בודוצ'נוסט הדהימה את ריאל, שאראס גבר על פאוהבונדסליגה חזרה, 1:3 לבאיירן מינכן על הופנהייםכדוריד: 24:24 ביתי להפועל ראשל''צ נגד מ.כ. חולוןליאור רפאלוב האריך את חוזהו באנטוורפן בשנתייםתלונת לבאנטה נדחתה, ברצלונה מול סביליה ברבענס ציונה ניצחה 1:2 את ר''ג, ניר ברקוביץ' התפטרדריכות בהפועל ב''ש: ''חייבים לעצור את כדור השלג''פדרר ונדאל עלו בקלות, שראפובה גברה על ווז'ניאקישי ברדה: ''המשחקים האלה הם תמיד קרב מוחות''חגיגות גדולות בחדרה, לוסיו יישאר גם בעונה הבאה
כך זה ייראה. בלומפילד המשופץ (הדמיה)

עיריית ת''א: ''בלומפילד יהיה מוכן ב-2019/2020''

חמישי | | 18:20    מאת מערכת ישראל ספורט

בצל שמועות על עיכובים במועד סיום העבודות ולאור חילופי מכתבים עם מכבי ת''א והמנכ''ל בן מנספורד, הוציאה העירייה הודעה לפיה האצטדיון יהיה ערוך ומוכן כבר לעונה הבאה, כפי שנקבע מראש

אצטדיון בלומפילד יהיה ערוך ומוכן לעונת המשחקים 2019/2020, כך הודיעה היום (חמישי) עיריית תל אביב, לאור השמועות על עיכובים במועד גמר העבודות. בהודעה הרשמית נכתב כי "האצטדיון נבנה במקביל על כל חלקיו כולל הצדדים החיצוניים, היציעים, חדרי ההלבשה ומבנה האצטדיון הפנימי ויהיה מוכן בזמן לפתיחת עונת המשחקים 2019-2020. כ-300 פועלים ו-20 מהנדסים עובדים סביב השעון, פרט לשבתות וחגים".

עוד נכתב כי "תכנון האצטדיון כולל שיפור זוויות הראייה, זרימת קהל טובה ובטיחותית, עמדות צילום, אולפנים לשידורי טלוויזיה, מערכות תאורה, חדרי בקרה ואזורים ייעודיים לרכבי שידור. השדרוג יעמיד את האצטדיון בסטנדרטים המעודכנים של אופ"א, ויאפשר קיום משחקים בינלאומיים. מספר מקומות הישיבה יוגדל לכ-29,000, ולרווחת הצופים יותקנו מספר תאי שירותים רב, אמצעי הנגשה לנכים, מערכות הסעדה ומועדוני מנויים ל-.V.I.P. בנוסף, ע"פ דרישת הקבוצות, נוספה קומת תאי צפייה V.I.P".

צפו בסרטון הדמיה:

אצטדיון בלומפילד - תמונת מצב ספטמבר 2018 from Tel Aviv Yafo on Vimeo.כזכור, לאחרונה עלו השיפוצים באצטדיון בלומפילד בחזרה לכותרות לאור מכתבים שהפנתה מכבי תל אביב לעיריית תל אביב בבקשה לקבל תשובות מהותיות כדי להגיע לסיכום ולחתום רשמית על חזרת הקבוצה לאצטדיון, מנכ"ל הצהובים בן מנספורד אף רמז כי המועדון ייבחן אופציות חלופיות אם יתקבלו הבהרות מראשי העירייה, אולם נענה כי בשל הבחירות בסוף החודש הבא לא תהיה כל התקדמות במו"מ עד לסיומן. כעת, כאמור, יוצאת עיריית תל אביב בהודעה רשמית ומרגיעה בנושא האצטדיון.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות