עוד מכה לסקוטלנד: גם קירן טירני ייעדר מול ישראלז'ירו: ''בלתי אפשרי לחיות מחוץ לארון ככדורגלן''אנריקה: ''לפי איך ששיחקנו, התוצאה לא הוגנת''רוני נפרד בדמעות מהנבחרת: ''רגע שאנצור לעד''רוטנשטיינר: ''נקודה בסקוטלנד תהיה דבר אדיר''ווילבקין: ''מעולם לא שיחקתי במגרש חלק כמו כאן''דאבור: ''מאמינים בעצמנו והולכים לנצח גם בגלזגו''גרין חזר, יוסטון הביסה 86:107 את גולדן סטייטפדרר ניצח את אנדרסון, שניהם העפילו לחצי הגמרבמשחק הפרידה מוויין רוני: 0:3 לאנגליה על ארה''ב
פוטר. סם אלרדייס (zimbio)

אלרדייס פוטר מאברטון, מויס עזב את ווסטהאם

רביעי | | 14:32    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן הנבחרת לשעבר, שהוביל את הטופיז למקום השמיני בטבלה, לא ימשיך במועדון מליברפול בעונה הבאה. המאמן הסקוטי, שהגיע לפטישים בנובמבר והוליך אותם למקום ה-12 בפרמייר ליג, לא האריך את חוזהו במועדון

שני מאמנים סיימו היום (רביעי) את תפקידם בפרמייר ליג: דייויד מויס עזב את ווסטהאם, בעוד סם אלרדייס עזב את אברטון. נתחיל בטופיז, שהוציאו הודעה רשמית לפיה המנג'ר הוותיק בן ה-63 סיים את תפקידו, כשעל פי דיווחים בבריטניה, הרקע לכך הוא חילוקי דעות שלו עם ההנהלה.
 


אלרדייס, מאמן נבחרת אנגליה לשעבר, הגיע לטופיז בסוף נובמבר 2017, לאחר שכבר פחות או יותר הודיע על פרישה מאימון, ובעוד הצליח לשקם את המועדון לאחר פתיחת העונה הרעה של רונאלד קומאן ולהביא את אברטון למקום השמיני בסיום העונה, התקשה להתחבב על אוהדי הקבוצה. אלרדייס חתום על חוזה עד יוני 2019, אבל אברטון החליטה להיפרד מהמאמן אחרי חצי שנה בלבד.
 


מויס בן ה-55, שהצליח להשאיר את הקבוצה בליגה חרף המצב הקשה שלה בתחתית, הגיע כידוע גם הוא בנובמבר האחרון בחוזה זמני עד סוף העונה ולא יאריך את ההסכם עם הפטישים. על פי הדיווחים באנגליה, המועמדים המובילים להחליפו הם מנואל פלגריני, פאולו פונסקה ורפא בניטס.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות