תיירי הנרי הוצג: ''הבחירה שלי במונאקו הייתה מהלב''בכר: ''יש לנו רק ניצחון אחד, אי אפשר להרגיש בנוח''נשיא אופ''א צ'פרין נפגש עם זוארץ, יבקר גם בארץפול סקולס: ''אפילו מסי כבר לא יכול לעזור למוריניו''בגיל 38: מיכאל זנדברג הודיע על פרישה מכדורגלנוקבו צמיגי מכוניתו של מאמן ילדים א' בבני יהודהמכבי חיפה: ''חייבים ניצחון כדי להרגיע את המערכת''בבאר שבע הרגיעו את הזרים, ברדה ישוב בהדרגהניימאר עקף את פלה, דיווח: ברצלונה עשויה להחזירוגריזמן רתח מזעם במחצית, לב: ''זה לא היה פנדל''
סאן מנחם חותם על הארכת החוזה (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

המגן סאן מנחם חתם לשנתיים נוספות במכבי חיפה

שני | | 14:48    מאת אדי חליאבין

מגן הירוקים (25), שהפך העונה לשחקן הרכב האריך את חוזהו במועדון: ''זה הבית שלי. אני מאושר להמשיך פה, בטוח שזו תהיה תקופה מוצלחת''. גם טימו מוזי בן ה-17 האריך את חוזהו במועדון: ''יום חשוב ומרגש עבורי''

סאן מנחם בן ה-25 חתם היום (שני) במכבי חיפה והאריך את חוזהו בקבוצה בשנתיים נוספות באמצעות סוכנו, ג'קי דהן. מנחם הגיע ב-2015 למכבי חיפה. בשנה שעברה הושאל לעירוני קריית שמונה והשנה חזר למועדון - והפך לשחקן הרכב קבוע.

מנחם אמר במעמד החתימה: "אני שמח להמשיך לשחק במועדון הגדול בישראל, עם הקהל הטוב ביותר. יש לנו את כל התנאים להצליח ובסופו של דבר התוצאות יגיעו. חשוב לי להחזיר למועדון ולאוהדים על האמון הגדול שאני מקבל". מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, הוסיף: "סאן מבחינתי הפך לשחקן בית. אנו רואים בו גם בעתיד כשחקן הקבוצה ונעשה  הכל על מנת שהוא יצליח".

טימו מוזי במעמד החתימה (מכבי חיפה, האתר הרשמי)
בנוסף, טימו מוזי בן ה-17 האריך את חוזהו באמצעות סוכנו ג'קי דהן. מוזי שנמנה כבר לפני שנה על סגל הקבוצה הבוגרת הגיע למועדון בגיל 12 לקבוצת ילדים א'. מוזי משחק בעמדת הקשר השמאלי ואמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "אני שמח לחתום על החוזה במכבי ומודה על האמון הרב. זה יום חשוב ומרגש עבורי ואני אעשה הכל למען האוהדים שלנו". מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, אמר לאחר החתימה: "אנו מביטים קדימה וטימוטי הוא חלק מהעתיד של המועדון הזה. טימו שחקן מבטיח ונעשה הכל כדי שיממש את הפוטנציאל".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות