ברצלונה ניצחה 0:3 את בוקה וזכתה בגביע גאמפרניר קלינגר: ''נשחק על יוקרה וכבוד, באים בלי פחד''מחזור הפתיחה בליגת הנשים: אשדוד נגד רמת חןברק בכר: ''אפואל ניקוסיה זה משחק על החיים שלנו''כדוריד: הנוער איבדו סיכוי להשיג כרטיס לאל' העולםנבחרת הקדטים ניצחה והבטיחה הישארות בדרג א'איביץ': ''תמיד יש רגע שמישהו משחק יותר או פחות''דיווחים: דה בראונה עלול להיעדר עד שלושה חודשיםרומן הבראן חתם באשדוד, מאוריסיו קורדיירו שוחרראחרי יותר משנה בחוץ: טוטו תמוז חתם בפטרולול
לא יעבוד בישראל? ווילי רוטנשטיינר (ההתאחדות לכדורגל)

דיווח בבולגריה: רוטנשטיינר בדרך ללבסקי סופיה

רביעי | | 11:10    מאת מערכת ישראל ספורט

יבריז להתאחדות לכדורגל? האוסטרי שכבר נבחר לתפקיד המנהל הטכני של נבחרת ישראל - אך טרם חתם על החוזה לאחר שהערים קשיים - עשוי לעבוד בבסופו של דבר בבולגריה. גאלי במקומו?

ההתאחדות לכדורגל הודיעה בשבוע שעבר שווילי רוטנשטיינר, שנבחר כזכור לתפקיד המנהל הטכני של נבחרת ישראל, יגיע השבוע לארץ להמשך המגעים במטרה לסכם איתו סופית, אך הבוקר (רביעי) נראה שהוא רק מתרחק מעבודה בישראל וכלל לא בטוח שימלא את התפקיד.
 


בבולגריה דווח היום כי רוטנשטיינר נמצא במגעים עם לבסקי סופיה למשרת המנהל הספורטיבי של מועדון הפאר הבולגרי. כזכור, מסבב הפגישות שקיים הפורום המקצועי, שכולל את אלי אוחנה, דודו אוואט, דרור קשטן ואיציק בן מלך, רוטנשטיינר הסתמן כמועמד המועדף על פניו של פיליפו גאלי האיטלקי. ההצעה לאוסטרי שודרגה ב-30 אלף יורו ל-280 אלף בסה"כ, אך טרם הושג עימו סיכום. אם אכן האוסטרי בן ה-55 לא יגיע, ינסו בהתאחדות לסגור עם גאלי ואם גם זה לא יקרה, ימנו מאמן חדש לנבחרת והמנהל הטכני החדש יצטרך בסופו של דבר לקבל זאת כעובדה מוגמרת.

נגישות