קופה אמריקה: ברזיל איכזבה עם 0:0 מול ונצואלהבדקה ה-95: צרפת הצעירה ניצחה 1:2 את אנגליהמדליית זהב ליובל פרייליך באליפות אירופה בסיוףבוזגלו וניסנוב נפגשו: ''טרם נאמרה המילה האחרונה''יישאר? ניקיטה רוקאביצה קיבל הצעה לשלוש שניםבר כהן, עידו שחר ונדב נידם האריכו חוזה במכבי ת''אדיווח בברזיל: ניימאר לברצלונה תמורת כסף ושחקניםהליגה האירופית: הגרלות נוחות למכבי חיפה וב''שדיווח: וייסמן קרוב לסיכום בוולפסבורגר האוסטריתנשאר במועדון: פאברה האריך את חוזהו בדורטמונד
סאן מנחם חותם על הארכת החוזה (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

המגן סאן מנחם חתם לשנתיים נוספות במכבי חיפה

שני | | 14:48    מאת אדי חליאבין

מגן הירוקים (25), שהפך העונה לשחקן הרכב האריך את חוזהו במועדון: ''זה הבית שלי. אני מאושר להמשיך פה, בטוח שזו תהיה תקופה מוצלחת''. גם טימו מוזי בן ה-17 האריך את חוזהו במועדון: ''יום חשוב ומרגש עבורי''

סאן מנחם בן ה-25 חתם היום (שני) במכבי חיפה והאריך את חוזהו בקבוצה בשנתיים נוספות באמצעות סוכנו, ג'קי דהן. מנחם הגיע ב-2015 למכבי חיפה. בשנה שעברה הושאל לעירוני קריית שמונה והשנה חזר למועדון - והפך לשחקן הרכב קבוע.

מנחם אמר במעמד החתימה: "אני שמח להמשיך לשחק במועדון הגדול בישראל, עם הקהל הטוב ביותר. יש לנו את כל התנאים להצליח ובסופו של דבר התוצאות יגיעו. חשוב לי להחזיר למועדון ולאוהדים על האמון הגדול שאני מקבל". מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, הוסיף: "סאן מבחינתי הפך לשחקן בית. אנו רואים בו גם בעתיד כשחקן הקבוצה ונעשה  הכל על מנת שהוא יצליח".

טימו מוזי במעמד החתימה (מכבי חיפה, האתר הרשמי)
בנוסף, טימו מוזי בן ה-17 האריך את חוזהו באמצעות סוכנו ג'קי דהן. מוזי שנמנה כבר לפני שנה על סגל הקבוצה הבוגרת הגיע למועדון בגיל 12 לקבוצת ילדים א'. מוזי משחק בעמדת הקשר השמאלי ואמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "אני שמח לחתום על החוזה במכבי ומודה על האמון הרב. זה יום חשוב ומרגש עבורי ואני אעשה הכל למען האוהדים שלנו". מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, אמר לאחר החתימה: "אנו מביטים קדימה וטימוטי הוא חלק מהעתיד של המועדון הזה. טימו שחקן מבטיח ונעשה הכל כדי שיממש את הפוטנציאל".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות