בריימו נחת בישראל: ''הציפיות של הפועל י-ם גבוהות''הפ' ב''ש: ''ההפסד בהולנד לא ישפיע, לא תהיה עייפות''ספרופולוס לאוהדים: ''נצטרך זמן כדי ליצור את הכימיה''המחליף של ניימאר? ''פ.ס.ז' רוצה את ווילפריד זאהה''חיים: ''לא נהיה קבוצה שמשחקת בונקר ומעיפה כדורים''בני יהודה חונכת את בלומפילד: ''ההתרגשות בשיאה''בית''ר פותחת עונה מול ב''ש, רוני לוי: ''הרגע לו חיכינו''למרות הניצחון: דאגה במכבי ת''א מהיכולת בחצי השנימכבי חיפה: מחמאות לשרי, דאגה רבה ממשחק ההגנהיובנטוס פתחה עם ניצחון, 3:4 לנאפולי על פיורנטינה
משחק ההוקרה הערב (יח''צ)

הערב: אירוע ההנצחה השנתי לזכרו של אבי כהן ז''ל

חמישי | | 12:50    מאת מערכת ישראל ספורט

משחק הוותיקים המסורתי ייערך הערב (חמישי, 19:30) באצטדיון גרונדמן ברמת השרון, בין קבוצת הוותיקים של מכבי תל אביב לכוכבי ''ליגה משלנו''. צביקה רוזן, שייע פייגנבוים ורונן חרזי ישתתפו באירוע

משחק ההוקרה השנתי לזכרו של בלם מכבי תל אביב ונבחרת ישראל אבי כהן ז"ל יתקיים הערב (חמישי, 19:30) באצטדיון ע"ש יעקב גרונדמן ברמת השרון. המשחק וטקס שיהיה לפניו מאורגן על ידי "אבי כהן לנצח"- מטה ההנצחה לאבי כהן ז"ל, בשיתוף עיריית רמת השרון, אגף הספורט ובשיתוף קרן מכבי תל אביב - אגף הכדורגל.

במשחק יתמודדו קבוצת הותיקים של מכבי  תל אביב וקבוצת "ליגה משלנו" שהיא קבוצת ותיקים של שחקני כדורגל המופיעה בכל משחק הנצחה/הוקרה לשחקני עבר. משחק ההוקרה השנתי נערך זאת השנה הרביעית ברציפות ביוזמתו של שחקן העבר גבי לסרי שיחד עם ידידי המשפחה, החברים הקרובים וקבוצת הוותיקים הפכו זאת למסורת קבועה. דמותו של אבי כהן ז"ל מייצגת ערכים ספורטיביים נעלים של הגינות, עבודה קשה והתמדה לצד היותו שגריר של הספורט הישראלי שתמיד נתן דוגמה אישית ופעל לשלום ולפיוס.

אבי כהן ז''ל (אינסטגרם)
כל שחקני קבוצת הוותיקים של מכבי תל אביב יופיעו עם הספרה 5 על גבם הספרה בה היה מזוהה אבי כהן יותר מכל. בקבוצת הוותיקים יטלו חלק השוערים ירון מליקה ואיתי אריכא. אמיר שלח, איציק זוהר, עמיר תורג'מן, מאיר מליקה, אורן זיתוני, זיו זיתוני, אלי ביטון, עידן ביטון, רני עוז, ג'פרי ישי, אורן רותם, גיא צרפתי, דוד רביבו, חיים חג'ג', אריק חנגלי, יחיאל חיוואי,  תמיר כהן, יעקב הלל, ירון דרורי, דדי בן דיין, אבינועם מליחי, צהל אדמוני ואון דהרי. מאמן: צבי רוזן. עוזר מאמן: אורי סלימן. מנהל קבוצה: בועז רימון.

ב"ליגה משלנו" יופיעו גולן מלול, שרון צופין, יעקב אקהויז, קיקו עמרה, סולע צמח, רונן חרזי, עופר דטרית, עומר גולן, רונן פייגנבוים, אילו מסיקה, יניב בן אור, יוסי (קרלוס) אדרי, שוקי נגר, עמית פרטוק, אבי טיאר, יוסי היצרוואי, לירון פרטוק, איתן פריינטה, אלון זבולון, ישראל כהן. מאמן הקבוצה: שייע פייגנבוים, עוזר מאמן: שי חג'ג'. מנהלי הקבוצה: קובי אסייג ודורון דואני. הבוקר נודע שגם יוסי בניון הביע את רצונו ליטול חלק במשחק, דבר שהסב שמחה רבה בין המארגנים. הכניסה למשחק חופשית והקהל הרחב מוזמן לבוא ולחלוק כבוד לאבי כהן ז"ל.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות