות וזוגות מעורבים ב 10 מ' + יחידה ב 50 מ' 3 מצבים). מאמן: ייבגני אולייניקוב.

קשתות: איתי שני (יחיד- ריקרב). מאמן: גיא מצקין.

נגישות