רז נחמיאס ורמאריק אטו חתמו רשמית בנס ציונההכנה: שחטאר וסולומון גברו 0:3 על דן ביטון וצ'יבוטהנשאר במועדון: דן מורי האריך את חוזהו בבני יהודההכנה: הפועל באר שבע ניצחה 0:3 את לכיה גדאנסקדוראנט ''לא מימש את האופציה'', הפך לשחקן חופשיגולן אלקסלסי חתם לשלוש שנים נוספות בנתניהאולי הפעם זה סופי? מכבי חיפה שוב יורדת מבוזגלוקאמבק בדרך? דיווח: ג'יג'י בופון עשוי לחזור ליובנטוסזר חדש לירוקים: אריק אנדרסון חתם במכבי חיפהרכש כפול: סודיק אטנדה ורוי רונן חתם בהפועל כפ''ס
ארטיום דולגופיאט עם עוד מדליה (הוועד האולימפי)

משחקי אירופה: 33 ספורטאים במשלחת הישראלית

שני | | 11:40    מאת מערכת ישראל ספורט

נקבעה המשלחת הישראלית למשחקי אירופה במינסק והיא כוללת 18 גברים ו-15 נשים. ספורטאי ישראל ישתתפו בעשרה ענפי ספורט. בענפי האיגרוף, הבדמינטון והג'ודו יתקיימו אליפויות אירופה

משלחת ישראל למשחקי אירופה השניים, שיפתחו ביום שישי ה-21 בחודש, תימנה 33 ספורטאים מהם 18 גברים ו-15 נשים. ספורטאי ישראל ישתתפו בעשרה ענפי ספורט. בענפי האיגרוף, הבדמינטון והג'ודו יתקיימו במסגרת משחקי אירופה, אליפויות אירופה. את דגל ישראל בטקס הפתיחה ישא שחקן הבדמינטון מישה זילברמן. בראש המשלחת עומד דני אורן, מנהל היחידה לספורט הישגי. יניב אשכנזי הוא המנהל המקצועי של המשלחת.

מישה זילברמן (הוועד האולימפי בישראל)
רשימת הספורטאים והמאמנים

איגרוף: דוד אלברדיאן (49 ק"ג), אחמד שתיווי (64 ק"ג), מירוסלב קפולר (69 ק"ג) ומיכאל אוסטרומוב (75 ק"ג). מאמנים: אולג אישצ'נקו ואריק דרוקמן

אופני כביש: איתמר איינהורן (כביש ונגד השעון), רועי גולדשטיין (כביש), רותם גפינוביץ' (כביש ונגד השעון) ועומר שפירא (כביש ונגד השעון). מאמנים: יובל בן מרדכי וניב ליבנר

אקרובטיקה: אור ערמוני, צליל הורוביץ וירין עובדיה. מאמנת: שירן וקנין

בדמינטון: מישה זילברמן (יחידים + זוגות מעורבים), קסניה פוליקרפוב (יחידות) וסבטלנה זילברמן (זוגות מעורבים). מאמנת: סבטלנה זילברמן

ג'ודו: גברים: דניאל בן דוד (60 ק"ג), ירין מנגד (66 ק"ג), טוהר בוטבול (73 ק"ג), דין גמר (73 ק"ג) ולי קוכמן (90 ק"ג). מאמן: גיא פוגל. נשים: שירה ראשוני (48 ק"ג) , תמנע נלסון לוי (57 ק"ג), גילי שריר (63 ק"ג), ענבל שמש (63 ק"ג) וירדן מאירסון (70 ק"ג). מאמנים: שני הרשקו, מיקי טנאקה.

טוהר בוטבול (איגוד הג'ודו)
היאבקות: אורי קלשניקוב (86 ק"ג). מאמן: מגומד זובאירוב

התעמלות אמנותית: לינוי אשרם. מאמנות: איילת זוסמן ולנה קופילנקו

התעמלות מכשירים: גברים: ארטיום דולגופיאט, אנדרי מדבדב ואלכס שטילוב. מאמן: סרגיי וייסבורג. נשים: אופיר נצר. מאמנת: יולנדה לומפארט.

קליעה, רובה אוויר: גברים: סרגיי ריכטר (יחידים 10 מ' וזוגות מעורבים ב 10 מ') נשים: טל אנגלר (יחידות וזוגות מעורבים ב 10 מ' + יחידה ב 50 מ' 3 מצבים). מאמן: ייבגני אולייניקוב.

קשתות: איתי שני (יחיד- ריקרב). מאמן: גיא מצקין.

נגישות