סיבוב פרסה? פגישה נוספת בין מאור בוזגלו לשחרהקוד האתי החדש אושר בדירקטוריון מנהלת הליגותנשאר במועדון: אוסטין אג'ידה האריך חוזה בחדרהדיווחים: ''בלדומרו פרלאסה על סף חתימה בנסיונל''הקשר קווין טאפוקו הושאל לעונה אחת להפועל חיפההקפטן סהר לוי חתם לשנתיים נוספות בנס ציונהחוזרת לאירופה: מכבי ראשון לציון תשחק ביורוקאפזילברמן בשמינית הגמר, קולשינוב יתחרה על הארד?ללא ישראלים: סלע, גלושקו וחזניוק הודחו במוקדמותאין קאמבק: מאור בוזגלו לא יהיה שחקן מכבי חיפה
דן איינבינדר באירוע היום (רועי ינקלוביץ')

דן איינבינדר: ''היו הרבה רעשי רקע במהלך העונה''

חמישי | | 18:04    מאת רועי ינקלוביץ

קשר בית''ר ירושלים נכח בחלוקת כרטיסי בית''ריסט והתייחס גם לסוגיית ערן לוי: ''הוא שחקן מצויין ואני בטוח שהוא מנסה לתרום''. על רכש: ''כיף שבניון ופלומיין הצטרפו, התחרות תעשה טוב לכולם''

שחקני בית"ר ירושלים הגיעו הערב (חמישי) לסניף מגה ספורט בתלפיות לחלק את כרטיסי מועדון האוהדים החדש "בית"ריסט" לאוהדי הקבוצה, כאשר הקפטן עידן ורד, דן איינבינדר ואופיר קריאף חילקו את הכרטיס לאוהדים שהגיעו לחנות מגה ספורט, הצטלמו איתם ואף חילקו חתימות. עד כה למעלה מ-8,000 אוהדי בית"ר הצטרפו למועדון.

הקשר דן איינבינדר התייצב בפני המצלמות ואמר: "באנו לחלק את כרטיסי הבית:ריסט. מעבר לזה שזה כיף, קצת מרגש להיות פה ולראות את השינוי שעובר על המועדון והרצון לקרב את האוהדים". על השעיית ערן לוי, אמר איינבינדר: "אני חושב שבמהלך העונה סבלנו מכל מיני רעשי רקע והיה קשה להביא תוצאות יותר טובות. אנחנו לא לוקחים שום צעד ולא בעד או נגד אף אחד. הוא שחקן מצויין ואני בטוח שהוא מנסה לתרום אבל כרגע יש החלטה של המועדון וענייני משמעת שהם לא מענייננו". 

האירוע החגיגי היום (רועי ינקלוביץ')
לקראת המפגש מול קריית שמונה: "אנחנו לא מספיק טובים בטדי העונה. מצפה לנו משחק קשה מאוד. קריית שמונה היא קבוצה טקטית שיודעת מה היא רוצה להשיג. אנחנו לפעמים רוצים יותר מדי לנצח וזה גורם לנו לפעולות הפוכות. נלמד את הקבוצה ונגיע כמה שיותר רגועים למשחק הזה כדי לבוא ולנצח אותם". על החיזוק: "כיף גדול שיוסי בניון ופרדי פלומן הצטרפו. פרדי שחקן איכותי וככל שיגיעו שחקנים איכותיים כאלה, כולנו נרוויח מזה ועל יוסי אני לא צריך בכלל לספר לכם. יש לבית"ר שאיפות גבוהות ולכן אנחנו צריכים סגל חזק ורחב. אנחנו יודעים שהתוצאות עד כה לא ממש טובות ואנחנו צריכים להשיג תוצאות טובות יותר".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות