דאבור כבש בניצחון זלצבורג, גם ארסנל ומילאן ניצחוווילבקין כיכב, מכבי תל אביב נכנעה 80:75 למילאנוליגה אירופית: סביליה הביסה את ליאז', צ'לסי ניצחהאוחיון: ''רוצים להתקדם עוד צעד מהעונה שעברה''ולאדן איביץ: ''לא אתן שיהיו בעיות בחדר ההלבשה''אסי רחמים: ''לא הגענו מוכנים לעונה ושילמנו ביוקר''הפועל י-ם יצאה לכרתים, קטש: ''יש עוד עבודה רבה''קובי רפואה: ''קשה היה לנו לסרב לשחקן כמו קאיו''ניצן חנוכי מונה לקפטן של בני הרצליה: ''אני נרגש''דראפיץ': ''העזיבה של סבע תעשה רק טוב לנתניה''
שוב אין שכר. שחקני עכו (רמי כהן שמאלי)

למרות ההבטחות, טרם שולמו המשכורות בעכו

שלישי | | 12:28    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שהעירייה הפסיקה את התמיכה בשבוע שעבר, נוצרה בעיה בתזרים המזומנים ולמרות כל ההבטחות, השכר עדיין לא שולם. טוויזר לקראת אשקלון: ''הם גנבו לנו העונה שש נקודות בתוספת הזמן''

למרות ההבטחה שיקבלו משכורות ב-15 בחודש שחקני הפועל עכו עדיין לא קיבלו - נכון להיום (שלישי) את שכרם ובשיחות פנימיות נרשמת דאגה גדולה בקרב השחקנים לגורל המשכורות. כזכור, בעירייה החליטו להקפיא את התמיכות לקבוצה בשל רצון לבדוק האם הרוכשים המיועדים עומדים בהסכם, והדבר משפיע על תזרים המזומנים של הקבוצה.

שחקני הפועל עכו ישובו היום לאימונים אחרי יומיים מנוחה שקיבלו לאחר התיקו הדרמטי מול מ.ס אשדוד, כאשר בשבת ב-20:00 הם יתארחו אצל הפועל אשקלון לקרב שכל תוצאה מלבד ניצחון בו תשלח את עכו רשמית לליגה הלאומית. המאמן איציק טוויזר אמר לקראת המשחק: "בשני המחזורים האחרונים שיחקנו טוב יותר מהיריבות שלנו ורק חוסר מזל וריכוז מול השער מנע מאיתנו להיות עם עוד 4 נקודות בקופה. אנחנו מודעים לעובדה שאנחנו חייבים לנצח את כל המשחקים שנשארו ובגישה הזאת אנחנו נגיע גם לאשקלון. הם גנבו לנו העונה שש נקודות בתוספת הזמן. אנחנו לא שכחנו את זה ואני מקווה שהפעם אנחנו נהיה אלה שנשמח בסוף ההתמודדות".

יחזור לעכו? פייסל מוליץ' (רמי כהן שמאלי)
בנושא אחר, בעוד עכו מתקשה בכיבוש שערים, החלוץ הסרבי שהושאל להפועל תל אביב, פייסל מוליץ', רשם אמש  את שערו החמישי מחודש ינואר. לאחר משחק העלייה, הודיעו בהפועל כי ברצונם לממש את האופצייה על החלוץ, שמיעט לקבל דקות בעכו. בהסכם בין הקבוצות, נקבע כי הפועל תל אביב תשלם 100,000 ש"ח עבור מחצית מכרטיסו של הסרבי. בשל יכולתו הגבוהה, לא מן הנמנע כי עכו תערים קשיים במכירת הכרטיס של השחקן, כאשר בקרוב צפויה להתקיים פגישה בין הצדדים.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות