גורם בכיר במנהלת: ''הולכים לכיוון סגירת הליגה''עובר לצפון: שפונגין חתם לשנתיים בקריית שמונהביוני: קונגרס בינלאומי למדעי הספורט בוינגייטקראמר מתקרב למכבי חיפה, חיל רומרו מועמדיש מאמן: גיא לוזון על סף חתימה בבית''ר ירושליםיעד חדש: איתי שכטר חתם לשנתיים במכבי ת''ארשמית: אנדרס אינייסטה חתם בוויסל קובה היפניתדיווח: ''בייל יעבור לליברפול, סלאח לריאל מדריד''אמארה סטודמאייר שוקל לחזור לשחק ב-NBAשכטר על סף חתימה במכבי ת''א, גם ורד יצטרף?
לא יגיע לארץ? ליאו מסי (zimbio)

אפשרות: ''המשחק מול ארגנטינה יועבר לברצלונה''

רביעי | | 11:50    מאת מערכת ישראל ספורט

בארגנטינה ובספרד מדווחים כי ראשי הההתאחדות הארגנטינאית חוששים מהמצב הביטחוני בעקבות המהומות בעזה ומעבר השגרירות האמריקאית לירושלים: ''המפגש ב-9 ביוני עשוי לעבור לברצלונה''

המצב הביטחוני המתוח עלול להשפיע גם על הספורט המקומי, ועל מה שנתפס כרגע השיא של התקופה הקרובה: האירוח של נבחרת ארגטינה וליאונל מסי בישראל. על פי דיווח בספרד, ההתאחדות הארגנטינית דנה באפשרות להעתיק את המשחק, המתוכנן להתקיים ב-9 ביוני, לברצלונה. עוד נטען בדיווח כי נשיא ארגנטינה מאוריסיו מאקרי, שתכנן לבקר בישראל יחד עם הנבחרת המקומית, ביטל את תוכניותיו ולא יגיע ארצה כמתוכנן, גם כן בשל המצב הרגיש.

כאמור ארגנטינה אמורה להתארח בטדי ב-9 ביוני, שבוע בדיוק לפני משחקה הראשון בשלב הבתים של המונדיאל. האירועים האחרונים וההתרעות בנוגע להתפרעויות בבירה מעלים את החששות של האלביסלסטה, שתוכל לשנות את המיקום עד חמישה ימים לפני ההתמודדות, על פי חוק. כזכור, המאמן חורחה סמפאולי התבטא בעבר נגד ההחלטה לשחק בישראל שבוע לפני המונדיאל, והבהיר שמבחינת נוחות עדיף לארגנטינה לשחק בספרד. בהתאחדות לכדורגל אמרו שלא עודכנו על כך. וגם ציינו שהסבירות לכך שהמשחק יתקיים בברצלונה היא נמוכה.

נגישות