מכבי ת''א תפגוש את קלוז' במוקדמות הצ'מפיונסמתחזקת: אליאל פרץ חתם לשנתיים בהפ' חדרהבית הלחמי לא מתרגש: ''זה לא היה יום גדול שלנו''ישראל הביסה את מונטנגרו, תפגוש את ליטא ברבעשיא ישראלי לסלאמוויט באיולין-טפרי ב-1,500 מטראימון בכורה לבלקמן: ''מתרגש לחזור למכבי ת''א''הפועל חיפה ניצחה 1:3 במחנה, צמד למהראן לאלה הפועל תל אביב ביקרה בגטו ורשה: ''יום משמעותי''בלבול: ''עשינו רק חצי עבודה, אסור לחשוב שעלינו''הכנה: 1:4 לסיטי על ווסטהאם, 0:4 ליונייטד מול לידס
יעמוד לדין. ג'קי בן זקן (חיים בן דוד)

בעקבות המתקפה: ג'קי בן זקן ומ.ס אשדוד יעמדו לדין

שני | | 10:43    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שתקפו בחריפות את גרינפלד וצוות השיפוט, אנשי אשדוד יעמדו לדין. בדוח נכתב: ''בן זקן צעק לשופט 'תודה רבה, אפס אחד', אחיו ובנו לא הפסיקו לגדף את צוות השיפוט במילים קשות''

תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, החליט היום (שני) להעמיד את מועדון ספורט אשדוד לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת ועבירה על חוקת תקנוני הוראה של ההתאחדות ואת ג'קי בן זקן בגין העלבת שופט והתנהגות בלתי הולמת. הדיונים יתקיימו ביום רביעי הקרוב, בשעה 17:00.

בדו"ח השיפוט של אוראל גרינפלד נכתב: "עם סיום המשחק קיבל ג'קי בן זקן את פנינו במחיאות כפיים הפגנתיות וצעק לעברי 'יאפס, תודה רבה, אפס אחד'. לאחר מכן הוא התקדם לפאתי כניסת המסדרון של חדר השופטים ובהיותו מוקף באנשי תקשורת הוסיף: 'מודים לך מאוד, ברקורד שלך הורדת מועדון ליגה, לא ההנהלה, לא מאמנים ולא שחקנים. אוראל גרינפלד הוריד את מ.ס אשדוד ליגה'".

אוראל גרינפלד בסיום המשחק (חיים בן דוד)
בדו"ח המשקיף נכתב בנוסף: "במחצית גרינפלד הפנה את תשומת ליבי לכך שבשטח שאמור להיות סטרילי בצמד לספסל בני סכנין יש מי שעומדים ומשמיעים הערות קשות לעבר הקוון רועי חסן ולעברו. במחצית השנייה התופעה רק החמירה. מדובר באח של ג'קי בן זקן נוני ובבנו אוראל. השניים לא הפסיקו לגדף את צוות השיפוט במילים קשות. ביקשתי להוציא אותם מהאיזור, אבל הדבר לא נעשה. מיד עם סיום המשחק נכנס לכר הדשא בלבוש אזרחי טום בן זקן, שחקן אשדוד שלא היה רשום בטופס המשחק, וצעד לעבר השופטים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות