פפ עישן סיגר, דה בראונה השתכר: סיטי חגגה אליפותהפועל י-ם השפילה את גלבוע/גליל ועלתה לחצי הגמרברק בכר: ''אין סיכוי שב''ש יותר רעבים, רוצים היסטוריה''ווילבקין: ''אוהדי הפועל לא אוהבים את ישראל, בואו לבכות''דאגה במכבי חיפה: ג'וש כהן עדיין בספק רב לגמר הגביעאמבאפה: ''סמכויות? אני רק שחקן. דברים השתנו השנה''רשמית: אדין טרזיץ' יאמן את בורוסיה דורטמונד עד 2025סוכם: סקציה נס ציונה תארח העונה באצטדיון בראשל''צחיים סילבס: ''פגשתי מועדון חזק, עזבו את העונה הבאה''הפועל תל אביב תעמוד לדין בגין זריקת החפצים בדרבי
שחקני הנבחרת באימון (ההתאחדות לכדורגל)

נאתכו: ''זהבי? גם באימון זה קשה לכבוש שלושער''

שבת | | 12:54    מאת אדי חליאבין, ריגה

נבחרת ישראל ערכה אימון שחרור אחרי ה-0:3 מול לטביה ולפני ההמראה הערב לפולין לקראת המשחק בשני. הקפטן הוסיף: ''זהבי הפך למפלצת בכיבוש שערים, כל מה שאגיד רק ימעיט ממה שעשה''

בבוקר שאחרי ה-0:3 הקליל על לטביה, נבחרת ישראל ערכה לפני הצהריים אימון שחרור באצטדיון סקונטו בריגה. השחקנים שנטלו חלק במשחק אתמול ערכו ריצה קלה מסביב למגרש ועשו בעיקר מתיחות עם מאמן הכושר ערן שדו, בעוד שאר השחקנים ערכו אימון אינטנסיבי יותר שכלל גם משחקונים.

עוד לפני כן, הרצוג אסף את שחקניו וביקש מהם להתרכז מעתה אך ורק בפולין, מאחר שיהיה זה משחק שונה לחלוטין. בנוסף, ערן זהבי, בירם כיאל, דיא סבע ושרן ייני שוחחו לפני האימון וניתחו בקצרה את המשחק אתמול. בשעות הערב תמריא הנבחרת לוורשה, לפני שתערוך מחר את האימון המסכם ומסיבת העיתונאים באצטדיון הלאומי. כל השחקנים נטלו חלק באימון, כאשר מספר שחקנים - בעיקר כאלו ששיחקו אתמול - גם קיבלו טיפולים מהפיזיותרפיסט של הנבחרת. דור פרץ ערך את האימון כשהוא עדיין עם חבישה גדולה מסביב לראשו, זכר לחמישה תפרים שהוא נזקק להם לאחר שנחתך במהלך המשחק. באימון צפו יו"ר ההתאחדות שינו זוארץ והמנכ"ל רתם קמר.

בן שהר, אוראל דגני ודן גלזר (ההתאחדות לכדורגל)
מנור סולומון באימון (ההתאחדות לכדורגל)
בירם כיאל, שרן ייני, דיא סבע וערן זהבי (אדי חליאבין)
הקפטן ביברס נאתכו אמר אחרי האימון: "התרגלנו לשיטה של הנבחרת שמשחקים פעמיים תוך כמה ימים, עשינו את שלנו אתמול, היה לא פשוט מבחינת המגרש והתנאים ועשינו את זה מעל ומעבר. המגרש היה קשה, יבש, לא היה נוח מבחינת מה שיש מתחת לדשא, דברים ששחקנים מרגישים, אבל בסדר, הסתדרנו עם זה. המאבק על המקום השני? המטרה הייתה לנצח את המשחק. זה מסוג המשחקים שיש לך רק מה להפסיד בהם, כנבחרת שצריכה לנצח ואני שמח שעברנו את זה בלי תקלות ועם שער נקי. עכשיו אנחנו עוד צעד בפנים לכיוון המקום השני. להפסיד שם 2:0 זה אף פעם לא כבוד. אנחנו נבוא לשחק חכם, יותר זהיר מאתמול, אבל נצטרך לדעת גם לתקוף בזמן הנכון ולהגיע למצבים ולכבוש גם". 

על ניצחון החוץ החשוב, אמר נאתכו: "זה היה ניצחון יעיל. עשינו את העבודה, כשהיינו צריכים ללחוץ ולחצנו וכשהיה צריך הורדנו לחץ. שלטנו בקצב המשחק. לא הסתרנו את זה, למרות שיש נבחרות טובות יותר מאתנו אנחנו מכוונים לעלות". על כושר המשחק של שחקנים שלא משחקים בקבוצותיהם: "שיחקתי כמה משחקים מאז המשחקים הקודמים של הנבחרת, הייתה לי פגרה כדי להתכונן באופן אישי גם. השחקנים שסיימו את העונות מוקדם עבדו קשה, אלו שהגיעו בכושר הוסיפו את שלהם ובסופו של דבר זה נראה היה טוב מאוד".

שחקני הנבחרת עושים מתיחות (ההתאחדות לכדורגל)
אנדי הרצוג משוחח עם השחקנים (אדי חליאבין)
שחקני הנבחרת היום (ההתאחדות לכדורגל)
על ההופעה של ערן זהבי: "אני לא יכול לחדש. כל מה שאגיד רק ימעיט ממה שערן עושה. גם באימון זה קשה לכבוש שלושער, בטח יום אחרי יום, משחק אחרי משחק, בודדים עושים את זה. מאתמול אני רק בבדיקות סמים, אז אני לא יודע מה היה בחדר ההלבשה. מה שהוא עשה נרשם באופן אישי גם, השתווה לראול, כבודו במקומו מונח". על דרכו של זהבי מקשר 50:50 לכובש מחונן: "אז ערן היה שחקן אחר. קשר שאוהב להצטרף. מאז הוא שינה תפקוד ולקח את זה למקסימום של המקסימום, הוא נהיה מפלצת בכיבוש שערים והלוואי שימשיך ככה. הפריצה לבית שלי ביוון? לא מכיר מישהו שפרצו לו לבית ולא יצא בנזק. נפשי וגם ברכוש. אבל שאלו יהיו הצרות שלנו בחיים".

נגישות