ליגת האלופות חוזרת: 10 הגדולות בתולדות המפעלסבע: ''מחכה להרעיד את המדינה עם הפועל ב''ש''מומחי הווינר: מנצ'סטר סיטי תזכה בליגת האלופותצ'לסי והקונגרס היהודי העולמי נאבקים בגענותכספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''עאיד חבשי יהיה כשיר למכבי פ''ת, סומא יקבל דקותכץ: ''אנחנו קבוצה לוחמת'', אז'ובל: ''פתיחה חלומית''דן איינבינדר: ''חזרתי למקום שטבעי לי בו ונח לי בו''סגל: ''ההצעה הגיעה בתזמון הכי לא נוח בעולם''אלונה ברקת: ''שינינו את המדיניות כי לא התקדמנו''
יחזירו את הכבוד? שחקני מכבי ת''א (ישי נאמן)

הערב: מכבי ת''א מחפשת להחזיר את הכבוד שלה

שני | | 11:40    מאת חיים נתנאל

אחרי שראתה את מכבי נתניה מצמקת את הפער ממנה לשלוש נק' בלבד וכשהיא ללא נקודות בפלייאוף העליון, הקבוצה של קרויף תתארח ב-21:00 אצל בית''ר ירושלים. יצחקי, ריקן ייני ייעדרו בטדי

במכבי תל אביב יצאו הערב (שני, 21:00) למערכה כבדה על השבת הכבוד. המועדון אשר עד כה הושפל בשל שלושה הפסדים רצופים בפלייאוף העליון ואיבוד הסיכוי הממשי לזכיה באליפות, נותר למעשה מאבק בשני פרמטרים עיקריים: המלחמה על הכבוד והמלחמה על המקום המזכה בכרטיס לליגה האירופית. פתאום דבר שהיה כה מובן מאליו - השתתפות במסגרת אירופית - הופך להיות קשה להשגה לנוכח הצלחות הפועל חיפה וכמובן מכבי נתניה שהתחילה אף היא לזנב בצהובים.

למרות אמירתו הגורפת של ג'ורדי קרויף לאחר ההפסד לבאר שבע בשבוע האחרון שהוא עם השחקנים עד הסוף, במועדון מגלים קוצר רוח וחוסר סבלנות וסלחנות כלפי שחקנים רבים ש"לא סיפקו את הסחורה" בזמן אמת והביאו את הקבוצה לשפל כזה, כאשר גם הכרטיס לאירופה עדיין לא מובטח. הדכדוך בקרית שלום נובע מכך שבין כל קבוצות הפלייאוף העליון, מכבי תל אביב היא היחידה שטרם זכתה אפילו בנקודה בודדת ולמעשה הפכה ללא רלוונטית ושמה לא מוזכר לכלום, לא כאלטרנטיבה למאבק האליפות ולא כאחת שנלקחת בחשבון גם בהצגת משחק יפה ומלהיב כמו הפועל חיפה ומכבי נתניה.

צפוי לפתוח. וידאר קיארטנסון (ישי נאמן)
הערב תתייצב מכבי תל אביב באצטדיון טדי למשחק סופר קשה וחשוב נגד בית"ר ירושלים - הקבוצה הקרובה ביותר לתת "פייט" אמיתי לבאר שבע. האירוני שבדבר שניצחון של מכבי הערב עשוי להעניק כמעט בוודאות את האליפות לבאר שבע. למרות המשחק הקשה והיריבות העיקשת מול בית"ר, השחקנים מנסים לדרבן אחד את השני ורבות השיחות בחדר ההלבשה על "השבת הכבוד וההרתעה הצהובה".

ברק יצחקי ואבי ריקן, שלהם קדנציה בעברם בבית"ר, לא ישחקו הערב בשל צבירת כרטיסים צהובים. הקפטן שרן ייני ימשיך להיעדר בשל פציעה. בחולית ההגנה ישוב לשחק קרוב לוודאי איתן טיבי ועדיין לא ברור אם על חשבון ז'אן סילבן באבין או טל בן חיים. לפי היכולת על המגרש, בן חיים חייב להמשיך למרות שבאבין הוא די "באנקר" של קרויף למרות הירידה החדה בכושרו. וידאר קיארטינסון אמור לשוב להרכב על חשבונו של אלירן עטר ובמועדון מקווים שהחלוץ האיסלנדי ישוב לעצמו ויחזור לכבוש. בקישור צפויים לשחק - עדיין לא ברור אם בהרכב או כמחליפים - חוסה רודריגס וכריסטיאן באטוקיו.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות