מכבי ת''א לא תיענש על הקריאות ''הומו'' לדני עמוס''לא רצינו למצוא את עצמנו חסרי אונים מול השחקנים''בוזגלו פרש בדמעות: ''ההחלטה הזאת קורעת את הלב''אוסטרליה: מדבדב יפגוש את ציציפאס בחצי הגמרבעקבות הטעויות: פפיר ופריד לא שובצו במחזור הקרוביאנקוביץ', ג'אסי ומארה שוחררו מבית''ר י-ם, דגני יישארהפועל נוף הגליל הודיעה רשמית על צירוף וויסאם רבאחיצחק אספה מצטרף לבני יהודה: ''אתנדב ב'אור ירוק'''עמותת בית''ר ירושלים קמה מחדש וגייסה כמיליון ש''חזוסמן: ''נהניתי מכל רגע, אני שלם עם ההחלטה שלי''
הפנינג הספורט הגדול בישראל (צילום: מיכל פתאל)

לקראת מרתון ירושלים: הפנינג הספורט הגדול בישראל

ראשון | | 15:35    מאת מערכת ישראל ספורט

למעלה מ-40 אלף איש ישתתפו בהפנינג הספורט החגיגי שתקיים עיריית ירושלים זו השנה התשיעית ברציפות. ההפנינג יתקיים השנה בבנייני האומה בירושלים, בין התאריכים 12-14.03.19

עיריית ירושלים תקיים זו השנה התשיעית ברציפות את הפנינג הספורט הגדול בישראל לקראת מרתון ווינר ירושלים הבינ"ל 2019. הפנינג הספורט, יתקיים השנה במרכז הקונגרסים הבינלאומי - בנייני האומה בירושלים, בין התאריכים  12-14.03.19, בימים שלישי עד חמישי בין השעות 15:00-21:00. ביריד החגיגי יתארחו במשך שלושת ימי הפעילות, אלפי רצים מחו"ל וכ-40,000 רצים ישראלים וקהל רחב שוחר ספורט ואורח חיים בריא.

תערוכת הספורט 2019, תציע מתחם ספורט מרהיב והגדול בישראל שיתפרס על פני 2,000 מ"ר ובו עשרות ביתנים של מיטב מותגי הספורט, אשר יציגו את מגוון רחב של פריטי ספורט: נעלי ריצה, ביגוד ריצה לנשים וגברים, שעוני דופק, תוספי מזון, ג'לים, משקפי שמש, מדרסים, שרוולי ריצה, חזיות ספורט, מעילים, חולצות דרייפיט, טייפינג, ביגוד אירובי, בקבוקים, תיקי שתייה וריצה ועוד במחירים אטרקטיביים ובמבצעים ייחודיים. בנוסף יוצגו החידושים העדכניים בעולם הספורט וג'דאטים מיוחדים של מיטב החברות בראשן חברת סאקוני נותנת החסות הרשמית של מרתון ווינר ירושלים, שתציג בתערוכה ביתן מרהיב וענק במיוחד. בתערוכה יוצב מתחם מרצ'נדייז מרהיב של כל פריטי הספורט הממותגים של מרתון ווינר ירושלים.  

במתחם תוצג התערוכה win yourself - תערוכת השראה מיוחדת למען העמותות המשתתפות במרתון ולמען הרוח האנושית - בתערוכה הייחודית, יוצגו  17 פריטים של מובילי דעה, אנשי עסקים ומשפיענים אותם לבשו כאשר שברו שיא אישי בריצה. בין המציגים: אסתר רוט שחמורוב, אסף גרניט, שלומית מלכה, אנה ארונוב, איציק בנבנישתי מנכ"ל פרטנר, מאיה וורטהיימר, מיכל אנסקי, ענת הראל, טום אביב, זיו שילון, שגב משה, ביטי דויטש, אירה דולפין, שביט ויזל, מושיק גאלמין, ג'ני צרוואני וליהיא גרינר. את התערוכה מפיקה חברת "SPORT EXPO", כאשר הכניסה להפנינג הספורט הינה ללא תשלום והחניה חופשית.

הפנינג הספורט הגדול בישראל (צילום: מיכל פתאל)
מתחם חלוקת הערכות למשתתפי מרתון ווינר ירושלים יוצב בתוך היריד וזאת בכדי לאפשר למשתתפים גישה נוחה ,מהירה ויעילה יותר לחלוקת הערכות. במתחם החלוקה, יחולקו לרצים בנוסף לערכה, חולצת הריצה הרשמית אותה ניתן יהיה למדוד במקום בתאי מדידה מיוחדים. כמו כן, יוכלו המבקרים להצטלם כמזכרת על קיר הצילום בכניסה לתערוכה. כמיטב המסורת במרתונים הגדולים בעולם, ייערך במסגרת האקספו בבנייני האומה ירושלים, ערב הפסטה המסורתי לרצי המרתון המלא.  

משה ליאון, ראש העיר ירושלים: "הפנינג הספורט של מרתון ירושלים הוא אחד מאירועי הספורט הגדולים המתקיימים בעיר ירושלים. אנו צופים השנה כי מספר המבקרים יגדל ואף ישבור שיא של כל הזמנים. אני מזמין את תושבי ירושלים להגיע יחד עם כל המשפחה וליהנות מהפנינג ססגוני, ספורטיבי ומהנה"

איציק קורנפיין, מנהל אגף הספורט העירוני: "הפנינג הספורט המסורתי של מרתון ווינר ירושלים הבינ"ל, שייערך השנה בבנייני האומה בירושלים, הינו הפנינג הספורט הגדול והמוביל בישראל. כמקובל בכל המרתונים בעולם גם מרתון ווינר ירושלים יקיים הפנינג ספורט חגיגי לקראת המרתון, אליו צפויים להגיע כ-40,000 איש, שייהנו מעשרות ביתנים של מיטב מותגי הספורט המובילים ,ממגוון ענק של כל פריטי הספורט ומהחידושים העדכניים ביותר של עולם הספורט. צפויה לנו חוויה ספורטיבית אמיתית לכל המשפחה".

מרתון ווינר ירושלים 2019 יתקיים השנה ביום שישי, ה- 15/3/2019. זו השנה התשיעית למרתון  הבינלאומי הגדול בישראל בו צפויים להשתתף השנה למעלה מ- 35,000 איש   מתוכם 4,400 משתתפים מחו"ל מ-76 מדינות שונות. המרתון כולל שישה מקצים בהם מרתון מלא (42.2 ק"מ); חצי מרתון (21.1 ק"מ); 10 ק"מ; 5 ק"מ; מרוץ משפחות (1.7 ק"מ) ומרוץ קהילות חברתי הגדול בארץ (800 מ') שבו צפויים להקדיש את ריצתם כ- 6,000 מהרצים לאחת מהעמותות החברתיות השותפות למרתון.

נגישות