ב''ש וסלטיק סיכמו על העברתו של חאתם אלחמידמכבי ת''א תפגוש את קלוז' במוקדמות הצ'מפיונסמתחזקת: אליאל פרץ חתם לשנתיים בהפ' חדרהבית הלחמי לא מתרגש: ''זה לא היה יום גדול שלנו''ישראל הביסה את מונטנגרו, תפגוש את ליטא ברבעשיא ישראלי לסלאמוויט באיולין-טפרי ב-1,500 מטראימון בכורה לבלקמן: ''מתרגש לחזור למכבי ת''א''הפועל חיפה ניצחה 1:3 במחנה, צמד למהראן לאלה הפועל תל אביב ביקרה בגטו ורשה: ''יום משמעותי''בלבול: ''עשינו רק חצי עבודה, אסור לחשוב שעלינו''
גבריאל תמאש בבית המשפט (צילום מסך)

תמאש יישאר במעצר בית, עורכי דינו: ''אכיפה בררנית''

שני | | 16:13    מאת אדי חליאבין

בלמה הרומני של הפועל חיפה, שנתפס נוהג במהירות מופרזת ותחת השפעת אלכוהול, שוהה כבר שבועיים במעצר בית מלא - וגם היום לא הוקלו תנאיו. פרקליטיו: ''התנהלות אי שיווינית בעליל''

בלם הפועל חיפה, גבריאל תמאש, הנתון במעצר בית מאז ה-1 באפריל, הגיע היום (שני) ביחד עם עורכי הדין איתן סטולר ותומר נגולה פעם נוספת לבית המשפט לתעבורה בפתח תקווה, בבקשה להקלת תנאי המעצר על מנת שיוכל להשתחרר לאימונים ולמשחקים. גם היום לא הוקלו תנאיו והדיון נדחה ביומיים, כאשר כזכור הבלם הרומני נאשם בנהיגה במהירות מופרזת ותחת השפעת אלכוהול. עוד לפני מעצר הבית, הוא שהה שישה לילות בבית המעצר.

ממשרד עורכי הדין סטולר-נגולה נמסר בתגובה: "התנהלות מערכת אכיפת החוק בעניינו של גבריאל תמאש מדיפה ריח חריף של אכיפה בררנית והתנהלות אי שיווינית בעליל. המשטרה ממשיכה לבקש כותרות על גבו של תמאש רק בשל היותו מפורסם ואילו לא היה מפורסם התיק בעניינו היה מסתיים בדיון אחד או שניים. לעניין המעצר, עצוב לנו להיווכח שבית המשפט מתקשה לשחרר את תמאש לאימונים ומשחקים ולתת לו לבצע את עבודתו, קרי לשחק כדורגל מקצועני שזו הרי הסיבה האחת והיחידה לשהייתו בארץ".

עוד נמסר כי "מוזר שבית המשפט החליט להותיר את תמאש במעצר בית חרף כל תנאי הפיקוח שהוצעו. במקרה של כדורגלן מוכר אחר, יצחק אספה, שעניינו חמור עשרות מונים מהמקרה של תמאש, כאשר שם המסוכנות התממשה וחיי אדם קופחו, בית המשפט התיר לו לחזור להתאמן ולשחק לאחר זמן קצר, ואילו במקרה זה שהמסוכנות היתה רק בגדר פוטנציאל, בית המשפט עדיין עומד על החלטתו ובכך מחזק את עמדתה המפלה של המשטרה".
 


מנכ"ל המועדון אורן שטרלינג פנה אחר הצהריים לשרת התרבות והספורט מירי רגב ולשר לבטחון פנים גלעד ארדן בבקשה כי יפעלו לשיחרורו של שחקן הקבוצה גבריאל תמאש לאימונים ומשחקים זאת לאחר שבית המשפט אינו מאפשר את שיחרורו לאחר קרוב לשלושה שבועות במעצר ובמעצר בית מלא בו הוא שוהה כעת.

בבקשה של הפועל חיפה נכתב: "השחקן גבריאל תמאש, בלם קבוצת הפועל חיפה ושחקן נבחרת רומניה, נתפס בתאריך 26-במרץ על ידי משטרת התנועה בכביש החוף כאשר על פי המשטרה נהג במהירות מופרזת כשכמות אלכוהול מעל המותר בדמו. מאז חלפו 19 ימים!!!! והשחקן נמצא במעצר (שישה ימים במעצר ושבועיים במעצר בית מלא) זאת על אף שלא קיימת כל מסוכנות-מסר את גרסתו למשטרה, רישיונו נפסל, והוצא נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ כאשר שישה מפקחים 24/7 סביבו. שתי בקשות שלנו לשחררו (כולל אחת בה דנו היום) ממעצר בית או לחילופין לצאת לאימונים ומשחקים נדחו מסיבות שונות ומשונות. נזכיר כי הוא עובד זר בארץ והסיבה להימצאותi בארץ היא עבודתו ככדורגלן מקצוען. נבקשך להתערב בפרשה זו על מנת להביא לשחרורו המיידי של השחקן לאימונים ומשחקים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות