דאבור כבש בניצחון זלצבורג, גם ארסנל ומילאן ניצחוווילבקין כיכב, מכבי תל אביב נכנעה 80:75 למילאנוליגה אירופית: סביליה הביסה את ליאז', צ'לסי ניצחהאוחיון: ''רוצים להתקדם עוד צעד מהעונה שעברה''ולאדן איביץ: ''לא אתן שיהיו בעיות בחדר ההלבשה''אסי רחמים: ''לא הגענו מוכנים לעונה ושילמנו ביוקר''הפועל י-ם יצאה לכרתים, קטש: ''יש עוד עבודה רבה''קובי רפואה: ''קשה היה לנו לסרב לשחקן כמו קאיו''ניצן חנוכי מונה לקפטן של בני הרצליה: ''אני נרגש''דראפיץ': ''העזיבה של סבע תעשה רק טוב לנתניה''
הורחק משני משחקים. מאוריסיו (טל אקוקה, מ.ס אשדוד)

מכה למ.ס אשדוד: מאוריסיו הורחק ממשחק נוסף

שלישי | | 17:20    מאת מערכת ישראל ספורט

החלוץ הברזילאי הורחק בעקבות קללות לעבר השופט ארז פפיר בסיום המשחק בעכו ולא ישחק בשני המשחקים הקרובים מול אשקלון ורעננה. קינדה מתקשה להתאושש מהפציעה, לא צפוי לחזור העונה

חדשות רעות למ.ס אשדוד: חלוצה הברזילאי של הקבוצה, מאוריסיו קורדיירו, הורחק היום (שלישי) על-ידי בית הדין של ההתאחדות לכדורגל ממשחק נוסף, מעבר לעונש ההרחקה אותו ירצה בשבת הקרובה מול הפועל רעננה. משמעות הדבר היא שקורדיירו יחסר לאדומים-צהובים גם במשחק הבית החשוב בשבוע הבא מול הפועל אשקלון. בדו"ח של ארז פפיר, שופט המשחק מול הפועל עכו, נכתב כי קורדיירו התנהג בצורה לא הולמת לאחר שספג את הכרטיס הצהוב השני ואת עונש ההרחקה.

בנוסף, מאוריסיו וייגור פיליפנקה, שהתעמתו ביניהם בסיום המשחק מול הפועל עכו בשבת האחרונה (1:1), נענשו אתמול על ידי המועדון וירכשו יחד לוח טקטי חדש שנשבר במהומה שהתחוללה בסיום המשחק בחדר ההלבשה. באשדוד לא ערכו בדיקה באשר לזהות השחקן שכילה את זעמו על אובדן שתי הנקודות ושבר את הלוח, והחליטו כי שני השחקנים שעברו עבירת משמעת בכך שהתעמתו עוד במהלך המשחק והמשיכו גם לחדר ההלבשה, ירכשו יחד את הלוח המשמש את המאמן עמיר תורג'מן.

לא יחזור העונה. גדי קינדה (טל אקוקה, האתר הרשמי)
בנושא אחר, הקשר גדי קינדה לא צפוי לחזור לשחק העונה. קינדה נפצע לפני כחודשיים במהלך אחד מאימוני הקבוצה ואובחן כסובל מקרע חלקי ברצועה הצידית. בתחילה, הוערך כי היעדרותו של הקשר לא תעלה על תקופה של ארבעה עד שישה שבועות. כעת, יותר מחודשיים מאז שנפצע, הקשר המבטיח מתקשה לשוב לאימונים מלאים יחד עם קבוצתו ואינו כשיר במאת האחוזים. במועדון חוששים להחזיר את קינדה בשלב מוקדם מדי ולכן התקבלה החלטה עקרונית שהוא לא יחזור לשחק העונה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות