מעמדו של ואלוורדה התערער, פיקה: ''רוצים שיישאר''ולנסיה זכתה בגביע לאחר 1:2 מדהים על ברצלונהנאפולי סיימה את העונה עם 3:2 דרמטי אצל בולוניההשלימו דאבל: באיירן מינכן זכתה גם בגביע הגרמנייוסי אבוקסיס: ''זאת העונה הטובה ביותר שלי כמאמן''איביץ': ''לא נבצע שינויים גדולים בסגל בעונה הבאה''בכר: ''אם הייתי בקהל, הייתי גם שורק בוז'', אוגו בכהבלבול: ''לא חלמתי על זה'', פריי: ''אולי עוד נתראה''בטעם טוב: הפועל חדרה ניצחה 1:2 את בני יהודהמכבי חיפה סיימה שנייה אחרי 1:2 על מכבי נתניה
מעוניין בהפועל פ''ת. דמיטרי סליוק (טוויטר)

אוהדי פ''ת להתאחדות: ''אל תעבירו הקבוצה לסליוק''

רביעי | | 13:42    מאת מערכת ישראל ספורט

עמותת האוהדים ''הכחולה'' מחריפה את המאבק על עתיד השליטה במועדון, ומדגישה כי העברת הבעלות לידיו של סוכן השחקנים אינה מתקבלת על הדעת. ביום רביעי הבא מתוכננת הפגנת מחאה בזמן הדיון בנושא

עמותת אוהדי הפועל פתח תקווה "הכחולה", המאגדת מאות מאוהדי הקבוצה, מחריפה את המאבק על עתיד השליטה במועדון, ומדגישה כי העברת הבעלות לידיו של סוכן השחקנים, דימיטרי סליוק, אינה מתקבלת על הדעת.

בנוסף, מארגנת העמותה הפגנת מחאה ביום רביעי הבא, בזמן שבו צפוי להתקיים הדיון על העברת הבעלות על הקבוצה, וקוראת לכלל אוהדי הקבוצה להגיע ולמחות. לדברי דרור שי, יו"ר הועד המנהל של הכחולה, "מועדון הפועל פתח תקווה, בהנהלת בעלי הקבוצה דורון גלנט, הגיע לשפל המקצועי הגדול ביותר בהיסטוריה של המועדון. בנוסף, מצבו הכלכלי של המועדון בכי רע, כאשר משכורות השחקנים ועובדי המועדון לא שולמו כבר למעלה משלושה חודשים".


העמותה פנתה בדרישה להתאחדות לכדורגל שלא לאשר את עסקת העברת הבעלות וזכויות הניהול במועדון, ומסרה כי תפעל בכל האמצעים הקיימים על מנת שהמועדון לא יעבור לסוכן השחקנים. אחד הטיעונים המרכזיים שעומדים לצד העמותה הינו סעיף מתוך תקנון המייצגים בהתאחדות, אשר אינו מאפשר החזקת בעלות במועדון כדורגל על ידי סוכן שחקנים; זאת מכיוון שקיים ניגוד עניינים מובהק, שכן העברת שחקנים אל ומי תתבצע משיקולים זרים ולא מתוך שיקולים טובת המועדון והצלחתו. מהעמותה נמסר כי מועדון הפועל פ"ת לא ישמש כתחנת מעבר ופלטפורמה למכירת שחקנים, המהווים את בסיס פרנסתו של סוכן שחקנים.

המאבק של אוהדי הפועל פ''ת (קרדיט: עמותת ''הכחולה''):


כזכור, במשך תקופה ארוכה של מו"מ מול בעלי הקבוצה, לא נמסרו לעמותה המסמכים אשר הובטחו לה המעידים על השקעתו של הבעלים הנוכחי, דורון גלנט, בקבוצה והיקפי חובותיה- דרישה מינימלית שחייבת להימסר במהלך מו"מ. זאת למרות שהעמותה הסכימה בעבר להחזרת חלק מהלוואת הבעלים ולקיחת חלק מהחובות- זאת בדומה, לעסקה העכשווית הנרקמת וחותרת תחת אוהדי הקבוצה. כיום, מנהלת העמותה מאבק על מנת לקבל את את זכויות הניהול במועדון.

"הכחולה, לה כוח כלכלי נוכחי ופוטנציאלי, ומשאב אנושי איכותי, מורכבת מאוהדי הפועל פ"ת אשר מתנדבים בה יום יום, זאת כדי לקבל את הבעלות על מועדון הכדורגל ולנהל אותו באופן שקוף, שוויוני וקהילתי. העמותה שמה לה כמטרה את טיפוח ושיקום מחלקת הנוער ושילובם בבוגרים, פעילות קהילתית, ערכים וניהול מועדון המתאים לחזון עמותת האוהדים שבמרכזו החתירה להחזרתו לקדמת הבמה וחזרה לקהילה שלו. "כל הערכים והמטרות הנ"ל". אומרים בעמותה, "אינם עומדים בבסיס מינויו של סוכן שחקנים לבעלים".

דובר עמותת הכחולה, מתן ציוני, הוסיף: "העמותה קוראת שלא לשתף פעולה עם החתירה תחת עמותת האוהדים, שהיא המשאב החשוב ביותר במועדון, אשר הניהול הכושל בשנים האחרונות הצליח להרחיקם. העמותה תיצור דור אוהדים חדש, תגייס ספונסרים נוספים, אמינים ועם המניעים הנכונים, ותחזיר את האלפים למגרשים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות