גרינברג: ''לא נעזוב את הפועל עד שיגיע מישהו ראוי''דיווח: ''דינמו קייב ושחטאר דונייצק בעקבות יונתן כהן''הרצוג: ''פולין פייבוריטית, גם לישראלים מותר לחלום''אצטדיון וסרמיל המיתולוגי ייהרס לטובת 2,000 דירותהחתמה כפולה: איגור קולשוב וסקוטי הופסון בחולוןאורי ששון נותח בברך, ישוב לאימונים בעוד כשבועחצי הגמר בין ברצלונה לליברפול לא ישודר בישראלסילבס הוצג בהפועל חיפה: ''קפיצת מדרגה בקריירה''טוכל: ''תמיד מגן על השחקנים, הפעם זה לא אפשרי''קלופ: ''מעולם לא פגשתי את ברצלונה במשחק רשמי''
אדלקה אקיניימי (האתר הרשמי)

חלוץ ניגרי מועמד למכבי נתניה, שיא המנויים נשבר

חמישי | | 11:06    מאת מערכת ישראל ספורט

חלוצה של ונטספילס הלטבית, אדלקה אקיניימי (19), כבש העונה 13 שערים ב-17 משחקי ליגה והוסיף שבעה נוספים במסגרת הליגה האירופית. הקבוצה מכרה עד כה 3,240 מנויים לעונה הקרובה

אחרי ששחררה את ערן לוי, מכבי נתניה ממשיכה בניסיונות החיזוק שלה ובלטביה מדווחים היום (חמישי) כי החלוץ הניגרי של ונטפסילס, אדלקה אקיינמי הניגרי, מצא במשא ומתן עם מספר מועדונים באירופה וביניהם גם מכבי נתניה.

ילד הפלא בן ה-19, שנחשב לאחת ההבטחות הגדולות באירופה, הספיק לכבוש לזכות 13 שערים ב-18 משחקים וכן שישה שערים במסגרת הליגה האירופית. הוא מבוקש גם בטרבזונספור, בורדו, יאנז בויז, ברונדבי הדנית וסטארט הנורבגית. בדיווחים נכתב שהחלוץ מחזיק בסעיף שחרור של 300 אלף יורו, בעוד הלטבים דורשים עליו 1.5 מיליון יורו.
 


בנושא אחר, מכבי נתניה הודעיה הבוקר כי שברה את שיא המנויים לאחר שמכרה 3,240 מנויים לקראת העונה הקרובה. 16 ימים לפתיחת הליגה מכבי נתניה הודיעה היום: "עבור קהל שלא היה מורגל ברכישת מנויים, ומועדון שהכנסותיו התבססו על רכישת כרטיסים ביום המשחק, זהו שינוי מהותי: גם בהיבט הצרכני, וגם בהבעת האמון לקבוצה". בעונה הקודמת רכשו 3,150 אוהדים ואוהדות מנוי למשחקי הקבוצה באצטדיון נתניה, כשנכחו 100,324 צופים במשחקי מכבי נתניה ביהלום - בממוצע 5,573 צופים למשחק.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות