איביץ: ''המיקום של הפ' חדרה בטבלה לא מקרי''רפואה: ''לשחק בהפועל זו זכות, רוג'ר רצה לעזוב''גיא לוזון: ''לא נעלבתי מחוגג, הוא הבוס של הקבוצה''אביטן: ''כולם מחכים להפסד הראשון של חדרה''אבוחצירה לא ינותח, צפוי לשוב בעוד כחודשייםפרד רוטן: ''מבחינת יכולת, מגיע לנו להיות בצמרת''נבן ספאחיה: ''צריכים להישאר ביחד ולהיות חיוביים''ניו אורלינס דרסה ביוסטון, כספי לא שותף בממפיסאחרי שתי הארכות: חולון הפסידה 111:104 בוונציהחיזוק נוסף: מושיקו לוגסי חתם בהפועל רמת גן
הערב מול סקוטלנד. נבחרת ישראל (אסף הופמן)

דריכות גבוהה בנבחרת ישראל: ''זה להיות או לחדול''

חמישי | | 11:55    מאת אדי חליאבין

הכחולים-לבנים של אנדי הרצוג יארחו ב-21:45 בסמי עופר את סקוטלנד בידיעה שכל תוצאה מלבד ניצחון תהפוך את הסיכויים להעפיל ליורו מליגת האומות לקלושים. הרוש בשער, שהר לצד דאבור

נבחרת ישראל השלימה את הכנותיה למשחק הערב (חמישי, 21:45) באצטדיון "סמי עופר" בחיפה, נגד נבחרת סקוטלנד במסגרת ליגת האומות. בתום האימון המסכם אתמול והאימון הקל הבוקר בכפר גלים, הוחלט לשחק במערך של שלושה בלמים ושני שחקני אגף תוקפים מעמדות המגנים.

המאמן אנדי הרצוג (אסף הופמן)
על פי כל התרגולים השבוע, אריאל הרוש יפתח בין הקורות. המאמן אנדי הרצוג יקבל היום החלטה אם לכלול בסגל את תומר חמד או לא לסכנו אחרי שהתלונן על רגישות בשריר האחורי ולפתוח איתו במשחק בראשון מול אלבניה. בכל מקרה, בן שהר ומונאס דאבור צפויים לפתוח בחלק הקדמי. הנבחרת שוב תפתח עם שלושה בלמים, כשטאלב טאווטחה או שרן ייני יוכלו לעבור לקישור תוך כדי משחק. כ-10,000 צופים בלבד צפויים להגיע הערב לסמי עופר, כאשר כ-1,500 מהם אוהדי סקוטלנד. בנבחרת אמרו לקראת המשחק: "אין איך להתחמק מזה, זה משחק של להיות או לחדול".

הרכב משוער: אריאל הרוש; אלי דסה, איתן טיבי, עומרי בן הרוש, שרן ייני, טאלב טאווטחה; דור פרץ, בירם כיאל, ביברס נאתכו; בן שהר, מונאס דאבור.

נגישות