מכבי תל אביב מכרה את כל המנויים לעונת 2022/23אליניב ברדה: ''שום דבר לא גמור, עשינו רק חצי עבודה''ממפיס דפאי בדרך ליובנטוס, אובמיאנג מבוקש בצ'לסידיווח באנגליה: מנור סולומון צפוי להיעדר כשישה שבועותעיריית חיפה הכריזה: רחוב על שמו של ישעיהו שווגר ז''לאברמוב לאוהדים: ''יחד נחזיר את בית''ר לקדמת הבמה''בספטמבר: מכבי תל אביב במשחק הכנה מול אולימפיאקוסדויד קופרמן קיבל תעודת זהות ישראלית ולא ייחשב כזררשמית: נחתם ההסכם בין ברק אברמוב לבית''ר ירושליםבשל מחלה: דני אבדיה לא יטוס עם הנבחרת לגיאורגיה
בן זילברמן בפעולה (אורי ריכטר)

הגולש הצעיר שחולם בגדול: הכירו את בן זילברמן

שלישי | | 15:15    מאת ויק דסה

הוא בן 18 וכבר שש שנים הוא גולש וויקבורד (סקי מים). הוא הספיק לזכות במקום השני בגביע העולם לסין - וגם להיפצע במהלך אליפות אירופה לנוער ולסיים במקום השלישי בתחרות הבוגרים הראשונה שלו''. מה הלאה?

בן זילברמן בן ה-18 הוא גולש וויקבורד (סקי מים בכבלים) במועדון 'עצמה כבלים תל אביב'. על תחילת הקריירה הוא סיפר: "בגיל 12 ההורים שלי חיפשו לי עיסוק לקראת החופש הגדול, נרשמתי לקייטנה והתחלתי לגלוש, התאהבתי בספורט והחלטתי להמשיך בענף כמתחרה מקצועי. למה דווקא ענף הספורט הזה? תמיד אהבתי לבלות במים – בבריכה או בים, כשהתחלתי לגלוש בקייטנה הרגשתי תחושה של חופש וסיפוק. אני חושב שהענף הזה מדהים והוא מתפתח משנה לשנה ומביא תוצאות מעולות וגאווה למדינת ישראל".

בן זילברמן (אינסטגרם)
זילברמן הוסיף: "רגע השיא שלי היה לפני חצי שנה כאשר סיימתי במקום השני בתחרות גביע העולם בוויקבורד שנערכה בשנגחאי, סין. מקווה בפעם הבאה להגיע למקום הראשון. רגע השפל הוא כאשר נפצעתי בעת אליפות אירופה בנוער שנערכה בארץ ב2016 – תחושה של תסכול שליוותה אותי תקופה, אבל מכל דבר לומדים ומתחזקים. אחרי הפציעה התחריתי בבוגרים בפעם הראשונה בקריירה שלי וסיימתי במקום השלישי. הקשר עם הצוות המקצועי? המאמן שלנו הוא עומרי בן נתן שמשמש לי כאח גדול, מורה לחיים, וכמובן מקצוען שאין שני לו. זה המקודם להודות לו על כל מה שהוא עושה בשבילי. תחביבים? כמובן בילויים הקשורים בים/בריכה. בנוסף, להיפגש עם חברים בזמן שלא מתאמנים, סרט טוב עם בת הזוג". 

בן זילברמן בפעולה (אורי ריכטר)
מה לגבי שאיפות לעתיד? "השאיפה שלי היא להתחרות בתחרויות ברמות הכי גבוהות בעולם וכמובן להיות אלוף העולם לבוגרים. ספורטאים אהובים?  ליאור סופר, המתחרה בסקי מים בכבלים. הוא פעמיים אלוף העולם (2014 ו-2016) ואלוף אירופה (2011) בווייקבורדץ למדתי ממנו המון – וכמובן חברי למועדון ולנבחרת. המשפחה? הם נותנים את התמיכה הטובה ביותר שיש – מכוונים, מורידים לקרקע אם צריך. בתחרויות בארץ הם מלווים אותי קבוע וגם כשטסים לחו"ל ומתאפשר להם להגיע – הם שם מעודדים ונותנים דחיפה". טורניר משמעותי שהשתתפת בו? "אליפות אירופה בנוער ( שם נפצעתי) אליפות עולם (מקום 2)".

בן זילברמן בפעולה (אורי ריכטר)
זילברמן סיכם: "הנבחרת בשבילי זה כמו משפחה אחת גדולה. אנחנו כל היום ביחד גולשים ביחד טסים ביחד נפגשים אנחנו שמים דגש על עניין הגיבוש, לדעתי זה מרכיב חשוב ביותר להצלחה. ההשפעה של הבוגרים עלינו היא חיובית. ספורט הסקי מים בישראל מביא הישגים (יש לנו אלופי עולם ואירופה) והדחף להצטיינות תמיד קיים ועוזר לעמוד בציפיות, גם אם הם גבוהות. איך זה לקבל כותרות בגיל כזה צעיר? לקבל חשיפה באופן אישי זה תמיד כיף ונותן הרגשה שמעריכים אותך, גם באופן האישי וגם לענף הספורט כמובן. תודה למי שתומך בנו הספורטאים לאורך כל הדרך, מועדון עוצמה תל אביב, התאחדות אילת שעומדת מאחורינו לכל דבר ודבר, מרכז הספורט 'עצמה' – היו"ר איתן ברק והמנכ"לית מירי שלו ולמועדון בלו וויק שמספק את כל הציוד הנדרש".

נגישות