ב''ש וסלטיק סיכמו על העברתו של חאתם אלחמידמכבי ת''א תפגוש את קלוז' במוקדמות הצ'מפיונסמתחזקת: אליאל פרץ חתם לשנתיים בהפ' חדרהבית הלחמי לא מתרגש: ''זה לא היה יום גדול שלנו''ישראל הביסה את מונטנגרו, תפגוש את ליטא ברבעשיא ישראלי לסלאמוויט באיולין-טפרי ב-1,500 מטראימון בכורה לבלקמן: ''מתרגש לחזור למכבי ת''א''הפועל חיפה ניצחה 1:3 במחנה, צמד למהראן לאלה הפועל תל אביב ביקרה בגטו ורשה: ''יום משמעותי''בלבול: ''עשינו רק חצי עבודה, אסור לחשוב שעלינו''
חתם רשמית. ניסו אביטן עם אדם קידן ושרון ניסנוב (האתר הרשמי)

רשמית: ניסו אביטן חתם בהפועל תל אביב לשנתיים

רביעי | | 21:41    מאת אדי חליאבין

מאמן הפועל חדרה חתם רשמית ויוצג במסיבת עיתונאים מחר. פיטוריו של רפואה היו רק על דעתם של האחים ניסנוב, אך בניגוד לרצונם של תושב וגרינברג שלא מרוצים מהקיצוניות והתנודות בין מאמנים

חילופים על הקווים: מאמן הפועל חדרה, ניסו אביטן, נפגש היום (רביעי) בצהריים עם אחד מבעלי הפועל תל אביב, שרון ניסנוב, ברמת גן. אביטן קיבל הצעה לשנתיים במועדון האדום, כאשר בשיחה גם נכח סוכנו אדם קידן. בערב הודיעו האדומים כי הוא חתם רשמית לשנתיים ויוצג מחר ב-13:00 במסיבת עיתונאים לצדו של ניסנוב. יש לציין כי לאביטן היה חוזה חתום בחדרה גם לעונה הבאה, אך מוקדם יותר היום הוא פוטר.

טרם קיבל מכתב פיטורים. קובי רפואה (אסף הופמן)
בתוך כך, הבלאגן חוגג בהפועל תל אביב. השיחה אתמול בין אחד הבעלים שרון ניסנוב למאמן קובי רפואה הייתה קצרה במיוחד, כאשר ניסנוב התבקש לחתום על חוזה שבמסגרתו אם יפוטר יקבל פיצויים של חודש בלבד. רפואה, שרצה להישאר במועדון וגם זוכה לתמיכה רחבה מהאוהדים האדומים, זעם וסירב לחתום - ונשלח הביתה.

יש לציין כי המהלך לא נעשה על דעתם של שני הבעלים הנוספים, בועז תושב וזאב גרינברג, שלא מרוצים מהקיצוניות והתנודות בין המאמנים. למרות שרפואה טרם קיבל מכתב פיטורים ואף כלל לא יצאה הודעה רשמית על סיום דרכו במועדון, אוהדי הקבוצה זועמים על ההתנהלות ושוקלים צעדי מחאה נגד האחים ניסנוב, שהיו למעשה אלו שדחפו לפיטוריו של רפואה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות