הפועל ת''א וערוץ ''TVGRAM'' חתמו על הסכם חסותטקס אזכרה לי''א חללי הטבח במינכן נערך בשגרירותנויה ברעם ושחר טיבי נותרו במקום ה-8, אדווה כהן בחוץעבדה וניר ביטון הפסידו במחזור הפתיחה בסקוטלנדקומאן הודה: ''קשה לנו לכבוש, אנחנו לא מספיק פיזיים''הדרבי חזר אחרי 21 שנה, 0:1 להפועל י-ם על בית''רצמד לווארן ב-1:2 על נוף הגליל, שער אדיר לאלטרוביץ'הנשיא הרצוג שוחח עם סמדג'ה: ''הבאתם הישג אדיר''חיזוק ישראלי נוסף: עידן אלבר מצטרף להפועל חולוןבדרך לעוד מדליה? מחר: הגמרים של דולגופיאט ומיננקו
בדרך למכבי חיפה? טאלב טוואטחה (רמי כהן שמאלי)

מכבי חיפה תחכה לטוואטחה רק עד סוף השבוע הבא

רביעי | | 11:15    מאת אדי חליאבין

הירוקים יתחילו בחודש חודש וחצי את דרכם במוקדמות הליגה האירופית ואין להם יותר מדי זמן לבניית הסגל. עדיין לא ברור האם רוקאביצה יישאר, גלזר עשוי להיות מושאל לנס ציונה. אלמוג כהן יגיע?

בסוף חודש יולי תפתח מכבי חיפה את דרכה בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית ובמועדון יודעים שאין להם יותר מדי זמן לבניית הסגל. הירוקים הבהירו לטאלב טוואטחה כי הם רוצים תשובה ממנו עד סוף השבוע הבא, כאשר הסקאוט הראשי אלון חרזי כבר הכין רשימה של מגנים זרים במקרה שטוואטחה לא יגיע. גם ירדן כהן מהפועל רעננה בתמונה. 

יישארו? רועי קהת וניקיטה רוקאביצה (רמי כהן שמאלי)
במכבי חיפה ממשיכים לנסות לצרף את עלי מוחמד ממכבי נתניה, כאשר המתווה המסתמן הוא העברת רועי קהת וסאן מנחם לקבוצה מעיר היהלומים, שני שחקנים בהם סלובודן דראפיץ' ושי ברדה מעוניינים מאוד. לגבי ניקיטה רוקאביצה, השחקן הרוויח בעונה שעברה כ-380 אלף יורו נטו ובחיפה הציעו לו כ-230 אלף יורו נטו. אמנם במדובר בירידה ניכרת בשכר, אך מבחינת השכר ברוטו - הסכום נותר אותו הדבר בשל העובדה שהמיסוי של האוסטרלי יהיה כמו של ישראלי החל מהעונה הבאה. עדיין לא ברור אם הוא יישאר או לא. שחקן נוסף שעתידו לא ברור הוא שון וייסמן, כאשר בכרמל ממתינים להחלטתו בנוגע להצעה המשודרגת שקיבל. עומרי גלזר עשוי לצאת להשאלה בנס ציונה.

נטע לביא מול דולב חזיזה (רמי כהן שמאלי)
הירוקים בוחנים את האפשרות לצרף את דולב חזיזה מבני יהודה. בין הצדדים קיימים יחסים מצוינים, בין היתר בשל העסקה למכירתו של ירדן שועה לירוקים. אחת האפשרויות היא מכירתו של עמית זנטי, שהיה מושאל העונה לכתומים משכונת התקווה. זנטי אמנם זומן לתחילת האימונים, אך הוא לא ממש בתכניות של מרקו בלבול. בחלק האחורי מחפשים בחיפה בלם בעקבות שחרורו של אטיין ריינן ולאחרונה הוצע לקבוצה הבלם הצרפתי ואנסן סאסו בן ה-28, ששיחק בעונה האחרונה בליגה הפורטוגלית בקבוצת בלנשש והיה שם אחד משחקניה הבולטים. בעברו היה שייך בין השאר לנאנט הצרפתית כששיחקה בליגה השנייה ושיחק בשפילד וונסדיי כשהייתה בצ'מפיונשיפ האנגלית.

יגיע למכבי חיפה? אלמוג כהן (אסף הופמן)
בתוך כך, מכבי חיפה עוקבת אחר מצבם של הליגיונרים הבכירים שלהם יש סיכוי לשוב לישראל בקיץ הקרוב. הירוקים יפנו בקרוב לקשר אינגולשטאדט אלמוג כהן שקבוצתו ירדה לליגה השלישית בגרמניה. כהן אמנם מעדיף להישאר בגרמניה, שם הוא מוערך מאוד מבחינה מקצועית, אך ירידת הליגה יחד עם ענייניו האישיים עשויים לשנות את ההחלטה אם תגיע הצעה טובה מהירוקים. יש לציין כי בעקבות ירידת הליגה, כהן הפך למעשה לשחקן חופשי ויכול לעבור לכל קבוצה בה יחפוץ.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות