מהפך ראשון במונדיאל: שווייץ ניצחה 1:2 את סרביהריאל החתימה שוער חדש, קלייברט חתם ברומארוהר מאושר: ''השחקנים הבינו שהם חייבים להילחם''ארגנטינה יכולה לחייך? ניגריה ניצחה 0:2 את איסלנדבשל חילוקי דעות: מנחם קורצקי התפטר מרעננההכנה: נבחרת ישראל הפסידה 85:83 לאוקראינהניימאר בכה בסיום: ''אנשים כלל לא יודעים מה עברתי''שבת: גרמניה תצליח להתאושש דווקא מול שבדיה?בתוספת הזמן: 0:2 קשה לברזיל מול קוסטה ריקהשבת: מקסיקו תבטיח את המקום בשמינית הגמר?
לא יעבוד בישראל? ווילי רוטנשטיינר (ההתאחדות לכדורגל)

דיווח בבולגריה: רוטנשטיינר בדרך ללבסקי סופיה

רביעי | | 11:10    מאת מערכת ישראל ספורט

יבריז להתאחדות לכדורגל? האוסטרי שכבר נבחר לתפקיד המנהל הטכני של נבחרת ישראל - אך טרם חתם על החוזה לאחר שהערים קשיים - עשוי לעבוד בבסופו של דבר בבולגריה. גאלי במקומו?

ההתאחדות לכדורגל הודיעה בשבוע שעבר שווילי רוטנשטיינר, שנבחר כזכור לתפקיד המנהל הטכני של נבחרת ישראל, יגיע השבוע לארץ להמשך המגעים במטרה לסכם איתו סופית, אך הבוקר (רביעי) נראה שהוא רק מתרחק מעבודה בישראל וכלל לא בטוח שימלא את התפקיד.
 


בבולגריה דווח היום כי רוטנשטיינר נמצא במגעים עם לבסקי סופיה למשרת המנהל הספורטיבי של מועדון הפאר הבולגרי. כזכור, מסבב הפגישות שקיים הפורום המקצועי, שכולל את אלי אוחנה, דודו אוואט, דרור קשטן ואיציק בן מלך, רוטנשטיינר הסתמן כמועמד המועדף על פניו של פיליפו גאלי האיטלקי. ההצעה לאוסטרי שודרגה ב-30 אלף יורו ל-280 אלף בסה"כ, אך טרם הושג עימו סיכום. אם אכן האוסטרי בן ה-55 לא יגיע, ינסו בהתאחדות לסגור עם גאלי ואם גם זה לא יקרה, ימנו מאמן חדש לנבחרת והמנהל הטכני החדש יצטרך בסופו של דבר לקבל זאת כעובדה מוגמרת.

נגישות