מכבי ת''א לא תיענש על הקריאות ''הומו'' לדני עמוס''לא רצינו למצוא את עצמנו חסרי אונים מול השחקנים''בוזגלו פרש בדמעות: ''ההחלטה הזאת קורעת את הלב''אוסטרליה: מדבדב יפגוש את ציציפאס בחצי הגמרבעקבות הטעויות: פפיר ופריד לא שובצו במחזור הקרוביאנקוביץ', ג'אסי ומארה שוחררו מבית''ר י-ם, דגני יישארהפועל נוף הגליל הודיעה רשמית על צירוף וויסאם רבאחיצחק אספה מצטרף לבני יהודה: ''אתנדב ב'אור ירוק'''עמותת בית''ר ירושלים קמה מחדש וגייסה כמיליון ש''חזוסמן: ''נהניתי מכל רגע, אני שלם עם ההחלטה שלי''
אורי ששון חוגג הערב (IJF Media Team - Ben Urban)

אורי ששון זכה במדליית זהב בגרנד פרי תל אביב

שבת | | 19:02    מאת מערכת ישראל ספורט

המדליסט האולימפי התחרה בקרב האחרון של הגרנד פרי וניצח בו את יאקיב חאמו האוקראיני שספג שלושה עונשים בניקוד הזהב. קודם לכן ניצח ששון בשני איפונים רצופים יריבים מאוקראינה ואזרבייג'אן

גרנד פרי תל אביב בג'ודו ננעל הערב הערב (שבת) עם מדליה שביעית לישראל ורביעית מזהב, כאשר אורי ששון קטף אותה בקטגורית משקל של מעל 100 ק"ג בזכות ניצחון בגמר על יקיב חמו האוקראיני. בהיעדרו של פיטר פלצ'יק, שנעדר בגלל מחלה, ששון הוא הישראלי היחיד שהגיע לקרבות המדליות ביום האחרון של התחרות. סך הכול זכתה ישראל בארבע מדליות זהב (שגיא מוקי, שירה ראשוני, תמנע נלסון לוי וששון), שתי מדליות כסף (גילי כהן וענבל שמש) ומדליית ארד אחת (טוהר בוטבול) בתחרות שפותחת את שנת 2019.
 


גברים

אורי ששון
(מעל 100 ק"ג) פתח את דרכו מול הרוסי רוסלן שקבזוב. הקרב נפתח בצורה שקולה כאשר שני היריבים ספגו עונשים ראשונים כאשר בהמשך ספגו שני המתמודדים עונש שני לחובתם, הקרב נכנס אל תוך הגולדן סקור (הארכה) ובו שניהם גילו עייפות, בסופו של דבר בתום 7:01 ד' ארוכות ניתן עונש שלישי לחובתו של הרוסי, דבר ששיחרר הרבה לחץ על המדליסט האולימפי והעניק לו את המקום ברבע הגמר, שם גמר בניצחון מהיר וחלק תוך 23 שניות על האוקראיני אנדריל קוליסניק. בחצי הגמר פגש את האזרי קאקאורי, סגן אלוף העולם המכהן. 2:03 דקות בתוך הקרב הספיקו לששון להטיל את האזרי באיפון יפיפייה ולקבוע גמר חמישי לנבחרת הישראלית, בו התמודד נגד יקיב קאמוב האוקראיני, מדליסט הזהב מגראנד פרי האג הולנד 2018 ומדליסט הארד מאליפות העולם 2015. הקרב נגרר לניקוד זהב, האוקראיני ספג שלושה עונשים. ששון העניק לישראל עוד מדליית זהב.

מעל 100 ק"ג: נאור איטח הפסיד בקרב הראשון למארק דיסקאניס הקנדי. עד 100 ק"ג: סרפים קומפניץ הפסיד בקרב הראשון לזלאן אוחט ההונגרי. עד 90 ק"ג: לי קוכמן ניצח את האוזבקי דוולט בובונוב באיפון אך לאחר מכן הפסיד באיפון לאקסל קלרג'ט מצרפת, סגן אלוף העולם; אסף חן הפסיד בקרב הראשון נגד פיוטר קוצרה מפולין; נדב ז'ורט הפסיד לארמני ארסן קנדזיין בגולדן סקור; איתי גולן הפסיד בקרב הראשון ללואיס גגנון קריבר מקנדה.

נשים

עד 78 ק"ג: עמרי קניון החלה את סבב הקרבות עם ניצחון באיפון מול האמריקאית ניקול סטאוט אך הפסידה בקרב השני לרוסיה אלכסנדרה בבינטסבה באיפון; ענבר לניר הפסידה בקרב הראשון לאנט מיזטארוס ההונגריה. מעל 78 ק"ג: רז הרשקו גברה על שרה אלברז מספרד ולאחר מכן הפסידה לקרואטית איוונה מראניק לאחר שספגה שלושה עונשים.

נגישות