יאניס: ''צריכים להיות מרוכזים כדי לא לאפשר הפתעה''עיריית תל אביב תשפץ את האצטדיון שכונת התקווהרק לא לתת לליגה לברוח: מכבי ת''א נגד מ.ס אשדודקרע בקרסול לארד, ייעדר לפחות עוד שלושה שבועותזעם רב בברצלונה: אוהדים תקפו את רכבו של קומאןקלופ: ''תוצאה מטורפת''. סולשיאר: ''אין יותר גרוע מזה''בן שמעון לא תרגל הרכב: ''באים להוציא תוצאה טובה''לם: ''אשמח לקחת נקודות מחיפה ושהם יזכו באליפות''קומאן: ''אנחנו צריכים הרבה יותר סבלנות במשחק שלנו''3 עצורים נוספים בחשד למעורבות בקטטה בבלומפילד
סרטון התגובה של ניימאר (אינסטגרם)

ניימאר מגיב: ''נפלתי לתוך מלכודת, לא קרה בינינו כלום''

ראשון | | 09:42    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שהוגשה נגדו תלונה בגין אונס, כוכב פ.ס.ז' ונבחרת ברזיל פרסם תכתובות בעלי אופי מיני עם הצעירה שהתלוננה נגדו: ''מנסים לסחוט אותי, למדתי לקח חשוב''. אביו: ''נראה כמה רחוק היא תלך''

אחרי שהוגשה נגדו תלונה על אונס, ניימאר פרסם הבוקר (ראשון) סרטון באינטסגרם ובו התייחס בהרחבה לסערה החדשה. כוכב פריס סן ז'רמן ונבחרת ברזיל פרסם בין היתר תכתובות בעלות אופי מיני וכן תמונות חושפניות למדי ששלחה לו המתלוננת.

במהלך הסרטון שנמשך לא פחות משבע דקות, אומר ניימאר: "מאשימים אותי באונס, זאת מילה מאד קשה וכבדה, אבל זה מה שקורה עכשיו. זה תפס אותי בהפתעה, ומי שמכיר אותי יודע איך אני מתנהג ושלא אעשה דבר כזה לעולם. עכשיו אני חשוף לעניין הזה ורוצה לתת את העובדות כמה שיותר מהר, כי אני יודע שחדשות עם השם שלי יוצרות הרבה גלים ואנשים רוצים לשמוע את הצד שלי. מה שקרה זה בדיוק ההיפך ממה שאומרים שקרה. אחשוף את כל השיחות שהיו לי עם הבחורה הזאת, את כל הרגעים האינטימיים, העיקר להוכיח שכלום לא קרה. בקרוב תראו את כל ההודעות בינינו, כל מה שקרה ביום שלפני וביום עצמו".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 3n310ta neymarjr (@neymarjr) on


ניימאר המשיך ואמר: "הייתה מערכת יחסים בין גבר לאישה, דברים שקורים אצל כל זוג בחדרי חדרים. ביום למחרת לא קרה כלום, המשכנו להחליף הודעות בינינו. היא שאלה אותי לגבי מזכרת לבן שלה. הדבר הזה פוגע לא רק בי אלא גם במשפחה שלי. חינכו אותי בצורה טובה מאד, ולהיחשף לעניין כזה זה רע מאד, וזה גורם לי להרגיש ממש רע. יש אנשים שממש רוצים לנצל אותך לפעמים. אז עכשיו שאני במצב הזה, אני פה כדי להסביר את הכל. זה פשוט קרה, טמנו לי מלכודת ונפלתי לתוכה. אבל זה שיעור שלמדתי לעתיד. מקווה שהבהרתי את הכל, מקווה שהצדק יצא". בהמשך הוא כאמור פרסם את התכתובות והתמונות.

באתר הרשמי של ניימאר נכתב: "למרות שהוא היה מופתע מהתלונה, פרטי הסיפור כבר היו בידי השחקן והצוות שלו. לפני כמה ימים הוא היה קורבן לניסיון סחיטה של עורך דין שטוען שהוא מייצג את הקורבן לכאורה. כל ההוכחות לניסיון הסחיטה ולכך שהאשה לא נאנסה, יועברו לחוקרי המשטרה". אביו אמר לתחנת טלוויזיה מקומית: "אלה רגעים קשים עבורנו. הדעה הציבורית עוד לא התגבשה, ואם לא נחשוף את האמת שלנו זה יהפוך לכדור שלג. ידענו שאם נהיה חייבים להראות את ההתכתבות שלהם בווטסאפ, נראה אותה. ואז יתברר שמדובר במלכודת".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות