תחושת פספוס בפ''ת, אלישע לוי: ''זאת ליגה קשה''שי קונסטנטין חוגג: ''יש פה קבוצה צעירה ורעבה''קלופ ''מרגיש על הירח'', מוריניו שוב מרבה להתלונןואלוורדה: ''נגמרו המילים על מסי, רק לשבת וליהנות''גלושקו תעבור ניתוח בברך ותחמיץ את אוסטרליהדריכות במכבי ת''א: ''מנסים לנטרל את רעשי הרקע''בבית''ר מרוצים במהשער הנקי, הראש כבר בגביע40 נקודות לוול, וושינגטון טיילה מול הלייקרס וג'יימסליון הביסה את מונאקו, ליל שמרה על המקום השנישלושער ושני בישולים למסי ב-0:5 הקליל על לבאנטה
עומרי כספי במסיבת העיתונאים (האתר הרשמי)

כספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''

שלישי | | 09:48    מאת מערכת ישראל ספורט

הפורוורד הישראלי הוותיק הוצג בגריזליס יחד עם שאר המצטרפים הטריים: ''נמשיך את מה שהמועדון עשה בשנים האחרונות, כינוי? פשוט תקראו לי עומרי'', הג'נרל מנג'ר פרגן: ''שחקן נהדר ומנהיג''

כחלק מההכנות לקראת העונה הקרובה, עומרי כספי הוצג אמש (שני) בפני התקשורת במדי קבוצתו החדשה ב-NBA, ממפיס. הישראלי ושלושה שחקנים נוספים (קייל אנדרסון, שלבין מאק, גארט טמפל) ענו על שאלות העיתונאים וסיפרו על ההכנות לפני הפתיחה הרשמית.
 


כספי אמר: "השחקנים שמהווים את השלד של הקבוצה נשארו והם המנהיגים של המועדון. החשיבה שלהם היא תמיד חיובית והם תמיד רוצים לנצח וזה היה לי חשוב מאוד. אני מרגיש שאנחנו צריכים להמשיך את מה שהקבוצה עשתה בשנים האחרונות וזה להלחם בכל משחק בשני צדי המגרש ושקבוצות יגיעו לממפיס יבינו שמדובר במלחמה. מה הכינוי שאני צריך לקבל? פשוט תקראו לי עומרי. אנחנו ניקח את כל הדברים החיוביים האלו במועדון, יחד עם האנשים הנפלאים שכאן ואתה מבין שמדובר בקבוצה טובה".

הג'נרל מנג'ר כריס וואלאס הוסיף: "מדובר בשחקן שזוכה להערכה וכבוד מהמאמנים והיריבים שלו, כמנהיג ומישהו שיכול להוביל קבוצה ואנחנו שמחים שהצלחנו להביא אותו וזה עומרי כספי, הוא יעזור לנו במגרש ומחוצה לו, הוא שחקן נהדר עם IQ גבוה של כדורסל".

נגישות