אוחנה: ''מצפים לעונה הזאת כמו שלא ציפינו הרבה זמן''נשים: אליצור רמלה תפתח את העונה מול מכבי רעננהקבוצת הנשים של צ'לסי התארחה במרכז פרס לשלוםחבשי חתם ל-5 שנים במכבי חיפה ומונה לקפטן המשנהקטי ספיצ'קוב קרובה למדליה בתחרות הקדם אולימפיתהמגן הצעיר שממשיך לחלום בגדול: הכירו את אוהד סעדהמחזקים את הסגל: אלעד שחף חתם בסקציה נס ציונהועד עובדי הבורסה קורא להחרים את טקס פתיחת העונהשיא ישראלי וחצי גמר לגורבנקו באליפות העולם לנוערמסי התאמן שוב בנפרד מיתר חבריו, עדיין בספק לבטיס
ביקור חולים אצל גיא פניני (באדיבות אוהדי הפועל חולון)

גיא פניני נותח בשריר הירך האחורי, ייעדר כחצי שנה

שישי | | 13:50    מאת מערכת ישראל ספורט

פורוורד הפועל חולון צפוי לחזור לפעילות רק בעוד שישה חודשים, גם וויאט עבר ניתוח, צפוי לחזור בעוד חודשיים. הרכש החדש קולשוב צפוי להיכלל בסגל להפועל ב''ש בראשון, הופסון עדיין לא ישחק

לאחר הפציעה הלא פשוטה שעבר השבוע באימון, הפועל חולון הודיעה היום (שישי) כי גיא פניני נותח אתמול בהצלחה במרכז הרפואי "אסותא" רמת החייל. ד"ר דרור לינדנר, שניתח את גיא, מסר עדכון על הניתוח: "גיא פניני עבר אתמול ניתוח לחיבור של שרירי הירך האחורי (המסטרינג) הניתוח בוצע על ידי הצוות הרפואי של הקבוצה: ד"ר לינדנר, ד"ר גבי אגר, ד"ר משה דהן וד"ר רון גילת. הניתוח עבר בהצלחה וצופים להחלמה וחזרה משוערת לפעילות תוך כחצי שנה".

גם הוא נותח. קאליף ווייאט (אתר FIBA)
עוד שחקן שנותח השבוע הוא קאליף ווייאט , וגם אליו התייחס ד"ר לינדנר: "ביום רביעי עבר קאליף ווייאט, ניתוח בברך שמאל, במרכז הרפואי שמיר. בניתוח נעשה שימוש בציוד חדשני שהובא במיוחד לצורך הניתוח וזאת פעם ראשונה שמבוצע בארץ. הניתוח בוצע על ידי הצוות הרפואי של היחידה לפגיעות ספורט של המרכז הרפואי שמיר: ד"ר לינדנר, ד"ר גבי אגר, ד"ר יפתח בר, ד"ר משה דהן וד"ר יובל לוטן. הניתוח עבר בהצלחה וצופים זמן החלמה של כשמונה שבועות".

בתוך כך, חולון ביצעה כידוע החתמה כפולה אתמול והיום עדכנו במועדון כי איגור קולשוב הצטרף לאימוני הקבוצה ויעמוד לרשות הצוות המקצועי במשחק מול הפועל באר שבע ביום ראשון. מי שעדיין לא ישחק במשחק הקרוב הוא סקוטי הופסון שינחת בארץ רק ביום ראשון.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות