ליגת האלופות חוזרת: 10 הגדולות בתולדות המפעלסבע: ''מחכה להרעיד את המדינה עם הפועל ב''ש''מומחי הווינר: מנצ'סטר סיטי תזכה בליגת האלופותצ'לסי והקונגרס היהודי העולמי נאבקים בגענותכספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''עאיד חבשי יהיה כשיר למכבי פ''ת, סומא יקבל דקותכץ: ''אנחנו קבוצה לוחמת'', אז'ובל: ''פתיחה חלומית''דן איינבינדר: ''חזרתי למקום שטבעי לי בו ונח לי בו''סגל: ''ההצעה הגיעה בתזמון הכי לא נוח בעולם''אלונה ברקת: ''שינינו את המדיניות כי לא התקדמנו''
מאמן מכבי ת''א, נבן ספאחיה (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

פורסם הלו''ז המלא: פתיחה קשה למכבי תל אביב

שלישי | | 13:22    מאת מערכת ישראל ספורט

האלופה תחל את דרכה ביורוליג עם שישה משחקי חוץ בשמונת המחזורים הראשונים, משחק הבית הראשון: מול צסק''א מוסקבה. כבר במחזור הרביעי: מול דייויד בלאט ואולימפיקוס שלו בחוץ

פורסם לוח המשחקים של עונת 2018/19 ביורוליג. מכבי תל אביב תפתח מול פנאתינייקוס באתונה, לפני שתגיע להיכל למשחק ביתי ראשון מול צסק"א מוסקבה. למפגש הבא בישראל כבר תגיע אלופת אירופה המכהנת. יש לציין שהצהובים יצאו לארבעה משחקי חוץ בחמשת המחזורים הראשונים ולשישה בשמונת המחזורים הראשונים. במחזור הרביעי יפגשו הצהובים את דייויד בלאט ואולימפיאקוס בחוץ.
 


לוח המשחקים המלא

מחזור 1, 11.10.2018 
פנאתינייקוס (חוץ)

מחזור 2, 16.10.2018
צסק"א מוסקבה (בית) 

מחזור 3, 18.10.2018 
בודוצ'נוסט פודגוריצה (חוץ) 

מחזור 4, 25.10.2018 
אולימפיאקוס (חוץ) 

מחזור 5, 01.11.2018 
ברצלונה (חוץ) 

מחזור 6, 08.11.2018 
ריאל מדריד (בית) 

מחזור 7, 16.11.2018 
גראן קנאריה (חוץ) 

מחזור 8, 20.11.2018 
אנאדולו אפס (חוץ) 

מחזור 9, 22.11.2018 
פנרבחצ'ה (בית) 

מחזור 10, 29.11.2018 
באיירן מינכן (בית) 

מחזור 11, 06.12.2018 
דרושפאקה (חוץ) 

מחזור 12, 13.12.2018 
באסקוניה ויטוריה (בית) 

מחזור 13, 19.12.2018 
חימקי מוסקבה (בית) 

מחזור 14, 21.12.2018 
ז'לגיריס קובנה (חוץ) 

מחזור 15, 27.12.2018 
מילאנו (בית) 

מחזור 16, 03.01.2019 
ריאל מדריד (חוץ) 

מחזור 17, 09.01.2019 
בודוצ'נוסט (בית) 

מחזור 18, 11.01.2019 
צסק"א מוסקבה (חוץ) 

מחזור 19, 17.01.2019 
ברצלונה (בית) 

מחזור 20, 24.01.2019 
פנאתינייקוס (בית) 

מחזור 21, 31.01.2019 
באסקוניה ויטוריה (חוץ) 

מחזור 22, 07.02.2019 
אולימפיאקוס (בית) 

מחזור 23, 21.02.2019 
מילאנו (חוץ) 

מחזור 24, 28.02.2019 
דרושפאקה (בית)

מחזור 25, 07.03.2019 
באיירן מינכן (חוץ) 

מחזור 26, 14.03.2019
אנאדולו אפס (בית)

מחזור 27, 20.03.2019 
ז'לגיריס קובנה (בית) 

מחזור 28, 22.03.2019 
חימקי מוסקבה (חוץ) 

מחזור 29, 28.03.2019 
גראן קנאריה (בית) 

מחזור 30, 05.04.2019 
פנרבחצ'ה (חוץ)

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות