בדרך לאליפות: באיירן מינכן ניצחה 0:1 את דורטמונדנתניה, בני יהודה ואשדוד ניצחו, 1:1 בין כפ''ס לחדרהההתאחדות אישרה: 5 חילופים, גמר הגביע ב-13 ביוליארגון השחקנים ערער על ההחלטה בעניין ספיר כדוריוויצ'יץ': ''זו עונה נפלאה'', גם בראיינט סיכם על חזרהרז אדם חתם בהפועל ת''א, רכש חדש לאשדוד ונהריהמומחי הווינר מעריכים: באיירן מינכן תנצח את דורטמונדהמנהלת: יש להאריך אוטומטית חוזים עד תום העונהמילאן הרגיעה: זלאטן נפגע רק בשריר, ייעדר כחודשבייל: ''קרי משחק גולף בבוקר משחק ועליי מתלוננים''
מנכ''ל מכבי חיפה, אסף בן דב (רמי כהן שמאלי)

''הכדורגל הישראלי מאבד דור שלם של אוהדים''

שלישי | | 20:06    מאת אדי חליאבין

מכבי חיפה מנסה להוביל מהפכה בשעות המשחקים בליגת העל, שלטענתה מהוות נזק לטווח הארוך. בן דב הציג את הנזק ארוך הטווח מהנושא: ''לימים והשעות השפעה קריטית על הענף בשנים הקרובות''

ביוזמתה של מכבי חיפה נערכה היום (שלישי) פגישה במשרדי מנהלת הליגה בנושא שעות המשחקים בליגת ג'פניקה. את מכבי ייצג בפגישה מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, אל מול יו"ר המנהלת, ארז כלפון, ואנשי המנהלת. מנכ"ל המועדון הציג בפתיחת דבריו את הסקר שנערך לאחרונה ע"י המועדון בקרב 2,365 אוהדים הקבוצה, שבו התבקשו האוהדים לסמן את השעה המועדפת עליהם למשחקי הליגה.

מנכ''ל מכבי חיפה, אסף בן דב (רמי כהן שמאלי)
מתוצאות הסקר עולה כי 48% מהמשיבים סימנו את השעה 18:00 ביום שבת, בעוד שמשחקי הערב המאוחרים בשבת (20:00) זכו לתמיכה של 28% בלבד. דווקא היום שנבחר על ידי מינהלת הליגה ליום שבו משוחק "המשחק המרכזי" - יום שני בשעה 21:00, סומן על-ידי 6% בלבד מאוהדי הירוקים. בעקבות הסקר פנתה מכבי למינהלת הליגה וביקשה להפסיק לשבץ את הקבוצה בשעות הערב המאוחרות, ולנסות עד כמה שניתן לשבץ את משחקי הקבוצה בשעה 18:00.

בן דב הבהיר כי המשחקים שנקבעות ע"י זכיין השידור מביאה את מכבי בפרט ואת הקבוצות בכלל לשחק בשעות שהן מאבדות חלק מהקהל: "לימים ולשעות המשחקים השפעה קריטית על הפופולריות של הענף הזה בשנים הקרובות", אמר המנכ"ל במהלך הפגישה והוסיף: "בעבר, ילדים הגיעו למשחקים שנערכו בשעה 15:00 ,17:00, 18:00. המשחקים בשנים האחרונות הם בשעות מאוחרות מאוד ורוב הצופים הם מבוגרים". בסיום הפגישה אמר בן דב לאתר הרשמי: "הייתה פגישה טובה ופתחנו ערוץ דיבור ישיר מול המנהלת ואנו מקווים לראות את התוצאות כבר בתחילת העונה הבאה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות