מוצ''ש בליגת העל: הפועל חולון מארחת את אילתלאומית: הפועל קטמון ובני לוד סיימו ב-3:3 משוגעלקראת חדרה: איביץ' מתלבט בין אופואדו לעטרבן בסט צפוי לפתוח במקום שהר, אוגו בספק גדולקורצקי: ''התוצאות האחרונות ערערו לנו את הביטחון''צ'יבוטה: ''כל משחק בשבילנו הוא כמו גמר גביע''חיים סילבס: ''רוצים להפוך את הבית שלנו למבצר''כץ שוחח גם עם השחקנים הישראלים, אז'ובל ב-11לקראת בני יהודה: פרחאת ועידן כהן תורגלו לסירוגיןמכה לחדרה: עלי חטיב נפצע וייעדר מול מכבי ת''א
שחקני בית''ר ירושלים אתמול (ליאת אבשלומי)

אחרי הודעת טביב: אווירת חוסר ודאות בבית''ר י-ם

רביעי | | 08:52    מאת מערכת ישראל ספורט

הקבוצה מהבירה ספגה 3:1 מול מכבי ת''א ונראתה רע מאוד, כאשר הרוחות במועדון עדיין סוערות בעקבות הודעת הבעלים שהוא ''לוקח צעד אחורה''. טביב ידרוש כ-40 מיליון ש''ח, ברקת ימצא רוכש?

אם יש דבר אחד שרוצים בו כל מי שקשור בבית"ר ירושלים, זה שהעונה הזאת תסתיים. אחרי שהקבוצה הייתה במרחק נגיעה מדאבל וקרסה ברגע האמת, הגיעה גם ההודעה של הבעלים אלי טביב אתמול (שני) בה הבהיר כי הוא "לוקח צד אחורה" ו"זז הצידה", והכניסה את כל המערכת לסחרור.

נציג הבעלים ומחזיק זכויות הניהול אלי אוחנה דורש מטביב להציג מחיר למכירה כדי שרוכש יוכל להגיע, אך טביב בשלב זה מסרב. ככל הנראה, הסכום יעמוד על כ-40 מיליון ש"ח. אוחנה גם ידרוש לדעת מה גובה התקציב, עד כמה טביב ישקיע ובאיזו סיטואציה יוכל להביא רוכש בעתיד. ייתכן המפתחות לפתרון הבעיה נמצאים אצל ניר ברקת. ראש העיר, שמסיים את תפקידו בקרוב, מקורב לאוחנה והיה גם האחרון שהצליח להביא קונים לבית"ר בעידן טביב, אבל האחרון סירב למכור. ברקת, שבעבר עשה לא מעט קסמים, ינסה לעשות עוד קסם אחד ואם לא יצליח לפשר ייתכן ויצליח לסייע במציאת רוכש.

נראה מדוכדכך. בוריס קליימן (ליאת אבשלומי)
בתוך כך, כפי שהדברים נראים כעת, בית"ר תצטרך להיפרד בתום העונה גם מעידן ורד. בית"ר עוד יכולה לנסות לגרום לקשר לחזור בו, אולם כפי הנראה הוא בעצמו יבקש בסיום העונה להתיר חוזהו ולהמשיך הלאה, כאשר מכבי חיפה הוזכרה כאחת המועמדות לצרפו. במקביל, למרות חוסר הוודאות, אמש צירפה בית"ר שני שחקנים חדשים לסגל: קרלוס קוויאר ואיתמר ניצן. את קוויאר בית"ר ניסתה לצרף כבר מזמן, בעוד המו"מ עם ניצן החל בחודש האחרון לאחר שהוחלט שבוריס קליימן לא ימשיך. האחרון נראה מדוכדכך אתמול לאחר שלא פתח בהרכב ונכנס רק כמליף במקום סתיו שושן המאכזב.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות