עוד מכה לסקוטלנד: גם קירן טירני ייעדר מול ישראלז'ירו: ''בלתי אפשרי לחיות מחוץ לארון ככדורגלן''אנריקה: ''לפי איך ששיחקנו, התוצאה לא הוגנת''רוני נפרד בדמעות מהנבחרת: ''רגע שאנצור לעד''רוטנשטיינר: ''נקודה בסקוטלנד תהיה דבר אדיר''ווילבקין: ''מעולם לא שיחקתי במגרש חלק כמו כאן''דאבור: ''מאמינים בעצמנו והולכים לנצח גם בגלזגו''גרין חזר, יוסטון הביסה 86:107 את גולדן סטייטפדרר ניצח את אנדרסון, שניהם העפילו לחצי הגמרבמשחק הפרידה מוויין רוני: 0:3 לאנגליה על ארה''ב
אבי כהן ז''ל

הערב: משחק ההוקרה השנתי לזכר אבי כהן ז''ל

רביעי | | 15:10    מאת מערכת ישראל ספורט

קבוצות הוותיקים של מכבי תל אביב (בהשתתפות תמיר כהן, מאיר מליקו, אמיר שלח ואחרים) ומכבי חיפה (בהשתתפות אלון מזרחי, זאהי ארמלי, עבאס סואן ואחרים) ייפגשו באצטדיון העירוני בבת ים ב-20:00

הערב (רביעי) ייערך באצטדיון העירוני בבת ים משחק ההוקרה השנתי לזכרו של אבי כהן ז"ל, שהפך למסורת. במשחק עצמו, שמאורגן זו השנה השנייה ברציפות על ידי שחקן העבר גבי לסרי\ יתמודדו ותיקי מכבי מול ותיקי מכבי חיפה. המשחק יחל בשעה 20:00 ויקדם לו טקס בנוכחות משפחתו של אבי בשעה 19:30. 

לסרי, ששיחק עם אבי כהן ז"ל, יזם את המסורת המבורכת ומארגן את המשחק בשיתוף משפחת כהן ובתמיכת עירית בת ים שהעמידה את המתקן, שחקן העבר של הירוקים עודד בלוש ומנהל המשק המיתולוגי בועז רימון, יחד עם חברים ואוהדים. לסרי ביקש להודות לעיריה ולמשפחת כהן על שיתוף הפעולה ואמר: "לאבי כהן מגיע כל כבוד וסופרלטיב אפשרי גם אחרי מותו. התרומה והעשייה שלו לכדורגל הישראלי ראויים להנצחה אין סופית וכולי נרגש שזכיתי להנציח ביחד עם החברים את חברי הטוב".

מי ייטול חלק במשחק? קובי מוסא, אבי סטרול, אמיר שלח, ג'פרי ישי, יעקב הלל, שלומי בן חמו, יואב זיו, רני עוז, ענבר מוספי, תמיר כהן, גיא צרפתי, אורן וזיו זיתוני, ירון גוזלי, מאיר מליקה, דדי בן דיין, עומר פרץ, עמיר תורג'מן, אבינעם מליחי וירון דרורי, אפריים דוידי, זאהי ארמלי, אלון מזרחי, איתן אהרוני, גולן דרעי, עבאס סואן, פטריסיו סייג, קובי דרך, אסי אברהמי, יוחנן וולך וגדי שטרן.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות