איביץ: ''המיקום של הפ' חדרה בטבלה לא מקרי''רפואה: ''לשחק בהפועל זו זכות, רוג'ר רצה לעזוב''גיא לוזון: ''לא נעלבתי מחוגג, הוא הבוס של הקבוצה''אביטן: ''כולם מחכים להפסד הראשון של חדרה''פרד רוטן: ''מבחינת יכולת, מגיע לנו להיות בצמרת''נבן ספאחיה: ''צריכים להישאר ביחד ולהיות חיוביים''ניו אורלינס דרסה ביוסטון, כספי לא שותף בממפיסאחרי שתי הארכות: חולון הפסידה 111:104 בוונציהחיזוק נוסף: מושיקו לוגסי חתם בהפועל רמת גןוידאל הורשע בתקיפה, ישלם קנס של 800 אלף יורו
יצחק אספה (צילום מסך)

ביהמ''ש: יצחק אספה יישאר במעצר בית עד יום שני

רביעי | | 13:42    מאת מערכת ישראל ספורט

שחקנה של מ.ס אשדוד, החשוד בתאונת הפגע וברח בה נהרג ארי נשר ז''ל, יישאר במעצר בית מלא. נציג המשטרה: ''באופן תיאורטי, גם סטיית האופניים יכולה לגרום לתאונה''. השופט ביקר את התנהלות המשטרה

עדיין לא משוחרר: הכדורגלן יצחק אספה, החשוד בתאונת הפגע וברח בתל אביב בה נהרג נער ונפצע אחר, הובא היום (רביעי) להארכת מעצר נוספת בבית משפט השלום בתל אביב והוא ימשיך להישאר במעצר בית מלא עד ל-15 באוקטובר.

בינתיים, ייתכן כי הנהג החשוד יקבל חדשות טובות ויספוג עונש קל יותר מהמתוכנן אחרי שעל פי קצין החקירה "באופן תיאורטי גם לסטייה של האופניים יכולה להיות גורם לתאונה". בעקבות כך, יש אפשרות כי גרימת התאונה לא תיזקף לחובתו של אספה. התובע המשטרתי נשאל האם ייתכן שהשחקן לא אשם בגרימת התאונה וענה: "אנחנו חוקרים את האירוע והכל פתוח כרגע, אין לנו חוות דעת סופית. אכן גרימת התאונה הופחתה מהחשוד".

מאז ראשון שעבר אספה נחקר פעם אחת למחרת, ואז שוחרר למעצר בית. נציג המשטרה טען שיש פעולות חקירה אותם מבקשת הפרקליטות. לטענת פרקליטו של אספה, עו"ד כפיר דור, החוקרים יצאו לנופש באילת ובימים ראשון עד שלישי השבוע, בזמן שהם היו באילת לא בוצעו פעולות חקירה ביחס לאספה. השופט איתן קורנהאוזר אמר: "קשה ללמוד על התנהלות היחידה החוקרת, שמאז השחרור אינה עונה על הגדרת שקידה ראויה זאת נוכח כמות פעולות החקירה. למרות זאת בשל פעולות החקירה המבוקשות על ידי הפרקליטות עשויות לשפוך אור בנוגע לאותה סוגיה דהיינו, מידת אחריותו של אספה לביצוע העבירה ביחס לגורמים מתערבים נוספים. 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות