זהבי: ''בדרך הקודמת לא היינו עולים עוד 400 שנה''דיווחים: וראן שוקל לעזוב בקיץ, זידאן רוצה את מאנהדאגה בנבחרת מהאווירה, רוב ההרכב לחמישי סגור''הרחקת מאבוקה והפנדל לבני יהודה היו מוצדקים''דוראנט חזר, אך סן אנטוניו ניצחה את גולדן סטייטהפועל ירושלים תארח את מכבי תל אביב באפרילהפועל ת''א הפסידה 95:89 לאשדוד, סיימה תשיעיתאולסי פרי: ''אף פעם לא הרמתי ידיים, תמיד נלחמתי''כפ''ס הפסידה בבכורה של חיים, נצרת עילית ניצחהתומר חמד: ''רוצים לשחק כדורגל התקפי ולא פחדני''
מאמן הפועל רעננה, מנחם קורצקי (ישי נאמן)

קורצקי: ''אסור בשום פנים ואופן להסתבך עוד פעם''

שישי | | 14:50    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן הפועל רעננה דרוך לקראת בני סכנין מחר (18:00): ''אנחנו צריכים לבוא בצורה הטובה ביותר בשביל לגמור את הסיפור''. נמני: ''צפוי משחק קשה וקשוח עם קבוצה שנלחמת על החיים שלה''

הפועל רעננה תפתח מחר (שבת, 18:00) את הפלייאוף העליון במשחק ביתי מול בני סכנין כשהיא יודעת שניצחון יקרב אותה משמעותית להישארות בליגה. מלבד אור דסה ששוהה בימים אלו בכלא צבאי, גם בן והבה ומירקו אורמוש ייעדרו בעקבות צבירת תשעה כרטיסים צהובים ויוג'ין אנסה ימשיך להיעדר בעקבות הפציעה ברצועה הצידית.

מאמן הפועל רעננה, מנחם קורצקי, אמר לקראת המשחק: "לקראת הפלייאוף התחתון איך שלא נסתכל על זה, יש הרבה קבוצות שעדיין מסובכות ואנחנו בתוכן. הקבוצה שתנצח בשני משחקים או שלושה תישאר כמובן בליגה. בשבת, יש לנו משחק מול קבוצה שהיא מתמודדת ישירה על הירידה ואנחנו צריכים לבוא בצורה הטובה ביותר בשביל לגמור את הסיפור. בני סכנין בכל מקרה תבוא ותרצה לנצח את המשחק, אנחנו צריכים לבוא מוכנים ואסור לנו בשום פנים ואופן להסתבך עוד פעם, יש לנו את מרחק הנקודות מהקו האדום ונרצה להגדיל או להשאיר את הפער כמו שהוא".
 


המגן עדי נמני סיכם: "מצפה לנו משחק קשה וקשוח עם קבוצה שנלחמת על החיים שלה, אבל גם אנחנו נלחמים על החיים שלנו  - ואנחנו רוצים להביא עוד שלוש נקודות כדי להתקדם עוד צעד לקראת הישארות בליגה. מדובר במשחק תחתית קלאסי ואנחנו יכולים לנצח אותו למרות שבני סכנין היא קבוצה טובה והתקפית".

הרכב משוער: אסף צור; עדי נמני, עידו לוי, טדי מזגה, ירדן כהן, בן בנימין, אביחי ידין, עידו דוידוב (שניר שוקר/בן סביר), כארם ארשיד, מרטין זמאן; קייס גאנם.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות