ברזיל חטפה שריקות בוז, טיטה: ''מבין את האוהדים''צומצמו יריבות הישראליות לקראת ההגרלות היוםקופה אמריקה: ברזיל איכזבה עם 0:0 מול ונצואלהבדקה ה-95: צרפת הצעירה ניצחה 1:2 את אנגליהמדליית זהב ליובל פרייליך באליפות אירופה בסיוףבוזגלו וניסנוב נפגשו: ''טרם נאמרה המילה האחרונה''יישאר? ניקיטה רוקאביצה קיבל הצעה לשלוש שניםבר כהן, עידו שחר ונדב נידם האריכו חוזה במכבי ת''אדיווח בברזיל: ניימאר לברצלונה תמורת כסף ושחקניםהליגה האירופית: הגרלות נוחות למכבי חיפה וב''ש
טירוף. אוהדי הפועל חיפה (רמי כהן שמאלי)

18 אוטובוסים יסיעו את אוהדי הפועל חיפה לגמר

שני | | 12:26    מאת אדי חליאבין

רבים מאלפי האוהדים האדומים מהכרמל יגיעו יום קודם למשחק, וביום המשחק תצא רכבת ישירה מיוחדת שתסיע כאלף מהם. הקבוצה של קלינגר, שמגיעה בסגל מלא, תערוך מחר אימון ברמת גן לפני היציאה לירושלים

לא פחות מ-18 אוטובוסים, זה המספר המדויק של ההסעות שיאכלסו ביום רביעי (20:45) את אוהדי הפועל חיפה בדרך למשחק גמר גביע המדינה מול בית”ר ירושלים בטדי. האוטובוסים ייצאו מנקודות איסוף שונות וזאת ללא קשר לרכבת הישירה המיוחדת שתעשה את דרכה עם אלף אוהדים לכיוון המגרש. רכבת ישראל תתגבר את תנועת הרכבות אל/מ-תחנת ירושלים-מלחה, וכן תתוגבר התחנה עצמה במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה. לצורך הגעת האוהדים למשחק, ובשיתוף פעולה עם עיריית חיפה, תופעל רכבת מיוחדת אשר תצא מתחנת קריית חיים בשעה 15:32, רכבת זו תעבור גם בתחנת חוף הכרמל בשעה 15:56, ותגיע לתחנת ירושלים-מלחה בשעה 18:49. מרכבת ישראל נמסר כי "הכרטיסים לרכבת זו, אשר נמכרו על ידי עיריית חיפה, אזלו בתוך שעות בודדות מרגע פרסום הפעלתה".

אוהדי הפועל חיפה (רמי כהן שמאלי)
בסיום המשחק, תופעלנה שלוש רכבות מיוחדות בשיטת "מלא וסע" מתחנת ירושלים-מלחה. 1. מירושלים מלחה לקריית חיים: שעת יציאה משוערת: 23:30. הרכבת תעבור בתחנת חיפה חוף הכרמל לפני שתסיים את נסיעתה בתחנת קריית חיים. 2. ירושלים מלחה לתל אביב מרכז-סבידור: שעת יציאה משוערת: בחצות בדיוק. הרכבת תעבור בתחנות בית שמש, לוד, רמלה, תל אביב הגנה, לפני שתסיים את נסיעתה בתחנת תל אביב מרכז-סבידור. 3. מירושלים מלחה לתל אביב מרכז- סבידור: שעת יציאה משוערת - 00:30. היא תעבור בתחנות בית שמש, לוד, רמלה, תל אביב הגנה, לפני שתסיים את נסיעתה בתחנת תל אביב מרכז-סבידור. בנוסף, יתוגברו הרכבות הסדירות בקו שבין הרצליה-בית שמש-ירושלים בקרונות נוספים. מהרכבת נמסר כי "ייתכנו שינויים בזמני הרכבות המיוחדות בהתאם לשעת סיום המשחק, ובהתאם לקבוצה המנצחת, זאת על מנת לאפשר לאוהדים זמן שהייה נוסף באצטדיון".

אוהדים ומשפחות רבות מעיר הכרמל מתעוונים לעלות לירושלים כבר מחר. הם ילונו לילה במלון ורבים מהם מתכננים לנסוע לכותל כדי לברך את השחקנים ולהתפלל להצלחתם. הקבוצה של ניר קלינגר, שתערוך מחר אימון ברמת גן ומשם תמשיך למסיבת העיתונאים בירושלים לקראת המשחק, תגיע עם סגל מלא. האדומים מגיעים לטדי במצב רוח מרומם אחרי ה-1:2 בשבת האחרונה על בני יהודה בליגה. המגן דור מלול והקשר רסמוס שוסטאדט כשירים וישחקו בגמר הגביע. בקבוצה שמים בצד את כל המשאים ומתנים לקראת העונה הבאה ונראה שרק לאחר הגמר המגעים יקבלו תאוצה וניתן יהיה לדעת בבירור לאן פני חלק מהשחקנים בעונה הבאה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות