בדרך לאליפות: באיירן מינכן ניצחה 0:1 את דורטמונדנתניה, בני יהודה ואשדוד ניצחו, 1:1 בין כפ''ס לחדרהההתאחדות אישרה: 5 חילופים, גמר הגביע ב-13 ביוליארגון השחקנים ערער על ההחלטה בעניין ספיר כדוריוויצ'יץ': ''זו עונה נפלאה'', גם בראיינט סיכם על חזרהרז אדם חתם בהפועל ת''א, רכש חדש לאשדוד ונהריהמומחי הווינר מעריכים: באיירן מינכן תנצח את דורטמונדהמנהלת: יש להאריך אוטומטית חוזים עד תום העונהמילאן הרגיעה: זלאטן נפגע רק בשריר, ייעדר כחודשבייל: ''קרי משחק גולף בבוקר משחק ועליי מתלוננים''
החולצה של ליאור ברקוביץ' (אינסטגרם)

ליאור ברקוביץ': ''היחס של הפועל חיפה אליי - מביש''

שלישי | | 21:32    מאת מערכת ישראל ספורט

בנו של כוכב העבר אייל ברקוביץ' תקף בפוסט באינסטגרם את קבוצתו בעונה הנוכחית: ''אנשים אולי מקנאים בשם המשפחה שלי ורוצים לפגוע בהצלחתי, עצוב שכך אני מסיים את דרכי אחרי 4 שנים''

ליאור ברקוביץ', בנו של כוכב העבר איל ברקוביץ', רשם עונה מבוזבזת למדי בהפועל חיפה. הוא לא הופיע בכלל במדי הקבוצה הבוגרת בליגת העל ולא קיבל הזדמנויות. הערב (שלישי) הוא העלה פוסט לאינסטגרם על העונה שחווה ועל הכעס שלו כלפי המועדון.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אני מעלה את התמונה הזאת של החולצה שתראו את השם משפחה שלי שאולי אנשים מקנאים בשם ורוצים לפגוע בי ובהצלחתי . השבוע הסתיימה לה עוד עונה , עונה ראשונה שאני נחשב שחקן בוגרים בהפועל חיפה לצעריי לא קיבלתי את ההזדמנות להראות את מה שאני יודע בגלל שאני נחשב צעיר בן 21 (שבחול כבר בגיל הזה כולם כוכבים) , בתור שחקן בית של המועדון אני רוצה לומר שזה בושה איך שהמועדון התייחס אליי אולי בגלל השם ׳׳ברקוביץ׳׳ או בגלל שלא מעניין אותם שחקני בית , עצוב שכך אני מסיים את דרכי במועדון אחרי 4 שנים .הפוסט הזה מדבר לא רק עליי הוא מדבר על כל השחקני בית שעזבו בשנים האחרונות שזה עצוב מאוד . עכשיו אני אצא לאתגר חדש ומקווה שאולי בעתיד ירצו ברקוביץ אדום .

A post shared by LB (@liorberkovich) on


ברקוביץ' כתב: "אני מעלה את התמונה הזאת של החולצה, שתראו את שם המשפחה שלי שאולי אנשים מקנאים בשם ורוצים לפגוע בהצלחתי. השבוע הסתיימה לה עוד עונה, ראשונה בה אני נחשב שחקן בוגרים בהפועל חיפה. לצערי לא קיבלתי את ההזדמנות. בתור שחקן בית של המועדון אני רוצה לומר שזו בושה איך שהמועדון התייחס אליי, אולי זה בגלל ששחקני בית לא מעניינים אותם. אני אצא לאתגר חדש ומקווה שאולי בעתיד ירצו ברקוביץ' אדום".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות