עוד מכה לסקוטלנד: גם קירן טירני ייעדר מול ישראלז'ירו: ''בלתי אפשרי לחיות מחוץ לארון ככדורגלן''אנריקה: ''לפי איך ששיחקנו, התוצאה לא הוגנת''רוני נפרד בדמעות מהנבחרת: ''רגע שאנצור לעד''רוטנשטיינר: ''נקודה בסקוטלנד תהיה דבר אדיר''ווילבקין: ''מעולם לא שיחקתי במגרש חלק כמו כאן''דאבור: ''מאמינים בעצמנו והולכים לנצח גם בגלזגו''גרין חזר, יוסטון הביסה 86:107 את גולדן סטייטפדרר ניצח את אנדרסון, שניהם העפילו לחצי הגמרבמשחק הפרידה מוויין רוני: 0:3 לאנגליה על ארה''ב
ייפגש עם רוטן. עומר דמארי (חיים בן דוד)

דמארי ייפגש עם רוטן, אלמוג כהן עשוי להצטרף

שני | | 12:32    מאת אדי חליאבין

חלוץ מכבי חיפה התאמן עם חבריו לאחר התקרית בניצחון על אשקלון, ישוחח השבוע עם המאמן. קשר אינגולשטאדט יסכים לחזור תמורת חוזה ארוך טווח. גרשון לחבריו: ''נחוש לצאת מהתקופה הזאת''

מכבי חיפה שבה היום (שני) לאימונים לאחר שאתמול נהנו השחקנים מיום חופשי אחרי הניצחון על הפועל אשקלון. החלוץ עומר דמארי התאמן כרגיל עם יתר חבריו וייפגש בהמשך השבוע עם המאמן פרד רוטן, זכר לתקרית החריגה ביניהם במשחק בשבת. במועדון ציינו כי רטן מתכוון לסיים את הסאגה ולהמשיך הלאה ללא עונש ויבהיר שוב שהאקט שלו נבע מאיכפתיות. במקביל, בחיפה לא התייחסו להתקפה של ניצן דמארי, אחיו של החלוץ, אתמול בכלי התקשורת, אבל מבינים כי השחקן פגוע מההתנהלות מולו.

יגיע למכבי חיפה? אלמוג כהן (zimbio)
בנושא אחר, מכבי חיפה שוב מעוניינת באלמוג כהן. בסביבתו של הקשר שלחו מסר לירוקים, לפיו הקשר יהיה מוכן להגיע לישראל אם יקבל חוזה ארוך טווח. כהן מרוויח 600 אלף יורו וברור לו כי יתבקש להפחית בשכר, אולם הסכם טווח ארוך עשוי לגרום לו לשוב לישראל. בימים האחרונים התקיימה פגישה עם סוכנו של השחקן, אבי נימני, אך בשלב זה אין התקדמות ממשית בנושא. שחקן אחר שנמצא במעקב הוא חלוץ מכבי פתח תקווה, לידור כהן, שמחזיק בסעיף שחרור של 700 אלף יורו. גם שמו של טל בן חיים, בלם מכבי תל אביב, הוזכר אך הסיכוי שאחד משני האחרונים יגיע אינו גבוה בשלב זה.

יכולת חלשה. רמי גרשון (רמי כהן שמאלי)
בתוך כך, אחד הסיפורים הפחות נעימים של חיפה העונה הוא בנוגע למה שקורה לרמי גרשון. מי שהגיע בקול תרועה רמה אחרי שנים באירופה, מגלה יכולת חלשה ובחיפה מתקשים להבין מדוע. גרשון, שספג קריאות בוז במשחק מול אשקלון בו הוחלף במחצית על ידי אטיין ריינן, נחשב לאחת הדמויות הכי מוערכות במועדון - אך מתקשה מאוד להציג יכולת טובה. הקפטן אמר לחבריו לקבוצה, שמנסים לחזק אותו כל העת: "התקופה הזאת רק מחזקת אותי ונותנת לי מוטיבציה לגבי העתיד. אני נחוש מאוד להצליח כאן והדבר יקרה. אני מאד אוהב את המקום ואתן את הכל לטובת המועדון בו אני משחק".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות