הפ' ב''ש: ''ההפסד בהולנד לא ישפיע, לא תהיה עייפות''המחליף של ניימאר? ''פ.ס.ז' רוצה את ווילפריד זאהה''חיים: ''לא נהיה קבוצה שמשחקת בונקר ומעיפה כדורים''בני יהודה חונכת את בלומפילד: ''ההתרגשות בשיאה''בית''ר פותחת עונה מול ב''ש, רוני לוי: ''הרגע לו חיכינו''למרות הניצחון: דאגה במכבי ת''א מהיכולת בחצי השנימכבי חיפה: מחמאות לשרי, דאגה רבה ממשחק ההגנהיובנטוס פתחה עם ניצחון, 3:4 לנאפולי על פיורנטינההשליחות קבעו שיא ישראלי חדש בריצת 100X4 מטרראיקוביץ' ספג לראשונה בהפסד ריימס, בורדו ניצחה
אוהדי בית''ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

חוגג החליט: היציע המזרחי - רק לחברי ''בית''ריסט''

רביעי | | 18:12    מאת מערכת ישראל ספורט

בעלי בית''ר ירושלים קבע לראשונה כי האפשרות לרכוש מנוי ליציע המזרחי בטדי תהיה פתוחה לחברי מועדון האוהדים, וזאת כחלק מתהליך אסטרטגי. בית''ר נקנסה ב-8,000 ש''ח, קלינגר ספג אזהרה

בית"ר ירושלים פרסמה היום (רביעי) את מדיניות המנויים לקראת העונה הבאה והבשורה המרכזית לאוהדים הצהובים-שחורים: רק חברי מועדון האוהדים "בית"ריסט" יהיו רשאים לרכוש מנוי ליציע המזרחי. לפי ההודעה של המועדון, מדובר בהחלטה של הבעלים משה חוגג "כחלק מתהליך אסטרטגי שעובר מועדון האוהדים". בנוסף, חברי 'בית"ריסט' יוכלו לזכות להנחה משמעותית של עשרות אחוזים במחירי המנויים.

המכירה המוקדמת למנויים החלה כבר היום, ובמשך תקופה זו מחירי המנויים יהיו מוזלים עד לתאריך ה-1.7. מנוי ליציע המזרחי, שמיועד כולו לחברי 'בית"ריסט', עומד על מחיר אחיד של 900 שקלים. ליציע המערבי המחיר הוא 1,300 שקלים (1,000 ל'בית"ריסט') ולצפון-מערבי 750 שקלים (600 ל'בית"ריסט'). יציע הכבוד ימותג כיציע 'פלטינום' ומחיר שנתי ליציע זה יעמוד על 14,000 שקלים (10,000 לחברי 'בית"ריסט').
 


בנושא אחר, בית"ר עמדה לדין על מספר תקריות שונות ב-1:2 על הפועל רעננה במחזור הסיום של העונה בפלייאוף התחתון - עיכוב בעלייה למגרש במחצית השנייה, שגרם לעיכוב של דקה וחצי. כמו כן, נזרקה גלידה לתחומי המגרש ובסיום המשחק שלושה אוהדי בית"ר פרצו מהיציע לכיוון כר הדשא ונבלמו על ידי צוות האבטחה לפני הגעתם לכר הדשא. בית"ר ספגה קנס של 8,000 ש"ח (3,000 על האיחור בעלייה למגרש ו-5,000 על זריקת הגלידה) ובאשר לקלינגר, שזו העבירה הראשונה שלו מהסוג הזה, ביה"ד הסתפק באזהרה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות