דיווח: גוטי מועמד להחליף את לופטגי בריאל מדרידמכבי חיפה: ''אין תירוצים, רק ניצחון בא בחשבון''אוגו: ''לא הופך צעיר יותר, רוצה להבטיח את עתידי''הלך לעולמו איש המשק האגדי של מכבי תל אביבדראפיץ': ''אנחנו עדיין מחפשים את ה-DNA שלנו''בעקבות השביתה: שונתה השיטה של גביע המדינהואלוורדה: ''נעשה הכל שהפציעה של מסי לא תשפיע''יואב כץ: ''ראינו קבוצה לוחמת שעובדת על המגרש''ברעננה הודו: ''בחצי השני זה כבר לא היה כוחות''אכזבה בהפועל חדרה: ''קיבלנו סטירה מצלצלת''
אדלקה אקיניימי (האתר הרשמי)

חלוץ ניגרי מועמד למכבי נתניה, שיא המנויים נשבר

חמישי | | 11:06    מאת מערכת ישראל ספורט

חלוצה של ונטספילס הלטבית, אדלקה אקיניימי (19), כבש העונה 13 שערים ב-17 משחקי ליגה והוסיף שבעה נוספים במסגרת הליגה האירופית. הקבוצה מכרה עד כה 3,240 מנויים לעונה הקרובה

אחרי ששחררה את ערן לוי, מכבי נתניה ממשיכה בניסיונות החיזוק שלה ובלטביה מדווחים היום (חמישי) כי החלוץ הניגרי של ונטפסילס, אדלקה אקיינמי הניגרי, מצא במשא ומתן עם מספר מועדונים באירופה וביניהם גם מכבי נתניה.

ילד הפלא בן ה-19, שנחשב לאחת ההבטחות הגדולות באירופה, הספיק לכבוש לזכות 13 שערים ב-18 משחקים וכן שישה שערים במסגרת הליגה האירופית. הוא מבוקש גם בטרבזונספור, בורדו, יאנז בויז, ברונדבי הדנית וסטארט הנורבגית. בדיווחים נכתב שהחלוץ מחזיק בסעיף שחרור של 300 אלף יורו, בעוד הלטבים דורשים עליו 1.5 מיליון יורו.
 


בנושא אחר, מכבי נתניה הודעיה הבוקר כי שברה את שיא המנויים לאחר שמכרה 3,240 מנויים לקראת העונה הקרובה. 16 ימים לפתיחת הליגה מכבי נתניה הודיעה היום: "עבור קהל שלא היה מורגל ברכישת מנויים, ומועדון שהכנסותיו התבססו על רכישת כרטיסים ביום המשחק, זהו שינוי מהותי: גם בהיבט הצרכני, וגם בהבעת האמון לקבוצה". בעונה הקודמת רכשו 3,150 אוהדים ואוהדות מנוי למשחקי הקבוצה באצטדיון נתניה, כשנכחו 100,324 צופים במשחקי מכבי נתניה ביהלום - בממוצע 5,573 צופים למשחק.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות