דאגה גדולה בנבחרת ישראל מהפציעה של מנור סולומוןהכנה: נבחרת ישראל ניצחה 86:95 את מכללת אובורן2:3 למ.ס אשדוד על הפועל ת''א, חדרה בחצי גמר הטוטועדיין במאזן מושלם: נבחרת הנוער העפילה לחצי הגמרישראל תארח את הסבב העולמי, אבישג סמברג תשתתףאראל לאוהדים: ''אנחנו מאוכזבים מפתיחת העונה כמוכם''ברק בכר: ''לא באנו לטיול, יש לנו אתגר לנצח בקפריסין''ATP ישראל: דומיניק תים ישתתף בתחרות בתל אביבנתניה או סמי עופר? בב''ש מנסים לשנות את ההחלטהפוצ'יוולי: ישראל עלתה למקום הראשון בדירוג האירופי
דניאל אנגל (אינסטגרם)

הכישרון הצעיר מרמה''ש: הכירו את דניאל אנגל

שלישי | | 15:00    מאת ויק דסה

הוא כמעט בן 16 וכבר הספיק לזכות באליפות עם מכבי פ''ת, אך גם לחוות אכזבה במועדון אחרי שקיבל מעט הזדמנויות בקבוצה הראשונה. כעת הוא לפרוח ברמת השרון וחולם להמשיך להתקדם

דניאל אנגל יהיה בן 16 בקיץ הקרוב וכיום הוא משחק בתפקיד הבלם בהפועל ניר רמת השרון, כאשר הוא יכול להיות מתופקד גם כקשר אחורי 50/50. רגע השיא שלו היה הזכייה באליפות עם מכבי פתח תקווה והעובדה שבעונה החולפת קיבל מגוון הצעות קבוצות מקבוצות מובילות. רגע השפל? "המעבר בין הקבוצה השנייה לקבוצה הראשונה במכבי פתח תקווה, ולא קיבלתי הזדמנות לשחק".

על הקשר עם המאמנים: "בכל קבוצה בה שחקתי היה לי קשר נהדר עם כל המאמנים שהיו לי ויחס אישי ומקצועי. המעברים בין הקבוצות היו נוחים, אך התנהלות לא תמיד הייתה נכונה, וכן יש מה לשפר. מחלקת נוער של רמת השרון בין המובילות בארץ לקידום שחקנים נוער בוגרים ונותנים במה לצעירים שזה משהו מאוד חשוב במעדוני כדורגל. צוות מקצועי? השנה אני נכנס לקבוצה שאני מאוד מאמין בה ובצוות המקצועי שלה וכמובן בהשקעה ונתניה שלה".

דניאל אנגל (אינסטגרם)
על התחביבים והשאיפות שלו: "אני מאוד אוהב להיות במכון כושר, ואוהב לשחק כדורגל עם חברי ילדות שלי, ואוהב לשמוע שירים. השאיפה שלי היא לתת את המקסימום מעצמי מכל אימון ומכל משחק, ומשם להתקדם ומאמין שאם השקעה במה שאני כל כך אוהב, כך גם אקטוף את הפירות להצלחה. שחקן שאני אוהב? אני מאוד אוהב את ליאו מסי, כי הוא שחקן מאוד שמפרגן לחברים שלו לקבוצה, והמהלכים שלו מאוד מפתיעים ומאוד מדויקים. חוץ מזה, אחרי הכל, הוא בן אדם מאוד צנוע ובהחלט ללמוד מהטוב ביותר. הקבוצה שאני אוהד? אייאקס, המועדון שמוציא המון שחקנים מוכרים".

על המשפחה במגרשים: "המשפחה שלי מגיעים לכל משחק ומלווים אותי שנים ומאוד מעורבים מאוד, דעתם הכי חשובה לי. מעברים בין קבוצות? התחלתי את דרכי בבני יהוד, בעיר בה אני גר, לאחר מכן עברתי למכבי פתח תקווה. שיחקתי בהתחלה בקבוצה השנייה של מכבי פתח תקווה ובה זכינו באליפות והייתי מאושר לאחר מכן. הייתי משובץ בקבוצה הראשונה, אך זה לא צלח. היו עוד שחקנים באותה הרמה בתפקיד הבלם. הצוות המקצועי ואני הגענו להחלטה שאני אעבור להפועל רמת גן, שם הובטח לי לשחק בהרכב פותח. שיחקתי שנה בהפועל רמת גן ושם קיבלתי במה, בעקבות כך הגיעו המון הצעות מקבוצות מובילות. השנה אתחיל לשחק ברמת השרון שמאוד מאמינים בי ומוכנים להשקיע, ואני מאוד שמח".

הוא הוסיף: "טורניר משמעותי שהשתתפתי בו? אלוף אלופים עם מכבי פתח תקווה, המעמד היה מאוד מרגש. בנוסף, בבולגריה שיחקנו נגד שלוש קבוצות מקומיות והיה מאוד מאתגר. נבחרת ישראל? כבוד ושאיפה להגיע לנבחרת גאווה והמון כבוד ומאחל לעצמי. שחקן שהוא סמל? אנדרס אייניסטה שחקן שהוא אגדה. זוהי שאיפה להגיע לבוגרים ומאחל לי משם רק להתקדם גבוה יותר. השפעה שיש להם עלינו? השפעה שאומרת שצריך להתמיד ולהשקיע בכל שניה שיש, ולשפר ולהגיע להישגים. לקהל יש תפקיד חשוב מאוד גם ברגע שיא וגם ברגעי משבר, החשוב הוא שידעו לעודד גם שקל וגם שקשה. לקבל כותרת בגיל כזה צעיר זה מחמיא. אני עובד קשה ולא מוותר לעצמי. מאוד משמח אותי לקהל הזדמנויות שיודעים להעריך את היכולות שלי ואת התרומה שלי".

נגישות