ליגת האלופות חוזרת: 10 הגדולות בתולדות המפעלסבע: ''מחכה להרעיד את המדינה עם הפועל ב''ש''מומחי הווינר: מנצ'סטר סיטי תזכה בליגת האלופותצ'לסי והקונגרס היהודי העולמי נאבקים בגענותכספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''עאיד חבשי יהיה כשיר למכבי פ''ת, סומא יקבל דקותכץ: ''אנחנו קבוצה לוחמת'', אז'ובל: ''פתיחה חלומית''דן איינבינדר: ''חזרתי למקום שטבעי לי בו ונח לי בו''סגל: ''ההצעה הגיעה בתזמון הכי לא נוח בעולם''אלונה ברקת: ''שינינו את המדיניות כי לא התקדמנו''
עדני דגן (עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשים)

כדורסל נשים: עדני דגן מונה למאמן מכבי רעננה

שלישי | | 08:16    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי עונה אחת בבני יהודה, בה גם ירד עם הקבוצה ללאומית, המאמן המעוטר מצטרף לקבוצה מהשרון ויחליף את לירון שרף. דגן: ''זה מועדון עם מסורת'', היו''ר מזרחי: ''עדני מביא איתו ניסיון עצום''

קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי רעננה החתימה היום (שלישי) את עדני דגן כמאמן הקבוצה לעונה אחת. דגן, שאימן בעונה שעברה את בני יהודה ולא הצליח להציל אותה מירידת ליגה, זכה במהלך הקריירה שלו בחמש אליפויות המדינה ובשבעה גביעים. הוא זכה בגביע המדינה עם מכבי רמת חן/בליך וזכה בדאבלהיסטורי עם מכבי אשדוד בעונת 2011/2012, ובגביע נוסף בעונת 2012/13.

לאחר המינוי אמר דגן: "אני שמח לאמן במכבי רעננה, מועדון עם מסורת כדורסל מקצועית רבת שנים. המשימה המידית שלנו היא לבנות את הסגל הכי טוב שאפשר לעונה הקרובה, לקדם  שחקניות כישרוניות ממחלקת הנערות המצוינת של רעננה ולשמור על הצעירות ששיחקו בשנה שעברה. אנחנו עם הפנים לקפיצת מדרגה נוספת".

עדני דגן בבני יהודה (עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשים)
רעננה החתימה את דגן, אחרי שסיימה את התקשרותה עם לירון שרף שאימן אותה שתי עונות. שרף, שקיבל מרעננה את ברכת הדרך להצלחה במכבי רמת חן/בליך כתב במכתב הפרידה שלו מהקבוצה: "מכבי רעננה היא בית לעובדיה, מקור גאווה, מקום מאפשר ותומך, המהווה קרש קפיצה למאמנים ולשחקניות, ויותר מכך – אגודה הגונה המכבדת את הספורט ואת עובדיה".

יואב מזרחי, יו"ר מכבי רעננה: "נפרדנו בצער מלירון שרף, אולם כאשר פנה אלינו, לא התלבטנו לרגע, ונתנו לו את ברכת הדרך. אנו מאמינים בו ומאחלים לו הצלחה בקבוצה החדשה. אנו שמחים על מינויו של עדני דגן כמאמן הקבוצה לעונה הבאה. דגן מביא עמו ניסיון עצום ורקורד של תארים, ואני מאמין שמכבי רעננה תצא נשכרת ממנו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות