מהפך ראשון במונדיאל: שווייץ ניצחה 1:2 את סרביהריאל החתימה שוער חדש, קלייברט חתם ברומארוהר מאושר: ''השחקנים הבינו שהם חייבים להילחם''ארגנטינה יכולה לחייך? ניגריה ניצחה 0:2 את איסלנדבשל חילוקי דעות: מנחם קורצקי התפטר מרעננההכנה: נבחרת ישראל הפסידה 85:83 לאוקראינהניימאר בכה בסיום: ''אנשים כלל לא יודעים מה עברתי''שבת: גרמניה תצליח להתאושש דווקא מול שבדיה?בתוספת הזמן: 0:2 קשה לברזיל מול קוסטה ריקהשבת: מקסיקו תבטיח את המקום בשמינית הגמר?
מה יעשו בספרד? ז'לן לופטגי (zimbio)

זעם בספרד על לופטגי, בהתאחדות שקלו לפטרו

רביעי | | 08:15    מאת מערכת ישראל ספורט

בעקבות הסיכום עם ריאל מדריד, נשיא ההתאחדות הספרדית זועם על מאמן הנבחרת ושקל לפטר אותו לפני המשחק בשישי מול פורטוגל. השניים יערכו מסע''ת משותפת ב-12:30 ויתייחסו לנושא

כעס ובלבול בנבחרת ספרד בעקבות ההודעה המפתיעה אמש (שלישי) על מינויו של מאמן הנבחרת ג'ולן לופטגי למאמן ריאל מדריד. המאמן בן ה-51 יעזוב את נבחרת ספרד מיד לאחר המונדיאל אחרי שנתיים בתפקיד, ויחל את עבודתו בבלאנקוס שם צפוי לו אתגר גדול יותר. כך או כך, מתברר שלא כולם מרוצים מהמהלך ובעיקר לא מהעיתוי שבו הוא פורסם.
 


ב'מארקה' מדווחים על השתלשלות האירועים מאז הבלאנקוס החליטו ללכת על מאמן הנבחרת, שנערכת למשימה הכי חשובה שלה מזה שנים. לופטגי, שחתם בריאל לשלוש שנים, האריך רק לאחרונה את החוזה בלה רוחה לשנתיים נוספות, אבל כשאלופת אירופה פנתה אליו הוא החליט לשנות את דעתו ולהגיע למדריד. כתוצאה מהפרת החוזה, ריאל תשלם להתאחדות הספרדית פיצוי בגובה שני מיליון יורו. בהתאחדות כועסים מאוד שהמינוי הגיע רק שלושה ימים לפני משחק הפתיחה החשוב של ספרד בגביע העולמי מול פורטוגל.
 


שחקני ריאל בנבחרת ידעו שהמינוי מתקרב, לעומת שאר השחקנים שגילו רגע לפני הציבור הרחב. האווירה בחדר ההלבשה הייתה שוק, אבל לופטגי הבהיר שכרגע רק גביע עולם עומד על הפרק. בנוסף, ב"מארקה" טוענים שלופטגי הוא למעשה 'תואם זידאן' או הכי קרוב שיכול להיות. הוא יודע להתמודד עם חדר הלבשה מלא בכוכבים ויודע להשאיר אותם מחויבים. מעבר לכך, כאחד שהיה במועדון בעבר, לופטגי מכיר את הציפיות ממנו. נשיא ההתאדות לואיס רוביאלס אף שקל לפטרו, כאשר הניים יקיימו מסיבת עיתונאים משותפת ב-12:30.

נגישות