חנה קנייזבה-מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשת5,000 מ': באיולין-טפרי קבעה שיא ישראלי ועלתה לגמרטוקיו: אוראל גרינפלד ישפוט את רבע הגמר האולימפיקומאן: ''ירדן שועה צריך לחשוב מה הוא רוצה מעצמו''מרכז פרס לשלום: משחק כדורגל למען הדו קיוםאורי ששון: ''ההפסד יאכל אותי מבפנים עוד הרבה זמן''דאגה במכבי תל אביב מההגנה, דן ביטון חזק על הכוונתשביעות רצון גדולה בהפעול ב''ש, רוקאביצה יקבל הצעהמכבי חיפה: ''הוכחנו שיש לנו סגל מספיק איכותי ועמוק''אביב ברזלי לא עלתה לגמר, וייסמן פספסה את חצי הגמר
שבר שתיקה. מאורו איקרדי (zimbio)

איקרדי: ''שיחקתי עם כאבים שהביאו אותי לדמעות''

חמישי | | 21:10    מאת מערכת ישראל ספורט

החלוץ הארגנטינאי, שיחסיו עם אינטר עלו על שרטון, התייחס לראשונה לסכסוך במסגרתו גם נשלל ממנו סרט הקפטן: ''תמיד חלמתי לשחק פה, אני לא יודע אם יש אהבה בקרב אלו שלוקחים כאן החלטות''

בעוד הסכסוך הענק והמתוקשר בינו לבין אינטר ממשיך לעורר הדים וספקולציות לגבי עתידו, מאורו איקרדי פרסם הערב (חמישי) פוסט נוקב בעמוד האינסטגרם שלו והעביר מסר חד וברור לאוהדי הנראזורי ולהנהלה. כזכור, איקרדי סירב להאריך את חוזהו מבלי שהמשכורת שלו תגדל בצורה משמעותית ועורר את זעמה של הנהלת הקבוצה. סרט הקפטן נשלל ממנו ובמועדון טענו כי הוא ביים פציעה כדי לא להיות בסגל למשחק בליגה האירופית מול ראפיד וינה. בהמשך הוא לא נכלל בסגל בשני משחקיה האחרונים של הקבוצה ולא צפוי להיות בסגל גם למשחק הליגה הקרוב מול קליארי.
 

 

#MI9

A post shared by Mauro Icardi - MI9 (@mauroicardi) on


איקרדי כתב הערב באינסטגרם: "אלו הרגעים הקשים ביותר, בהם רואים מה היא אהבת אמת. ברגעים אלה ממש החלטתי להישאר באינטר, עם אינטר. כשהרגשתי שהשערים שלי יכולים לעזור לאינטר להיות חזקה יותר, יותר מכל הבעיות הפיננסיות של ה'פייר פליי', יותר מכל הקשיים שעברנו. כשרבים טענו שכקבוצה, אנחנו לא שווים הרבה. למרות הכל, תמיד החלטתי להישאר, ועבור האהבה לצבעים האלה סירבתי להצעות שרוב השחקנים המקצוענים היו לוקחים. שיחקתי עם כאבים שהיו מביאים אותי לדמעות אחרי המשחק וגם בימים הבאים. אבל תמיד הייתי מוכן לעלות על המגרש גם במחיר של סיכון רפואי".

החלוץ הארגנטינאי הוסיף: "בגלל האהבה לצבעים של הנראזורי, בגלל שרק אינטר קיימת. הראיתי לילדים שלי שאנחנו חייבים לשמור על תקווה. לימדתי אותם שלנצח זה קשה, אבל שלעשות את זה עם אינטר בא עם משמעות מיוחדת, שרק אוהד אינטר אמיתי יכול להרגיש ולהבין. העיניים של הילדים שלי לא משקרות. האהבה לאינטר נלמדה בבית שלי. הגשמתי את החלום שלי, את החלום של כל מי שקשור לאינטר, כשחזרנו לליגת האלופות ואני הייתי הקפטן. אף פעם לא הבנתי את אלה שהתייאשו וברחו מהמועדון בהזדמנות הראשונה. אני מכבד את האוהדים, את חבריי לקבוצה ואת כל המאמנים שעבדתי תחתם במועדון".
 


מספר 9 של הנראזורי הוסיף וכתב בפוסט הנרגש שלו: "שיתפתי פעולה עם המועדון, על המגרש ומחוצה לו, בקבלתו של כל שחקן לקבוצה, הראיתי לו שרק עם תשוקה נשיג את המטרות שלנו. אני יודע מה היא האהבה לאינטר, ואוהדי אינטר יודעים זאת כי הם ראו כמה סבלתי, בכיתי, נלחמתי ובסוף נהניתי בצבעים האלה. באינטר. עם אינטר. כל הקרבנות שעשיתי נעשו עם אהבה לצבעים האלה, ועם כבוד לכולם".

איקרדי סיכם: "אני לא יודע אם ישנם אהבה וכבוד מצד האנשים שלוקחים החלטות במועדון כלפי אינטר וכלפיי כרגע. אני לא יודע אם יש מישהו עם הרצון לנסות לפתור את הדברים במועדון, רק עבור האהבה לאינטר. הרבה דברים יכולים לקרות במשפחה, דברים יפים ומכוערים. ועבור האהבה אתה יכול לספוג הרבה, מהכל. אבל זה לא צריך להגיע על חשבון כבוד. אלה הם הערכים שלי, ועבור תמיד נלחמתי. בסיפור שלי. באינטר. עם אינטר".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות