קומאן: ''מרוצה, יש פה שחקנים שבאו מהליגה השנייה''עדיין ללא שער זכות: בית''ר הפסידה 2:0 למכבי פ''תלוי: ''רוצים לשמור על המסורת הטובה שלנו באירופה''ואן לוון: ''לא חסרים לנו שחקנים מעבר למי שנרשם''נשאר במועדון: אליסון האריך חוזה בליברפול עד 2027הקשר הרומני אובידיו ביק אלכסנדרו חתם רשמית בק''שבכר: ''אסור להקל ראש, צריכים לבוא הכי מוכנים שיש''אלוף אולימפי: אנדרה דה גראס סיים ראשון ב-200 מטרהרוכבת אשלי בונד סיימה במקום ה-11 בגמר הקפיצותהפועל פ''ת הודיעה: ''נשחק העונה בליגה הלאומית''
נמרוד משיח במסע''ת היום (צילום מסך)

נמרוד משיח פרש: ''אני נועל פרק גדול מהחיים שלי''

שני | | 16:31    מאת מערכת ישראל ספורט

אחד הגולשים המעוטרים של ישראל, סגן אלוף העולם לשעבר, הודיע בדמעות על פרישה: ''להגיע למעמד הזה היה אתגר ענק וכעת, אני ממשיך קדימה''. קורזיץ: ''גדלנו והתפתחנו להיות צוות מנצח''

גולש הרוח הוותיק נמרוד משיח הודיע היום (שני) בדמעות על פרישה מפעילות תחרותית אחרי כ-20 שנים של גלישה תחרותית. המאבק בינו לבין שחר צוברי על הכרטיס הבודד למשחקים האולימפיים ב-2008, 2012 ו-2016 הגיע לא פעם לטונים צורמים ולהשאמות הדדיות והיה לאחד המאבקים הספורטיביים הידועים בספורט האולימפי בשנים האחרונות.

לפני כעשר שנים, ב-2009 היה סגן אלוף העולם לבוגרים. בנוסף, במהלך הקריירה רשם שורה של הישגים בולטים, ביניהם: אלוף העולם לנערים עד גיל 15 ב-2001, סגן אלוף העולם לנוער עד גיל 17 בשנה לאחר מכן, סגן אלוף העולם עד גיל 19 ב-2004, מקום 4 באליפות העולם ב-2005, מדליית כסף באליפות העולם ב-2009, שתי מדליות ארד רצופות באליפויות העולם ב-2010 ו-2011, מדליית זהב באליפות דרום אמריקה ב-2013 ומדלית ארד בתחרות הקדם אולימפית לריו 2016.

נמרוד משיח (איגוד השייט)
משיח אמר: "אני נועל פרק גדול מהחיים שלי ומציין סיום של פרק בחיים שלי. כילד החיבור עם המים היה מוחלט, אבא רב חובל ואמא מדריכת צלילה. אני זוכר שהייתי נהנה מהשקט שמתחת למים. בלילות הייתי מחכה שאבי יחזור עם הסירה הקטנה כדי לקחת צעצועים לגן. התודה הראשונה היא לאמי ז"ל שנטעה בי את האהבה לים. אני רוצה להודות לעמית ענבר שהיה לי לאח גדול ומנטור, תודה על השיעורים שהעברת לי. בגיל עשר זימן לי הגורל מפגש עם אדם משמעותי, עדי שטראוס. כבר מתחילת דרכי לקחת אותי תחת חסותך ונתת לי גב. טרפנו שלוש מדליות ביחד. לאורך הדרך זכיתי לתמיכה של אנשים מדהימים".

הגולשת לי קורזיץ אמרה: "אני ונמרוד מכירים מגיל 8, הוא הגיע מאילת, פגשתי אותו במכמורת, גדלנו במועדון שם, יאיר סוארי היה המאמן שלנו, גדלנו והתפתחנו להיות צוות מנצח, עברנו כל כך הרבה דברים בדרך. בשבילי נמרוד הביא כל כך הרבה ניצחונות, הוא עזר לי לנצח ואני חושבת שגם אני הייתי חלק ממנו, הרגע הזה הוא כל כך מרגש בגלל כל מה שעברנו בדרך, נמרוד עבד תמיד במיומנות ובדקדקנות, כל אחד יכול ללמוד ממנו".

מנכ"ל הוועד האולימפי גילי לוסטיג הוסיף: "זה מרגש לראות את כל האנשים שהגיעו הנה לכבד את נמרוד, נמרוד התגלה בגיל צעיר מאוד, כבר אז הבחינו בכישורים שלו וזיהו בו פוטנציאל מאוד מבטיח, הוא עבר תקופה קשה בהיותו נער, דרך הספורט הוא פילס את דרכו בצמרת, בזכות אישיות המדהימה, הוא היה מודל לחיקוי בדרכו המאוד מיוחדת, תמיד אופטימי, אנחנו בהחלט נתגעגע אליו. בשם הוועד האולימפי אנו מעוניינים להודות לך על התרומה לספורט הישראלי ולענף שלך בפרט. זה הבית שלך ואנחנו רוצים לראות אותך מרצה לילדים, אתה ספורטאי ייחודי ואנחנו מודים לך".

נגישות