בושה: אוהדי בית''ר י-ם הותקפו ע''י חברי לה פמיליהבדקה ה-95: ארסנל סחטה 2:2 מול קריסטל פאלאסהפועל ת''א חגגה ניצחון דרמטי, קומאן רמז על עתידובתוספת הזמן: הפועל ת''א ניצחה 0:1 את בית''ר י-םחזרה למסלול: 72:90 להפועל ירושלים על הפועל ב''שמכוער: אוהדים השליכו חפצים, המשחק נעצר זמניתנתניה ניצחה את ר''ג/גבעתיים, רמת השרון מושלמתסל נשים: ראשל''צ הפתיעה 60:80 את מכבי אשדודלאומית: נס ציונה ניצחה 1:2 את בית''ר ת''א/בת יםבעקבות אירועי גמר היורו: רדיוס וקנס לנבחרת אנגליה
אדם (מימין) ודייויד קופר (דייויד סקווד)

תקווה חדשה לטניס: שת''פ בין דייויד סקוואד ל-IMG

שבת | | 09:25    מאת מערכת ישראל ספורט

לראשונה נכנסת סוכנות הענק לשוק הישראלי. טניסאי דייויד סקווד יוכלו להתאמן באקדמיה המפוארת בפלורידה ולקבל כרטיסים חופשיים לתחרויות ATP ו-WTA. דייויד קופר: ''אנחנו גאים בחיבור''

דייויד סקווד, הארגון שתומך בטניסאים ישראלים צעירים כבר למעלה מ-12 שנה, יצר שיתוף פעולה מיוחד יחד עם IMG, אחת מסוכנויות הספורטאים הגדולות בעולם, כדי לגדל ולטפח שחקני טניס ישראלים. החיבור בין שני ארגוני הטניס אמור להוות קרש קפיצה לקריירה של חלק משחקני הטניס הצעירים המבטיחים ביותר שקיימים היום בישראל.

כזכור, דייויד סקווד הינה עמותה עצמאית ללא מטרות רווח שהקים היהודי-בריטי, דייויד קופר, יחד עם משפחתו, על מנת לקדם שחקנים ישראלים בטניס העולמי. השחקן הבולט ביותר שלה הוא ישי עוליאל, בו תומכת משפחת קופר כבר עשר שנים מאז שהיה בן 9. שחקנים נוספים הם אלכס גפוננקו, רועי גינת, רון אלוק, שביט קמחי, שלי קרוליצקי ונבחרת של שחקנים צעירים בגילאי 9 עד 12 שמתאמנים עם מאמני הארגון.

IMG נחשבת לחברה המובילה בעולם לכישרונות טניס, שגידלה דורות של שחקנים, מאלופי גראנד סלאם לנוער ועד לאגדות שדורגו במקום הראשון בעולם בבוגרים כדוגמת נובאק ג'וקוביץ' הסרבי, מריה שראפובה ורבים נוספים. זו הפעם הראשונה ש-IMG נכנסת לשוק הישראלי כאשר שחקני דייויד סקווד יוכלו להתאמן באקדמיה בפלורידה בעלת המתקנים המעולים, יקבלו סיוע בהסכמים מול חברות מסחריות, מציאת ספונסרים לפרסום, ציוד וביגוד, יזכו לשירותי תזונה, אימונים מנטליים ויוכלו לקבל כרטיסים חופשיים לתחרויות ATP ו-WTA שבבעלות IMG.

ישי עוליאל (צילום: לידור גולדברג, דייויד סקווד)
יו"ר דייויד סקווד, דייויד קופר: "אנחנו גאים מאוד בחיבור עם IMG, ארגון שאני מעריץ כבר שנים רבות. נלחמנו קשה ולאורך זמן כדי לבסס שיטה יעילה ופרודוקטיבית שתעניק גאווה לישראל ולשחקנים שלנו, ואנחנו מקווים ששיתוף פעולה זה יהיה השראה לטניסאים צעירים לשאוף להתקבל לסגל".

מנכ"ל דייויד סקווד, אדם קופר: "היו לנו כמה אופציות עם קבוצות ניהול כאלה, אבל IMG היו לגמרי המתאימים ביותר מהרגע הראשון שנפגשנו. המשאבים שלהם, המתקנים והניסיון בענף הם ללא תחרות אבל מה שבלט יותר מכל עבורנו ב-IMG היה המחויבות הגבוהה עבור רווחת השחקנים והתפתחותם. הם בחרו בנו כפרטנרים שלהם וזו הכרה במה שעשינו עד היום, אנו מאוד מתרגשים ומאמינים בהצלחת המסע המשותף הזה עבור דורות של שחקני דייויד סקווד".

סגן נשיא IMG, קרלוס פלמינג: "אנחנו נרגשים משיתוף הפעולה עם דייויד סקווד והשימוש בכל המשאבים שלנו והניסיון, כדי לעזור להם לפתח את הבסיס להצלחה לשחקני טניס מקצועניים בישראל".

לאחרונה הגיע ישי עוליאל לארה"ב יחד עם מאמניו ובילה שבוע של אימונים אינטנסיביים באקדמיה של IMG בפלורידה. מלבד העובדה שהתאמן וקיבל עצות חשובות ממאמנים ושחקנים מובילים, הוא זכה לאימונים עם ציוד חדיש ומתפתח וקיבל מדי יום עצות מהמאמן האגדי, ניק בוליטיירי. עוליאל: "התרשמתי מאוד משיטת העבודה ב-IMG שמתחברת מאוד עם התמיכה והאימונים שזכיתי מדייויד סקווד. אני מאוד גאה לייצג את דייויד סקווד ב-IMG ומתרגש מאוד לקראת העתיד".

נגישות