מהפך ראשון במונדיאל: שווייץ ניצחה 1:2 את סרביהריאל החתימה שוער חדש, קלייברט חתם ברומארוהר מאושר: ''השחקנים הבינו שהם חייבים להילחם''ארגנטינה יכולה לחייך? ניגריה ניצחה 0:2 את איסלנדבשל חילוקי דעות: מנחם קורצקי התפטר מרעננההכנה: נבחרת ישראל הפסידה 85:83 לאוקראינהניימאר בכה בסיום: ''אנשים כלל לא יודעים מה עברתי''שבת: גרמניה תצליח להתאושש דווקא מול שבדיה?בתוספת הזמן: 0:2 קשה לברזיל מול קוסטה ריקהשבת: מקסיקו תבטיח את המקום בשמינית הגמר?
איך זה ייגמר? ניר קלינגר (רמי כהן שמאלי)

נתק בין קלינגר לכץ, אוסידון מנסה לגשר ביניהם

חמישי | | 10:41    מאת אדי חליאבין

פחות משבועיים לפתיחת האימונים והפועל חיפה עדיין ללא מאמן לאחר שקלינגר סיים את חוזהו וטרם חתם על חוזה חדש. השחקנים חוששים מגל עזיבות של חבריהם, כץ גישש אצל מימר ונעים

המתיחות בין בעלי הפועל חיפה לניר קלינגר הולכת וגוברת. יואב כץ זעם על הדיווחים ביומיים האחרונים לפיהם המאמן עשוי לעזוב בשל פערים גדולים ביניהם וכן בשל המתיחות שנוצרה בעקבות המשא ומתן. השניים לא שוחחו אתמול (רביעי) בעקבות כך ומי שמונה בינתיים לתפקיד המגשר הוא סגן הנשיא דורון אוסידון, שמנסה ליזום שיחת פיוס בין השניים. במקביל, כץ כבר גישש אצל שני מאמנים - שרון מימר ויובל נעים.

יישאר? ניר קלינגר (רמי כהן שמאלי)
יש לציין כי המאמן פעל לאירגון מחנה האימון בהולנד וכן פעיל בבחירת השחקנים. מהשיחות שהוא קיים עד כה עם יואב כץ, נותר המאמן עצבני ונסער על כך שהבעלים לא הגיש לו הצעה לחוזה חדש ומשודרג. המאמן דורש חוזה עם סעיף יציאה לנבחרת הלאומית, אך כץ מעדיף להשהות את הסיכום עד שתתבהר תמונת המאמן הלאומי. אוסידון נמצא בקשר רציף עם כץ וקלינגר והוא מבצע ניסיונות לגשר על הפערים ביניהם. ההערכה היא שכבר היום תתקיים שיחה בין הצדדים במטרה להגיע לסיכום. בשלב הזה שני הצדדים פגועים מאוד, אך כץ מבין כי הנפגעת העיקרית היא הקבוצה. שחקנים בקבוצה כבר חוששים מגל עזיבות של חבריהם.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות