גורם בכיר במנהלת: ''הולכים לכיוון סגירת הליגה''עובר לצפון: שפונגין חתם לשנתיים בקריית שמונהביוני: קונגרס בינלאומי למדעי הספורט בוינגייטקראמר מתקרב למכבי חיפה, חיל רומרו מועמדיש מאמן: גיא לוזון על סף חתימה בבית''ר ירושליםיעד חדש: איתי שכטר חתם לשנתיים במכבי ת''ארשמית: אנדרס אינייסטה חתם בוויסל קובה היפניתדיווח: ''בייל יעבור לליברפול, סלאח לריאל מדריד''אמארה סטודמאייר שוקל לחזור לשחק ב-NBAשכטר על סף חתימה במכבי ת''א, גם ורד יצטרף?
פוטר. סם אלרדייס (zimbio)

אלרדייס פוטר מאברטון, מויס עזב את ווסטהאם

רביעי | | 14:32    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן הנבחרת לשעבר, שהוביל את הטופיז למקום השמיני בטבלה, לא ימשיך במועדון מליברפול בעונה הבאה. המאמן הסקוטי, שהגיע לפטישים בנובמבר והוליך אותם למקום ה-12 בפרמייר ליג, לא האריך את חוזהו במועדון

שני מאמנים סיימו היום (רביעי) את תפקידם בפרמייר ליג: דייויד מויס עזב את ווסטהאם, בעוד סם אלרדייס עזב את אברטון. נתחיל בטופיז, שהוציאו הודעה רשמית לפיה המנג'ר הוותיק בן ה-63 סיים את תפקידו, כשעל פי דיווחים בבריטניה, הרקע לכך הוא חילוקי דעות שלו עם ההנהלה.
 


אלרדייס, מאמן נבחרת אנגליה לשעבר, הגיע לטופיז בסוף נובמבר 2017, לאחר שכבר פחות או יותר הודיע על פרישה מאימון, ובעוד הצליח לשקם את המועדון לאחר פתיחת העונה הרעה של רונאלד קומאן ולהביא את אברטון למקום השמיני בסיום העונה, התקשה להתחבב על אוהדי הקבוצה. אלרדייס חתום על חוזה עד יוני 2019, אבל אברטון החליטה להיפרד מהמאמן אחרי חצי שנה בלבד.
 


מויס בן ה-55, שהצליח להשאיר את הקבוצה בליגה חרף המצב הקשה שלה בתחתית, הגיע כידוע גם הוא בנובמבר האחרון בחוזה זמני עד סוף העונה ולא יאריך את ההסכם עם הפטישים. על פי הדיווחים באנגליה, המועמדים המובילים להחליפו הם מנואל פלגריני, פאולו פונסקה ורפא בניטס.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות