גאנה ספגה 3:2 מול קומורו והודחה כבר בשלב הבתיםאשקלון הפסידה לעירוני ר''ג, רעננה ניצחה בהוד השרוןמליאר ודדאון הם ספורטאי השנה של הוועד הפראלימפיאחרי שפוטר ממכבי ת''א: אורי דוד יאמן את הנוער בב''שאביעד שילוח לא שובץ, רועי ריינשרייבר כשופט רביעימימר סיים את דרכו בבני סכנין, סילבס צפוי להחליפורוזין וקליין ז''ל ייכנסו להיכל המכבים מול אולימפיאקוסהכישרון שחולם רק על אירופה: הכירו את נתנאל שטרית''השיפוט הוא הבעיה האחרונה של הכדורגל הישראלי''אבו עקל אובחן כחיובי לקורונה, ג'ראפי לא סובל משבר
יהלי נאור עם אבי ריקן (אינסטגרם)

הקמע הצעיר של אבי ריקן: הכירו את יהלי נאור

שלישי | | 15:00    מאת ויק דסה

הוא בן שש וחצי ומשחק כבר שנתיים בבית הספר לכדורגל של מכבי ת''א בלוד, מעריץ את גריזמן וקשר הצהובים נקשר אליו מאוד. מה החלומות הכי גדולים שלו? איזה שחקנים הוא רוצה לחקות ומה המתנה הכי גדולה שקיבל?

יהלי נאור בן ה-6.5 חולה כדורגל שאוהב לחקות חגיגות כיבוש של שחקנים מפורסמים מהיוטיוב, וכבר בגיל שנתיים הייתה מלחמה בבית מסביבו. השחקן המוכשר מרמלה הוא הקמיע של אבי ריקן ואוהד מושבע של הצהובים שחולם להיות כמו גריזמן. יהלי החל לשחק לפני כשנתיים בבית הספר של מכבי תל אביב בלוד ולדברי מאמניו, מדובר בשחקן שיוכל בעתיד לשחק במגוון תפקידים על המגרש. יהלי עצמו מעריץ את חלוץ אתלטיקו מדריד אנטואן גריזמן, ואוהב לשחק בתפקידי הקישור וההתקפה. מעבר לזה ליהלי יש רומן ארוך עם קשר מכבי תל אביב, אבי ריקן, שהפך להיות השחקן האהוב עליו בישראל. 

יהלי נאור עם האבא רונן (אינסטגרם)
בגיל שנתיים הגיע יהלי נאור לבקר את הסבא רפי שהיה הסנדק שלו והחל לדחוף אותו לאהוד את קבוצתו האהודה בית"ר ירושלים. רונן, אביו של יהלי ואוהד ידוע של הצהובים מתל אביב, מספר: "באתי לחמי ואמרתי לו אתה התחלת מלחמה ואתה תפסיד". כעבור מספר חודשים יהלי כבר התחיל להגיע למשחקיה של מכבי תל אביב עם האבא רונן והתאהב. "אין אוהד שלא מכיר אותו", מספר רונן שהיה לו יום הולדת אין שחקן שלא שלח לו ברכה מצולמת. אהבתו של יהלי למועדון הצהוב חסרת פשרות, מספר האב רונן: "בעונה שעברה במשחק הליגה אירופאית נגד אסטנה, אני הייתי בחו"ל ויהלי לא ויתר על המשחק. ומי לקח אותו? חמי רפי האוהד המושבע של בית"ר שישב עם יהלי ונהנה לראות את האהבה שלו למכבי".

יהלי נאור (אינסטגרם)
יהלי אומנם גדל על הסמל של מכבי תל אביב, אבי נמני, אבל יש שחקן שהוא מעריץ מאוד זה אבי ריקן. באחד מהמפגשים עם השחקנים בסינמה סיטי, יהלי שהיה דאז בן חמש סיפר לריקן כמה הוא אוהב אותו ואפילו שר לו את השיר שהאוהדים תמיד שרים לו. ריקן כל כך התרגש שבאותו רגע הביא לו את חולצת המשחק שלו ועם הקדשה. מכאן זה נהפך לסיפור אהבה כאשר לפני כל משחק כשהשחקנים עולים לחימום, ריקן מגיע לשורה הראשונה ביציע ונותן ליהלי נשיקה. הקשר הפך אותו לקמיע שלו ושל הקבוצה ואפילו הקדיש לו שער בעונה שעברה בנצחון על מכבי פתח תקווה (0:2), כשהוא רץ אליו ומחבק אותו. אבי הוסיף והעלה את יהלי למגרש עם השחקנים כשהוא מלווה את הקפטן, הביא לו פעמים לא מעטות חולצות משחק שלו בסיום המשחקים. עם פתיחת שנת הלימודים הנוכחית, כשיהלי עלה לכיתה א', ריקן הגיע אליו הביתה בהפתעה לאחר שקנה לו את כל הציוד לבית הספר. 

עם אבי ריקן (אינסטגרם)
במשפחת נאור יודעים לספר שיהלי אוכל שותה ונושם כדורגל. "הוא לא נרדם לפני שהוא בועט כמה פעמים בכדור", אומרת האם שירן ומוסיפה שאחד התחביבים של יהלי חוץ מלשחק שעות במשחקי כדורגל באקס בוקס, זה לצפות בסרטונים של שחקנים מפורסמים ביוטיוב כמו רונאלדו, גריזמן ואחרים ולחקות אותם כולל תנועות של חגיגות כיבוש השערים שלהם. האב רונן מסכם: "אנחנו מחנכים את יהלי לאהבה לסמל, למחויבות, נאמנות וערכים, שכסף זה לא הכל זה לא הכל בחיים. אנו מאמינים שיהלי יגיע הכי רחוק שהוא ירצה בעבודה קשה ושמחת חיים. מי יודע אולי יום אחד הוא יהפוך לשחקן משמעותי במכבי תל אביב ויגשים לי את החלום הגדול שלי - בן כדורגלן בקבוצתי האהובה".

נגישות