ליגת האלופות חוזרת: 10 הגדולות בתולדות המפעלסבע: ''מחכה להרעיד את המדינה עם הפועל ב''ש''מומחי הווינר: מנצ'סטר סיטי תזכה בליגת האלופותצ'לסי והקונגרס היהודי העולמי נאבקים בגענותכספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''עאיד חבשי יהיה כשיר למכבי פ''ת, סומא יקבל דקותכץ: ''אנחנו קבוצה לוחמת'', אז'ובל: ''פתיחה חלומית''דן איינבינדר: ''חזרתי למקום שטבעי לי בו ונח לי בו''סגל: ''ההצעה הגיעה בתזמון הכי לא נוח בעולם''אלונה ברקת: ''שינינו את המדיניות כי לא התקדמנו''
החגיגה של הפועל חדרה (דוברות המועדון)

חדרה נגד הבקרה: ''מנסים לגזור אסון ספורטיבי''

רביעי | | 17:10    מאת מערכת ישראל ספורט

יו"ר הבקרה לעולה החדשה: ''אישור ניהול תקין תוך 7 ימים או שהתקציב לא יאושר, דבר שיגרור הורדה אוטומטית''. בחדרה טוענים: ''רשם העמותות הודיע רשמית כי נשחק רק בליגת העל''

סערה בהפועל חדרה: יו"ר הרשות לבקרת תקציבים עופר אורליצקי שלח למועדון מכתב בן ציין שתקציבה לעונה הקרובה לא אושר, עד אשר לא תמציא אישור ניהול תקין מרשם העמותות. אם תקציבה של חדרה לא יאושר, היא צפויה לשוב לליגה הלאומית. לפני כחודש קיבלה העולה החדשה הודעה כי בשל אי הסדרים ניהוליים, לא תקבל אישור מנהל תקין, מה שימנע ממנה לקבל הקצבות לקראת העונה הקרובה. הדבר הזה לא שונה בינתיים, למרות שבמועדון גייסו סוללה של עורכי דין.

מהמועדון מסרו היום (רביעי) בתגובה: "הפועל חדרה רשמה הישג היסטורי ועלתה לליגת העל בזכות. לא יעלה על הדעת שאיזשהוא גורם במדינת ישראל ייקח את זה ממנה ומ-100 אלף תושבי העיר שעומדים מאחוריה! גם בדיונים מול רשם העמותות שאלת ההופעה בליגת העל כלל לא עלתה על הפרק. יתרה מזאת, רשם העמותות הודיע רשמית כי הפועל חדרה תשחק רק בליגת העל וביקש להפחית נקודות ממאזן הקבוצה, מה שלא היה מקובל עלינו, ולכן כנראה ניפגש בבית המשפט".

עוד נמסר בודעת הפועל חדרה כי "מעולם לא דובר על מצב שבו רשם העמותות יקבע באיזו ליגה תשחק הפועל חדרה. תפקידו הוא לא להתערב בהישגים ספורטיביים! אנו קוראים לכל הגורמים להתעשת ולהבין כי לא ניתן לגזור על המועדון אסון ספורטיבי בגלל בעיות שיש להן פתרון חוקי וסביר. אנו בטוחים כי גם ברשות לבקרה וגם ברשם העמותות יפנימו את העובדה שהפועל חדרה תשחק רק בליגת העל, ויחד נגבש פתרון שמקובל על כל הצדדים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות