מכבי ת''א תפגוש את קלוז' במוקדמות הצ'מפיונסמתחזקת: אליאל פרץ חתם לשנתיים בהפ' חדרהבית הלחמי לא מתרגש: ''זה לא היה יום גדול שלנו''ישראל הביסה את מונטנגרו, תפגוש את ליטא ברבעשיא ישראלי לסלאמוויט באיולין-טפרי ב-1,500 מטראימון בכורה לבלקמן: ''מתרגש לחזור למכבי ת''א''הפועל חיפה ניצחה 1:3 במחנה, צמד למהראן לאלה הפועל תל אביב ביקרה בגטו ורשה: ''יום משמעותי''בלבול: ''עשינו רק חצי עבודה, אסור לחשוב שעלינו''הכנה: 1:4 לסיטי על ווסטהאם, 0:4 ליונייטד מול לידס
מנשה זלקה (דוברות הפועל חדרה)

מנשה זלקה ידליק משואה: ''מבין שאני מודל לחיקוי''

שלישי | | 10:25    מאת מערכת ישראל ספורט

קפטן הפועל חדרה נרגש לאחר הבשורה המשמחת: ''מוקיר תודה וחש שליחות, זה חשוב עבורי''. במועדון בירכו: ''כבוד גדול, מייצג את הישראלי היפה והערכי''. יו''ר המנהלת ארז כלפון: ''יישר כוח''

קפטן הפועל חדרה, מנשה זלקה, זכה לכבוד גדול לאחר שנבחר ע"י משרד התרבות והספורט - לצדה של הספורטאית הפראלימפית המעוטרת, מורן סמואל - להדליק משואה בטקס בהר הרצל ביום העצמאות ה-71 למדינת ישראל בחודש הבא. זלקה, כידוע, הוא חייל קרבי ביחידת עורב צנחנים ולוחם פעיל במילואים.

במועדון בירכו: "מנשה מייצג את הישראלי היפה. אדם ערכי, מחובר לשורשים ולמדינה, לוחם בכל רמ"ח איבריו. בחירתו מוסיפה המון כבוד להפועל חדרה, לעיר חדרה ולמדינת ישראל. מנשה מהווה מודל לחיקוי לילדים רבים שמבינים כי לפעמים חלומות מתגשמים, ואנו בטוחים כי הוא ימשיך לתרום לקבוצה ולמדינה באותה מסירות גם בעתיד".

קפטן הפועל חדרה, מנשה זלקה (אסף הופמן)
זלקה עצמו היה נרגש: "זה כבוד גדול להדליק משואה ביום העצמאות של המדינה היקרה שלי! אני מלא גאווה ומוקיר תודה למי שבחר בי. אני מודה לאנשים היקרים של הפועל חדרה שמאפשרים לי בכל עת לצאת למילואים ולשלב בין שתי האהבות הגדולות שלי בחיים, וכמובן לחברים בעורב צנחנים - היחידה שלי בסדיר ובמילואים. אני מרגיש שאני מייצג את העדה שלי בגאווה גדולה, חש שליחות ומבין שאני מהווה מודל לחיקוי. זהו רגע מרגש מאוד עבורי ועבור משפחתי היקרה".

יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, בירך: "התרשמתי מאוד מהישגיך הכוללים שירות ביחידה קרבית מובחרת, לצד קריירה ספורטיבית מרשימה - הישגים אשר הושגו לצד תרומה בלתי פוסקת למדינת ישראל, בין אם בשירות המילואים או בהרצאות במוסדות חינוך ובפני בני נוער. אין ספק כי הנך ראוי לכבוד זה ואין לנו אלא לקוות כי תמשיך להוות השראה ודוגמה אישית למאות אלפי אוהדי הכדורגל בישראל - בני נוער ומבוגרים, נשים וגברים - מכל קצוות החברה. יישר כח!".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות