ליגת האלופות חוזרת: 10 הגדולות בתולדות המפעלסבע: ''מחכה להרעיד את המדינה עם הפועל ב''ש''מומחי הווינר: מנצ'סטר סיטי תזכה בליגת האלופותצ'לסי והקונגרס היהודי העולמי נאבקים בגענותכספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''עאיד חבשי יהיה כשיר למכבי פ''ת, סומא יקבל דקותכץ: ''אנחנו קבוצה לוחמת'', אז'ובל: ''פתיחה חלומית''דן איינבינדר: ''חזרתי למקום שטבעי לי בו ונח לי בו''סגל: ''ההצעה הגיעה בתזמון הכי לא נוח בעולם''אלונה ברקת: ''שינינו את המדיניות כי לא התקדמנו''
פוטר. סם אלרדייס (zimbio)

אלרדייס פוטר מאברטון, מויס עזב את ווסטהאם

רביעי | | 14:32    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן הנבחרת לשעבר, שהוביל את הטופיז למקום השמיני בטבלה, לא ימשיך במועדון מליברפול בעונה הבאה. המאמן הסקוטי, שהגיע לפטישים בנובמבר והוליך אותם למקום ה-12 בפרמייר ליג, לא האריך את חוזהו במועדון

שני מאמנים סיימו היום (רביעי) את תפקידם בפרמייר ליג: דייויד מויס עזב את ווסטהאם, בעוד סם אלרדייס עזב את אברטון. נתחיל בטופיז, שהוציאו הודעה רשמית לפיה המנג'ר הוותיק בן ה-63 סיים את תפקידו, כשעל פי דיווחים בבריטניה, הרקע לכך הוא חילוקי דעות שלו עם ההנהלה.
 


אלרדייס, מאמן נבחרת אנגליה לשעבר, הגיע לטופיז בסוף נובמבר 2017, לאחר שכבר פחות או יותר הודיע על פרישה מאימון, ובעוד הצליח לשקם את המועדון לאחר פתיחת העונה הרעה של רונאלד קומאן ולהביא את אברטון למקום השמיני בסיום העונה, התקשה להתחבב על אוהדי הקבוצה. אלרדייס חתום על חוזה עד יוני 2019, אבל אברטון החליטה להיפרד מהמאמן אחרי חצי שנה בלבד.
 


מויס בן ה-55, שהצליח להשאיר את הקבוצה בליגה חרף המצב הקשה שלה בתחתית, הגיע כידוע גם הוא בנובמבר האחרון בחוזה זמני עד סוף העונה ולא יאריך את ההסכם עם הפטישים. על פי הדיווחים באנגליה, המועמדים המובילים להחליפו הם מנואל פלגריני, פאולו פונסקה ורפא בניטס.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות