גורם בכיר במנהלת: ''הולכים לכיוון סגירת הליגה''עובר לצפון: שפונגין חתם לשנתיים בקריית שמונהביוני: קונגרס בינלאומי למדעי הספורט בוינגייטקראמר מתקרב למכבי חיפה, חיל רומרו מועמדיש מאמן: גיא לוזון על סף חתימה בבית''ר ירושליםיעד חדש: איתי שכטר חתם לשנתיים במכבי ת''ארשמית: אנדרס אינייסטה חתם בוויסל קובה היפניתדיווח: ''בייל יעבור לליברפול, סלאח לריאל מדריד''אמארה סטודמאייר שוקל לחזור לשחק ב-NBAשכטר על סף חתימה במכבי ת''א, גם ורד יצטרף?
בדרך להולנד? ניסו קפילוטו (רמי כהן שמאלי)

בדרך להולנד? ונלו מציעה לקפילוטו חוזה לשנתיים

חמישי | | 10:35    מאת אדי חליאבין

בלם הפועל חיפה שוקל את ההצעה מהקבוצה ההולנדית ועשוי לעזוב את האדומים מהכרמל. קריית שמונה מעוניינת במלול, כץ הציע לתורג'מן 220 אלף דולר לעונה אך החלוץ מעדיף לעבור לחו''ל

למרות שהעונה שלה עדיין לא הסתיימה, נראה שחלון ההעברות כבר פתוח לרווחה במיוחד כשמדובר בשחקנים של הפועל חיפה. בלם הקבוצה ניסו קפילוטו נמצא בתקופה האחרונה במעקב של ונלו ההולנדית, שסקאוט שלה אף הגיע לארץ לביקור של מספר ימים וצפה בשחקן. אמש (רביעי) נפגש הסקאוט עם השחקן וסוכנו, וקפילוטו קיבל הצעה לחתום לחוזה לשנתיים עם אופציה בקבוצה שדורגה העונה רק במקום ה-15 וניצלה מירידה.

מבוקש בקריית שמונה. דור מלול (רמי כהן שמאלי)
ומה לגבי שחקנים אחרים? עירוני קריית שמונה מעוניינת לצרף את דור מלול. המגן עדיין לא הגיע להסדר עם בעלי האדומים יואב כץ, ששוחח עם סוכנו של השחקן גלעד קצב, ואם עד השבוע לא תהיה התפתחות חדשה עם הבעלים ייתכן שייפגש עם קריית שמונה כדי לשמוע את ההצעה שלה. מלול מעדיף להישאר בהפועל חיפה, אבל המשא ומתן עדיין לא התקדם. במקביל, יואב כץ הציע לאלון תורג'מן 220 אלף דולר לעונה, אך בשלב זה החלוץ מעדיף למצות את האופציה האירופית, אחרת יעדיף לחתום בהפועל באר שבע. שמעון אבוחצירה מועמד להגיע במקומו, כאשר גם רועי שוקרני - אף הוא מהפועל רעננה - נמצא על הכוונת.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות