מעמדו של ואלוורדה התערער, פיקה: ''רוצים שיישאר''ולנסיה זכתה בגביע לאחר 1:2 מדהים על ברצלונהנאפולי סיימה את העונה עם 3:2 דרמטי אצל בולוניההשלימו דאבל: באיירן מינכן זכתה גם בגביע הגרמנייוסי אבוקסיס: ''זאת העונה הטובה ביותר שלי כמאמן''איביץ': ''לא נבצע שינויים גדולים בסגל בעונה הבאה''בכר: ''אם הייתי בקהל, הייתי גם שורק בוז'', אוגו בכהבלבול: ''לא חלמתי על זה'', פריי: ''אולי עוד נתראה''בטעם טוב: הפועל חדרה ניצחה 1:2 את בני יהודהמכבי חיפה סיימה שנייה אחרי 1:2 על מכבי נתניה
לא יעבוד בישראל? ווילי רוטנשטיינר (ההתאחדות לכדורגל)

דיווח בבולגריה: רוטנשטיינר בדרך ללבסקי סופיה

רביעי | | 11:10    מאת מערכת ישראל ספורט

יבריז להתאחדות לכדורגל? האוסטרי שכבר נבחר לתפקיד המנהל הטכני של נבחרת ישראל - אך טרם חתם על החוזה לאחר שהערים קשיים - עשוי לעבוד בבסופו של דבר בבולגריה. גאלי במקומו?

ההתאחדות לכדורגל הודיעה בשבוע שעבר שווילי רוטנשטיינר, שנבחר כזכור לתפקיד המנהל הטכני של נבחרת ישראל, יגיע השבוע לארץ להמשך המגעים במטרה לסכם איתו סופית, אך הבוקר (רביעי) נראה שהוא רק מתרחק מעבודה בישראל וכלל לא בטוח שימלא את התפקיד.
 


בבולגריה דווח היום כי רוטנשטיינר נמצא במגעים עם לבסקי סופיה למשרת המנהל הספורטיבי של מועדון הפאר הבולגרי. כזכור, מסבב הפגישות שקיים הפורום המקצועי, שכולל את אלי אוחנה, דודו אוואט, דרור קשטן ואיציק בן מלך, רוטנשטיינר הסתמן כמועמד המועדף על פניו של פיליפו גאלי האיטלקי. ההצעה לאוסטרי שודרגה ב-30 אלף יורו ל-280 אלף בסה"כ, אך טרם הושג עימו סיכום. אם אכן האוסטרי בן ה-55 לא יגיע, ינסו בהתאחדות לסגור עם גאלי ואם גם זה לא יקרה, ימנו מאמן חדש לנבחרת והמנהל הטכני החדש יצטרך בסופו של דבר לקבל זאת כעובדה מוגמרת.

נגישות