מהפך ראשון במונדיאל: שווייץ ניצחה 1:2 את סרביהריאל החתימה שוער חדש, קלייברט חתם ברומארוהר מאושר: ''השחקנים הבינו שהם חייבים להילחם''ארגנטינה יכולה לחייך? ניגריה ניצחה 0:2 את איסלנדבשל חילוקי דעות: מנחם קורצקי התפטר מרעננההכנה: נבחרת ישראל הפסידה 85:83 לאוקראינהניימאר בכה בסיום: ''אנשים כלל לא יודעים מה עברתי''שבת: גרמניה תצליח להתאושש דווקא מול שבדיה?בתוספת הזמן: 0:2 קשה לברזיל מול קוסטה ריקהשבת: מקסיקו תבטיח את המקום בשמינית הגמר?
עשוי לעזוב. ניר קלינגר (רמי כהן שמאלי)

קלינגר הוריד הילוך, עשוי לעזוב את הפועל חיפה

רביעי | | 08:47    מאת אדי חליאבין

פחות משבועיים לפתיחת האימונים, והבלאגן אצל מחזיקת הגביע חוגג. יואב כץ ממתין להחלטת ההתאחדות ולא ממהר להחתים את המאמן, שעובד כרגע בהתנדבות. שרון מימר ויובל נעים מועמדים

פחות משבועיים לפני פתיחת האימונים, הנושא שמעסיק את אנשי הפועל חיפה בימים האחרונים הוא סוגיית המאמן. לניר קלינגר אין עדיין חוזה לעונה הבאה ובינתיים החלטת ההתאחדות לכדורגל בנוגע למאמן הלאומי מתעכבת. קלינגר, שסיים את חוזהו ב-31 במאי, עובד כרגע ללא חוזה ובהתנדבות.

מועמד להפועל חיפה. שרון מימר (אסף הופמן)
הבעלים יואב כץ כבר פונה לשחקנים ומנהל איתם מו"מ עצמאית ואילו קלינגר עצמו החליט להוריד הילוך ויצא בתחילת השבוע לחופשה פרטית. בינתיים, הבעלים הכין כבר שתי אלטרנטיבות למקרה שהמאמן יעזוב בסופו של דבר את מחזיקת גביע המדינה: האופציה הראשונה שעלתה היא מאמן מכבי פתח תקווה בעונה החולפת שרון מימר והאופציה השנייה היא יובל נעים, שאימן את הפועל אשקלון.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות