טורניר גמר הסבב: רוג'ר פדרר גבר על דומיניק תיםדיווח: ''יאן אובלק רוצה לעזוב את אתלטיקו בינואר''רעננה נותרה במאזן מושלם, עוד הפסד למכבי חיפהליגת האלופות: חולון הביסה 74:94 את טלקום בוןרשמית: סנטיאגו סולארי ימשיך כמאמן ריאל מדרידטרגדיה: המנהל הטכני של ברנטפורד הלך לעולמובאטלר הוצג בפילדלפיה: ''המטרה שלנו היא אליפות''בן שהר: ''הגיע הזמן שנגיע למשחק עם ראש מורם''דיווח: אלכסיס סאנצ'ס הציע את עצמו לריאל מדרידהחטא ועונשו: גונסאלו היגוואין הורחק מ-2 משחקים
שחקני הפועל ירושלים (אודי ציטיאט, מנהלת הליגה)

נקבעו היריבות של הישראליות בליגת האלופות

רביעי | | 12:40    מאת מערכת ישראל ספורט

הגרלה קשה לירושלים ששובצה עם באמברג, אלופת המפעל א.א.ק וגם עם נימבורק של אורן עמיאל. הפועל חולון עם ונציה וטנריפה, הפועל תל אביב תצטרך לעבור את מורסיה כדי להגיע לבתים

הגרלת המשחקים לעונת 2018/19 בליגת האלופות נערכה הבוקר (רביעי) בשווייץ, בהשתתפות מספר שיא של שלוש נציגות ישראליות: הפועל חולון, הפועל ירושלים והפועל תל אביב.

הסיבוב הראשון במוקדמות, בו תיקח חלק הפועל תל אביב, יחל ב-20 בספטמבר והגומלין כעבור יומיים. הסיבוב השני יתקיים ב-25 וב-28 בספטמבר והסיבוב השלישי והאחרון ב-1 ו-ב4 באוקטובר. האדומים שלא היו מדורגים בהגרלה יארחו את המשחק הראשון בכל סיבוב בו יתמודדו ויתארחו במשחק הגומלין בחוץ. האדומים הוגרלו לשחק בסיבוב הראשון נגד ספירו שרלרואה הבלגית. במידה ויעברו אותם במפגש הכפול, הם יתמודדו נגד המנצחת בין אלופת דנמרק באקן ברס לבין אלופת בריטניה, לסטר ריידרס. אם יעפילו לסיבוב השלישי והאחרון, הקבוצה שתעמוד בינם לבין שלב הבתים תהיה מורסיה הספרדית, שהגיעה לפיינל פור של המפעל אשתקד.

"זו אולי ההגרלה הכי אטרקטיבית שיכולנו לקבל", אמר מאמן ירושלים עודד קטש, "שתיים מהמועמדות המרכזיות לזכייה נמצאות איתנו באותו הבית. זה מבטיח לקהל בארנה חוויה נהדרת. מצד שני מדובר בבית לא פשוט בכלל. המטרה שלנו היא כמובן לעלות מהבית ולהגיע לשלבים המתקדמים במפעל, אבל כדי להעריך את יחסי הכוחות באופן יותר מציאותי. נצטרך להמתין עד לתחילת העונה ולראות את הסגלים הסופיים, כאשר גם הסגל שלנו עדיין לא הושלם כמובן".

שלב הבתים יחל ב-9 באוקטובר וימנה 14 מחזורים, עד ה-6 בפברואר 2019. ארבע הראשונות מכל בית יעפילו לשמינית הגמר, שתיערך ב-5 עד ה-13 במרץ ותהיה בשיטת הטוב משני משחקים, בדומה לרבע הגמר שייערך בין ה-26 במרץ ל-3 אפריל. הפיינל פור יתקיים העונה בתאריכים 3 עד 5 במאי, במקום אשר ייקבע בהמשך.
 


בתי העונה הרגילה

בית א': לודביגסבורג, באנביט, אבלינו, ונטספילס, לה מאן, אנוויל ולוצלאבק, מנצחת משחק מס' 21 במוקדמות, מנצחת משחק מס' 23 במוקדמות
בית ב': ונציה, פאוק סלוניקי, טנריפה, אופאבה, הפועל חולון, טלקום בון, מנצחת משחק מס' 20 במוקדמות, מנצחת משחק מס' 19 במוקדמות
בית ג': באמברג, נימבורק, א.א.ק אתונה, דיז'ון, הפועל ירושלים, פואנלבראדה, אסיקישחיר, מנצחת משחק מס' 22 במוקדמות
בית ד': נפטונאס קלייפדה, בשיקטאש, שטרסבורג, וירטוס בולוניה, אולימפיה לובליאנה, פרומית'אס פטראס, אוסטנד מנצחת משחק מס' 24 במוקדמות

הגרלת המוקדמות המלאה

סיבוב ראשון
1. לסטר ריידרס – באקן ברס
2. פרייבורג אולימפיק – אבטודור סראטוב
3. א.א.ק לרנקה – אנטוורפן
4. דינמו טביליסי – אריס סלוניקי
5. נורשפינג דולפינס – אסטודיאנטס מדריד
6. קארחו – אורדאה
7. קאנטו – סולנוקי אולאי
8. הפועל תל אביב – ספירו שרלרואה
9. שיאוליאי – לבסקי סופיה
10. טורון -–טסמוקי מינסק
11. פורטו – ניז'ני נובגורוד
12. סיגל פרישטינה – דונאר כרונינגן

סיבוב שני
13. מנצחת 7 – מנצחת 3
14. מנצחת 10 – מנצחת 5
15. מנצחת 9 – מנצחת 6
16. מנצחת 8 – מנצחת 1
17. מנצחת 11 – מנצחת 4
18. מנצחת 12 – מנצחת 2

סיבוב שלישי
19. מנצחת משחק 18 – סקאריה
20. מנצחת משחק 15 – נאנטר
21. מנצחת משחק 16 – מורסיה
22. מנצחת משחק 17 – ליאטקאבליס
23. מנצחת משחק 13 – פארדוביצה
24. מנצחת משחק 14 – באיירות'

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות