ליגת האלופות חוזרת: 10 הגדולות בתולדות המפעלסבע: ''מחכה להרעיד את המדינה עם הפועל ב''ש''מומחי הווינר: מנצ'סטר סיטי תזכה בליגת האלופותצ'לסי והקונגרס היהודי העולמי נאבקים בגענותכספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''עאיד חבשי יהיה כשיר למכבי פ''ת, סומא יקבל דקותכץ: ''אנחנו קבוצה לוחמת'', אז'ובל: ''פתיחה חלומית''דן איינבינדר: ''חזרתי למקום שטבעי לי בו ונח לי בו''סגל: ''ההצעה הגיעה בתזמון הכי לא נוח בעולם''אלונה ברקת: ''שינינו את המדיניות כי לא התקדמנו''
סינטאיהו סלליך מול בארלו (מכבי חיםה, האתר הרשמי)

מכבי חיפה הביסה 2:15 את בארלו החובבנית

רביעי | | 21:50    מאת מערכת ישראל ספורט

הירוקים התעללו בקבוצה מהליגה השמינית, עם 0:7 כבר אחרי 29 דקות. קאיו כבש שלושער, צמדים לרוקאביציה, אזולאי, מזרחי ועוואד, גם קראמר וקהת מצאו את הרשת לזכות חניכיו של רוטן

מכבי חיפה דרסה הערב (רביעי) 2:15 את בארלו, קבוצת חובבים מהליגה השמינית. חשוב להגיד כמובן שאי פשר לקחת למעשה שום דבר מהמשק הזה שכן פערי הרמות היו ברורי מהדקות הראשונות ואחרי פחות מחצי שעה, התוצאה כבר עמדה על 0:7. אין ספק שהקבוצה הישראלית תצטרך לבחון את עצמה מול יריבות קשות יותר אם היא רוצה להתכונן בצורה ראויה לקראת העונה הקרובה.

אופיר מזרחי הערב (מכבי חיפה, האתר הרשמי)
מהלך המשחק

בדקה השלישית ניקיטה רוקאביצה קיבל את הכדור בתוך הרחבה ובעט שטוח לפינה הרחוקה. בדקה החמישית, הרמה של שלומי אזולאי ומיכאיל קראמר נגח מחמישה מטרים לרשת. בדקה ה-10 שלומי אזולאי בעט מ-17 מטר וכבש. בדקה ה-23, דאבל פס בין שלומי אזולאי לקראמר שהשאיר את אזולאי מול שוער, הקשר בעט שטוח פנימה. עוד דקה חלפה, אופיר מזרחי השתלט על ריבאונד וכבש מ-16 מטר. בדקה ה-28, סלליך השאיר עקב לאופיר מזרחי שבעט מ-10 מטרים. דקה לאחר מכן, מאבוקה הרים מימין ורוקביצה המשיך בנגיעה. בדקה ה-47 שון וייסמן עקף את השוער וכבש. שלוש דקות לאחר מכן, מוחמד עוואד ניצל טעות של השוער וכבש.

בדקה ה-57, קאיו קיבל את הכדור על סף הרחבה והרשית. בדקה ה-63 רועי קהת נגח הרמה של רז מאיר. השוער הדף לרגליו של קהת שכבש. שתי דקות לאחר מכן, בארלו צימק ל-11:1 בפנדל. בדקה ה-69 טימוטי מוז הרים כדור מצד שמאל וקאיו השתלט על הכדור, הקפיץ אותו מעל שחקן הגנה וכבש. שלוש דקות מאוחר יותר, טימוטי פורץ אל תוך הרחבה מעביר כדור רוחב לעוואד, שכובש משמונה מטרים. בדקה ה-78 קאיו קיבל את הכדור 20 מטרים מהשער, עבר שחקן אחד וכבש מול השוער. בדקה ה-87 בעיטה טובה של ההולנדים מפינת הרחבה ופנימה. דקה לאחר מכן, הבלם ההולנדי החזיר לשערו הוא וכבש שער עצמי - 2:15 בסיום.

הרכב מכבי חיפה: אוהד לויטה, ארנסט מאבוקה, אליסון דוס סנטוס, עופרי ארד, רמי גרשון, נטע לביא, שלומי אזולאי, סינטאיהו סלליך, קאיו אלבס, ניקיטה רוקאביציה ומיכאיל קראמר.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות